Вхід

Фільм "Смерть на Нілі" очолив прокат

14.02.2022
Фільм "Смерть на Нілі" очолив прокат

Екранізація детектива "Смерть на Нілі" очолила американський прокат, зібравши у свої прем'єрні вихідні 12,8 мільйона доларів. Цей результат свідчить про те, що вікова аудиторія, на яку розрахований проект, в першу чергу жіноча, поки не готова в повному об'ємі повернутися до кінотеатрів.

Майже 80 відсотків глядачів цього фільму були старші 25 років, половина - старше 35 років. За межами Північної Америки картина заробила ще 20,7 мільйона доларів, а сукупні збори з урахуванням допрем'єрних показів досягли 34 мільйонів. Це дуже скромний старт для проекту, виробничий бюджет якого оцінюється в 90 мільйонів доларів.

Другий рядок рейтингу утримав фільм "Диваки назавжди", який записав на свій рахунок ще 8,1 мільйона доларів. В цілому у нього вже 47 мільйонів доларів. Оскільки бюджет склав скромні 10 мільйонів доларів, то можна з упевненістю сказати, що проект вже окупився і став приносити прибуток.

На третьому місці виявилася комедія під назвою "Перший зустрічний", в якому головні ролі зіграли Оуен Вілсон і Дженніфер Лопес. Вона стартувала з результатом вісім мільйонів доларів.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: