Вхід

Гарі Олдман зніме фільм "Літальний кінь"

17.05.2018
Гарі Олдман зніме фільм "Літальний кінь"

І немає, мова не про Пегас. Мова про англійського фотографа Едварда Майбридже, який винайшов перший пристрій для проектування фільмів.

"Літальний кінь" ("Flying Horse") не буде для Олдмана режисерським дебютом, але буде усього лише другий пробій в якості постановника. Також актор планує виконати у своєму проекті головну роль.

Едвард Майбридж вивчав рух і, зокрема, рух тварин, намагаючись зафіксувати його на плівку. У своїх експериментах він прийшов до пофазовому фотографування коней на бігу. Для цього він використав одночасно декілька фотокамер.

У результаті Майбридж винайшов зоопраксископ - апарат, що демонструє рух тварин в динаміці за допомогою значного числа окремих знімків. Саме його пристрій допоміг вирішити суперечку стосовно "літального коня": одна сторона стверджувала, що при галопі кінь на долю секунди відриває від землі усі чотири ноги, а інша - що хоч би одна нога коня завжди залишається на землі в часЗа допомогою зоопраксископа було доведено, що кінь під час галопу дійсно "летить".

Проте успішну кар'єру фотографа Майбридж проміняв на особисту помсту. Дізнавшись, що улюблена дружина Флора йому зраджує, Майбридж вичислив і убив коханця. Втім, в суді фотографа виправдали.

Нині Гар Олдман також веде переговори на рахунок участі в новій картині Стівена Содерберга під назвою "Пральня" - політичному трилері про так звані "Панамські документи". Нагадаємо, цього року актор став володарем "Оскара" за роль Уїнстона Черчіля у байопике "Темні часи".

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: