Вхід

Екс-дружина Андрія Гайдуляна назвала ім'я розлучниці

29.01.2018
Екс-дружина Андрія Гайдуляна назвала ім'я розлучниці

Минулого року актор Андрій Гайдулян розлучився з дружиною Діаною Очиловою. Пара прожила в шлюбі трохи більше року, хоча здавалося, що вони прекрасно підходять один одному. Нещодавно Андрій вирішив прокоментувати своє розлучення. Але Діані слова колишнього чоловіка не сподобалися.

Як заявив Гайдулян, серйозних конфліктів і зрад не було. "Просто ми вирішили розлучитися. Так трапляється, це життя. Я прибічник сімейних цінностей, але не склалося".

Діана на інтерв'ю колишнього відреагувала з іронією: "Прочитала інтерв'ю. Новини шоу-біза. Новини не брешуть, просто казки розповідають і не лише на ніч. Говорять: "звичайна ситуація", "цінності, бла-бла", ну і там по дрібниці. Як скажете! Репутація, ну як же. А може, краще мовчати, так буде краще. Це рада. А може, хто ближче зараз, дасть раду. Як її там звуть? Згадала. "Робота"".

Друзі колишнього подружжя говорять, що останнім часом у Андрія з Діаною були складні стосунки і взагалі вони "жили як на вулкані". Подружжя брало паузу, намагалося йти на компроміси, але... Врешті-решт, вирішили кожний йти своєю дорогою. У Андрія зараз щільний знімальний графік, Діана ж здобуває освіту.

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: