Вхід

Мейсі Вільямс і Анна Тейлор-Джой в кадрі з "Нових мутантів"

28.01.2018 Фоторепортаж
Мейсі Вільямс і Анна Тейлор-Джой в кадрі з "Нових мутантів"

Сюжет картини розповість про групу мутантів-підлітків, замкнутих проти своєї волі в секретному підрозділі. Там герої вимушені зіткнутися з власними руйнівними здібностями і з минулими гріхами. Їм належить врятувати не світ або всесвіт, але самих себе.

Команда "Нових мутантів" складається з наступних персонажів: Меджик (Анна Тейлор-Джой), сестра Колоса і могутня чаклунка, що уміє телепортуватися; Вулфсбейн (Мейсі Вільямс), яка може перетворюватися на людину-вовка за власним бажанням; Дані Мунстар a.k.a. Міраж (Блю Хант), здатна утілювати чужі думки і страхи; Гарматне ядро (Чарлі Хітон), що має здатність злітати і Санспот (Генрі Зага), що поглинає випромінювання Сонця і виділяє потужні потоки енергії. Алісі Брага ("Хижаки", "Місто Бога", "Елізіум") утілює образ доктора Сесілії Рейес - своєрідної наставниці головних героїв, здатної створювати навколо себе захисне біополе.

Режисерське крісло фільму займав Джош Бун ("Винні зірки"), над сценарієм працювали Нейт Гуолтні, Скотт Нойстадтер, Майкл Х. Вебер і сам Бун.

Джерело: multikino.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: