Вхід

Фільм-переможець "Золотого глобуса" виходить в український прокат

19.02.2018
Фільм-переможець "Золотого глобуса" виходить в український прокат

Фільми Фатіха Акіна завжди обертаються навколо зустрічі культур, перетинаючи кордони – і не тільки географічні. Завдяки своїй шаленій енергії вони досягають разючої правдивості.

Його нова гостросюжетна драма "На межі" з Дайан Крюгер, лауреат премії "Золотий глобус" за кращий фільм іноземною мовою, 22 лютого виходить в український прокат.  

Це історія про те, як ідеальне життя головної героїні в одну мить перетворилося на руїни – внаслідок вибуху бомби під час теракту вона втрачає свого чоловіка, що мав турецьке походження, та сина. У поле зору слідчих потрапляє молода пара з неонацистськими переконаннями. Втім головна героїня (це перша роль Дайан Крюґер у німецькомовному фільмі) хоче докопатися до коріння трагедії.

Так само як і майже в усіх фільмах Фатіха Акіна від часу його феєричного дебюту зі стрічкою "Швидко та без болю" (Kurz und Schmerzlos, 1998), "На межі" розповідає про колізії, що виникають під час зіткнення різних культур.

Дайан Крюгер, яка зіграла головну героїню, удостоїлася канського призу за найкращу жіночу роль. Приймаючи нагороду, актриса присвятила свою перемогу всім, хто "пережив терористичний акт, хто, втративши все, намагається зібрати себе по шматочках і продовжувати жити".

На 75-й церемонії вручення премії "Золотий глобус" стрічка була визнана кращим фільмом іноземною мовою. "На межі" був також обраний Німеччиною національним кандидатом на премію "Оскар". В Україні фільм відкривав 23-й фестиваль "Нове німецьке кіно".

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: