Закрыть
Наверх Наверх

На пределе
Aus dem Nichts

7,4 
67 голосов
Оценить:
IMDB 7,1/10

Страна, год: Германия, Франция, 2017

Жанр: драма

Режиссёр: Фатих Акин

Сценарист: Фатих Акин, Харк Бом

Продюсер: Фатих Акин

Катя

Актёры: Дайан Крюгер, Нуман Акар, Денис Москитто, Йоханнес Криш, Ульрих Тукур ...

Премьера в Украине: 22.02.2018

Мировая премьера: 26.05.2017

Продолжительность: 1 ч. 46 мин.PT1H46M

Главная героиня - девушка по имени Катя - одномоментно лишается семьи: в результате взрыва погибают сын и муж. Оплакав погибших и не найдя справедливости, она вступает на путь расплаты.

Интересные факты о фильме "На пределе":

- Кинолента вошла в основную программу Международного кинофестиваля в Каннах в 2017 году.

- Это вторая киноработа режиссера Фатиха Акина, сценарий к которой он написал совместно с Харком Бомом, после его предыдущего фильма "Гуд бай, Берлин!" (2016).

- Для Дайан Крюгер это первая роль в немецкоязычном проекте.

- Съемки были организованы в Гамбурге и Греции.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 25.02.2018 23:39

Грань історії
Історія нацизму залишилась чорною плямою на історії людства – ввібравши в себе усе те ганебне, що тільки можна уявити в контексті людської природи. Німеччина, після поразки у Другій Світовій війні, доклала максимум зусиль, щоб очиститись від спадщини режиму…

Грань історії
Історія нацизму залишилась чорною плямою на історії людства – ввібравши в себе усе те ганебне, що тільки можна уявити в контексті людської природи. Німеччина, після поразки у Другій Світовій війні, доклала максимум зусиль, щоб очиститись від спадщини режиму націонал-соціалізму, - проте хвилі міграції з Африки та Близького Сходу відродили зло не тільки контексту Німеччини, а цілої Європи. Проблемі відродження ультраправих ідеологій, протистояння ним і присвячений фільм режисера і автора сценарію Фатіха Акіна «На грані» (Aus dem Nichts), і який отримав «Золотий глобус» - як найкраща стрічка на іноземній мові та премію «Супутник» - «Міжнародної прес-академії».
Отже, ще у в‘язниці турецький в‘язень Нурі Секерчі бере шлюб з впевненою у собі жінці – Катею. Після виходу з тюрми він «зав‘язує» зі злочинністю і відкриває офіс з надання юридичних та туристичних послуг, - також багатьом мігрантам, в них народжується син. Проте теракт знищує їх ідилічне життя, і Катя повинна знайти справедливість…
Композиційно фільм «перетікає» від напівдокументальних до глибоко загострених мистецтвом оператора кадрів, так і стилів зйомки. Автори не намагаються зробити з нього монолітну історію – скоріше це дещо вирвані стани героїні, на грані її повного емоційного зриву, сильної жінки, що апелює до закону. Так само окремо стрічка ставить багато самих різних проблем – зіткнення і важкого діалогу культур і в самій родині, який – незважаючи на труднощі – можливий, і поряд з цим – неможливість діалогу з вбивчим неонацизмом, який є ганьбою і для родин тих, хто прагне реваншу. Ми можемо бачити і глобалізацію ультраправих рухів, з яким вже не може упоратись традиційне правосуддя, можна відмітити і протистояння навіть захисників – адвоката терористів і представника потерпілої, вони ніби є також носіями безчестя і шляхетності – відповідно.
Акторська гра стрічки виразна. Звісно, центральним є пресонаж Діани Крюгер - Катя Секерчі, в її стражданнях і розмірковуванням щодо поняття справедливості, так само як і інших героїв, в їх прагненні ідти до кінця. Можна зазначити, що автори не ставили когось в явний центр, що робить більш виразним саме зміст.
Фільм «На грані» далеко не алегоричний – він називає прямі партії неонацистського та ультраправого спрямування, проблематиці протистояння як їм конкретно, так і в цілому, а також розкриває складність інтеграції нових діаспор Німеччини в культуру та економіку країни, стрічка, що безумовно є актуальної і в контексті України.
Недзельницький Андрій

Грань історії
Історія нацизму залишилась чорною плямою на історії людства – ввібравши в себе усе те ганебне, що тільки можна уявити в контексті людської природи. Німеччина, після поразки у Другій Світовій війні, доклала максимум зусиль, щоб очиститись від спадщини режиму…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма На пределе

Кадры к фильму

всего - 13

Отзывы о фильме На пределе

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Роден Колесо Чудес Хэппи-энд
драма, биография star 5,1
драма, комедия star 6,7
драма star 5,7

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее