Вхід

Смерть на Нілі

Death on the Nile

Для нагадування вкажіть вашу електронну адресу

Рейтинг очікування 83 голоса

87%13%

Екранізація одного з топових романів Агати Крісті про геніального детектива Еркюле Пуаро. Вирушаючи в подорож по Єгипту, він стикається із заможною спадкоємицею Ліннет, яка нещодавно вийшла заміж за коханого своєї подруги Жаклін. Покинута дівчина переслідує молоду сім'ю. Вона виявляється головною підозрюваною, коли знаходять тіло Ліннет на кораблі. Пуаро належить розкрити злочин, поки холоднокровна помста триває.

Цікаві факти про фільм "Смерть на Нілі":

- Бюджет кінофільму оцінюється в 120 мільйонів фунтів стерлінгів.

- Цей фільм знову об'єднав режисера сера Кеннета Брана і сценариста Майкла Гріна. Вони співпрацювали в "Вбивство у "Східному експресі"" (2017).

- Цей фільм стане першою кінематографічною адаптацією після "Смерті на Нілі" (1978), хоча роман Агати Крісті був адаптований в телевізійному фільмі "Пуаро Агати Крісті: Смерть на Нілі" (2004) в головній ролі з Девидом Сухіше в ролі Пуаро.

- Галь Гадот і Армі Хаммер з'явилися у фільмах Генрі Кавілла. Гадот працювала з Кавіллом над фільмом "Бетмен проти Супермена: На зорі справедливості" (2016) і "Ліга справедливості" (2017), а Хаммер працював з ним над "Агенти А.Н.К.Л". (2015).


Відгуки про фільм Смерть на Нілі 1

255 символів залишилося

Відгуки

  • И

    Игорь 16.10.2020 14:03

    Есть прекрасный фильм "Смерть на Ниле" 1978 года с Питером Устиновым в роли Пуаро (в советском прокате он шел под названием "Роковое путешествие)".Там играли звезды -Бетт Девис ,Миа Ферроу,Джейн Биркин,Анджела Лэнсбери .Вряд ли новый фильм будет лучше.

    Відповісти

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: