Вхід

Фільм "Про що говорять чоловіки. Продовження" виходить у прокат

26.02.2018
Фільм "Про що говорять чоловіки. Продовження" виходить у прокат

Секрети чоловіків будуть розкриті. Навіть більше - все покажуть на великому екрані. У прокат виходить продовження фільму "Про що говорять чоловіки". І цього разу репліки героїв вражають своєю відвертістю. У сюжеті тільки гола правда.

Здавалося б, про що ще можуть говорити чоловіки? Насправді - про що завгодно, якщо це чоловіки з "Квартету І". У третій частині герої фільму відправляються з Москви до Санкт-Петербургу на поїзді - а це вже цікава пригода, гідна дотепного осмислення!

На перший погляд нічого не змінилося: на екрані все ті ж Леонід Барац, Ростислав Хаїт, Олександр Демидов, Каміль Ларін. Але герої подорослішали й стали більш розсудливими. Тепер дружба - це перш за все збіг графіків. І вирватися куди-небудь всім разом не так-то й просто. Втім, чому б і не згадати молодість?

Всі розмови ведуть до Петербурга. Герої приїжджають в місто заради улюбленої справи, і сюжетні мотиви тут вторинні. Тут друзям можна поміркувати про дружбу і кохання, зануритися в спогади, посперечатися або посміятися.
 
Зануритися у життєві чоловічі діалоги глядач зможе вже з 1 березня!

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: