Вхід

Ема Вотсон знялася у фотосесії для Vogue Australia

22.02.2018 Фоторепортаж
Ема Вотсон знялася у фотосесії для Vogue Australia

Хоча після зйомок в "Красуні і чудовиську" Емма Вотсон призупинила акторську діяльність (на 2018 і подальші роки в планах зірки "Гаррі Поттера" доки взагалі не значаться зйомки в кіно), це не означає, що глянець перестав приділяти актрисі менше уваги. Ема Вотсон прикрасила обкладинку березневого випуску австралійської версії Vogue і не лише знялася в стильній чорно-білій фотосесії, але і "попрацювала" запрошеним редактором.

Вибір саме Еми для обкладинки Vogue досить логічний, оскільки березневий випуск австралійської версії глянцю присвячений "людям, які борються за зміну світу на краще". Вотсон написала для номера есе, в якому говориться якраз про зміни на краще :

"Після того, як протягом року нас переслідували тривожні новини, ми, схоже, нарешті підійшли до переломного моменту в 2018. Голоси, які раніше намагалися заглушити, посилюються, ЗМІ приділяють увагу людям і групам, що борються за зміни".


"Саме слово "зміна" може напружувати, лякати очікуванням результату і страхом невдачі. Тому я хочу запропонувати вам ось що: повертаючи судно, капітан може зрушити кермо всього на 1 градус і цим радикально змінити курс. Я б хотіла запропонувати вам, після прочитання цього номера, зробити це зрушення на 1 градус - тому що навіть невеликі зміни можуть виявитися надзвичайно значимими".

Джерело: popcornnews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: