Закрыть
Наверх Наверх

Хорошее время
Good Time

8,1 
35 голосов
Оценить:
IMDB 7,9/10

Страна, год: США, 2017

Жанр: драма, криминал

Режиссёр: Бен Сэфди, Джошуа Сэфди

Сценарист: Джошуа Сэфди

Продюсер: Оскар Бойсон

Конни Никас

Актёры: Дженнифер Джейсон Ли, Роберт Паттинсон, Баркхад Абди, Бен Сэфди, Люк Эбрел ...

Премьера в Украине: 19.10.2017

Мировая премьера: 25.05.2017

Мировые кассовые сборы, $: 2 009 484

Продолжительность: 1 ч. 40 мин.PT1H40M

После неудачного ограбления банка младший брат главного героя попадает в тюрьму. Герою предстоит приложить моксимум усилий, чтобы вытащить брата из-за решетки.

Интересные факты о фильме "Хорошее время":

- Премьерный показ киноленты состоялся в рамках программы Международного кинофестиваля в Каннах в 2017 году.

- Для братьев Бена и Джошуа Сэфди фильм стал четвертым полнометражным проектом после картин "Сходи за розмарином" (2009), "Ленни Кук" (2012) и "Бог знает что" (2014).

- Весь съемочный процесс проходил в Нью-Йорке с января по февраль 2016 года.

- По словам создателей, фильму "Хорошее время" подходит термин "нео-грайндхаус". Он применяется к эксплуатационному кино, содержащему множество сцен жестокости и насилия. 

Сеансы в кинотеатрах Киева на понедельник 23 октября
Октябрь
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  16
  17
  18
  26
  27
  28
  29
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  30
  31
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12

Для покупки билетов в кинотеатр нажмите на время сеанса
Boomer
Ексклюзив 60..90 грн.
Cinema Citi
Зал 4 60..120 грн.
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Andrey Nedzelnitsky сегодня в 00:34

Ціна помилки
Так, кримінал завжди вабив своєю, на перший погляд, легкістю грошей. Проте зазвичай тут, як і в кожній справі, «диявол криється в дрібницях» і зазвичай більшість дрібних горе-злочинців дуже швидко опиняються в тюрмі. Власне, історію пограбування яке мало принести…

Ціна помилки
Так, кримінал завжди вабив своєю, на перший погляд, легкістю грошей. Проте зазвичай тут, як і в кожній справі, «диявол криється в дрібницях» і зазвичай більшість дрібних горе-злочинців дуже швидко опиняються в тюрмі. Власне, історію пограбування яке мало принести легкі гроші для двох братів, а закінчилось багатьма трагедіями, і розповідає фільм братів-режисерів Бена і Джошуа Сефди «Гарні часи».
Отже, герої самої стрічки, як і її автори – є братами: Конні Нікас і його молодший брат Нік, що страждає від аутизму, - вирішують пограбувати банківську установу Нью-Йорку. Власне, вирішує і планує звісно старший, - проте щось пішло не так, і молодший потрапляє до в‘язниці. Щоб внести заставу, Конні спочатку хоче взяти грошеняток від своєї дівчини, Корі, проте обставини складаються так, що єдиним шляхом визволити є можливість викрасти його вже з лікарні. Проте і тут все йде не так, і тепер він разом з іншим дрібним злодюжкою, Реєм, намагаються розв‘язати ще більш складний ребус.
«Гарні часи» - це, передусім, фільм про екскурс в Нью-Йорк «без прикрас», «Місто Великого Яблука» де ми бачимо нетрі не очима представників «середнього класу», а з самого його дна, кіно, що є досить рідкісним, останнє, що згадав в такому роді плані – це «Нічного втікача» режисера Хауме Кольет-Серри. Тут є тільки жорстокість, і обман, і знову – жорстокість, проте основне, що витає у повітрі – це безнадія, повна і в‘язка атмосфера бідності, характерна для всіх учасників цієї нічної пригоди… Авторам вдалось передати увесь драйв погоні, сам сюжет розвивається динамічно, тим більш автор зміг впевнено передати сам дух безкінечних кварталів… Для посилення експресії, автор використовує елементи гострих, контрастних кольорів, різкої, камери, іноді у псевдодокументальній стилістиці, прийомів, щоб передати конфлікт героїв зі світом, який в‘язкими путами криміналу сам опутує їх. Як визначили самі автори, до "Гарних часів" підходить термін "нео-грайндхаус" – стрічок, в яких присутні багато сцен насилля та жорстокості…Сам фільм лежить на перехресті авторського і популярного кіно, він номінувався на Канському фестивалі на головний приз, проте там-таки отримав відзнаку за саундтрек.
Гра акторів… Власне, основна роль тут належить Роберту Паттінсону, це образ метушливої людини, яка не може вибрати певну стратегію, і постійно приймає рішення, що ведуть лише до загострення ситуації, - і разом з тим яка не зупиняється просто перед обманом, хитрощами, жорстокістю. Роль Ніка – його брата у виконанні одного з режисерів – Бена Сафді, - це роль людини, що є просто пішаком, яку рухають її оточуючі – чи це мати, чи психіатр, чи фактично брат, якому-то потрібно було просто перечекати, знаючи, що люди з розладами - неосудні. Можна сказати, що кожен, хто зіграв бодай епізодичну роль, зміг тут передати атмосферу «некіноматографічного» Нью-Йорку, - дешевих квартир, притонів, бруду, наркоманії, людей, що працюють на низькооплачуваних роботах…
«Гарні часи» власне – це дійсно цікавий і дорослий фільм, автори не були обмежені якимись канонами традиційного гангстерського фільму, і тому змогли зняти цікаве і динамічне, проте дуже й дуже доросле кіно, з динамікою популярного, проте з глибоко своєрідним поглядом авторів.
Недзельницький Андрій

Ціна помилки
Так, кримінал завжди вабив своєю, на перший погляд, легкістю грошей. Проте зазвичай тут, як і в кожній справі, «диявол криється в дрібницях» і зазвичай більшість дрібних горе-злочинців дуже швидко опиняються в тюрмі. Власне, історію пограбування яке мало принести…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1

Кадры к фильму

всего - 17
Хорошее время фильм Хорошее время фильм с Дженнифер Джейсон Ли Дженнифер Джейсон Ли в фильме Хорошее время Роберт Паттинсон в фильме Хорошее время в фильме Хорошее время лучшый кадр фильма Хорошее время смотреть кадр к фильму Хорошее время все кадры фильма Хорошее время новый кадр к фильму Хорошее время интересные моменты фильма Хорошее время кадры из Хорошее время кадры из фильма Хорошее время Хорошее время кадры Хорошее время картинки фото из Хорошее время фото из фильма Хорошее время

Отзывы о фильме Хорошее время

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также

На пределе
Aus dem Nichts
Вор
Den of Thieves
Цепной Пес
Unchained
Субурбикон
Suburbicon
Мир вашему дому
Мир вашому дому
Квадрат
The Square
Удача Лохана
Logan Lucky
Призраки Исмаэля
Les fantômes d'Ismaël