Вхід

Ернест Клайн сподівається на сиквел "Першому гравцеві приготуватися"

03.04.2018
Ернест Клайн сподівається на сиквел "Першому гравцеві приготуватися"

У прокат вийшла екранізація роману Ернеста Клайна "Первому гравцеві приготуватися" - про світ майбутнє, в якому усі грають у віртуальну гру OASIS і шукають "пасхальне яйце", тому що тільки так можна отримати гру в спадок від її творця (і купу грошей на додаток).

Режисером картини виступив Стівен Спілберг, який розповів, що складніше по технічності зйомок йому далися тільки "Щелепи". Режисер поки що не думає про сиквел - а ось Ернест Клайн, навпаки, пише продовження і сподівається на екранізацію. Collider поспілкувався з письменником і дізнався, чи обговорював той свої бажання із Спілбергом, чи є у фільмі його аватар і яке це взагалі - побачити, як один з найбільших режисерів переносить твоє творіння на екран (і після відповідей ми щиро співчуваємо Ернесту).

Фільм вийшов таким веселим і чудовим! Ви придумали цей світ, але якби вам довелося придумати аватар для віртуального світу, хто б це був? Хто-небудь, схожий на людину, або, навпаки, взагалі не гуманоїдний персонаж?

Цікаво побути кимось нелюдським. Стівен Спілберг вніс деякі дизайнерські зміни у фільм. Вирішив, що усі герої повинні виглядати трішки не-людьми. Арт3міда злегка схожа на кішку, Ейч - напівлюдина-напівмашина, а Парсіфаль - майже персонаж аніме з цими зміїними смугами на шкірі. Не знаю, мені здається, я б хотів сильно змінитися, спробувати щось інше. Я досліджував це в книзі. Було б цікаво прогулятися як людина іншої пстаті або раси і подивитися, наскільки інакше реагують на тебе люди. Або ж стати зовсім не людиною і теж постежити за реакцією. Але не упевнений, ким би мені хотілося стати.

Джерело: thr.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: