Закрити
Наверх Наверх

Джесіка Сімпсон зробила заяву

24.01.2020
Джесіка Сімпсон зробила заяву

У це не хочеться вірити, але, на жаль, такі жахливі речі досі відбуваються у наш час. 

Скоро з'явиться у продажу книга-мемуары Джесіки Сімпсон - "Відкрита книга" (Open Book), у зв'язку з чим вона дала інтерв'ю People, яке вже розбирають на цитати.

Тепер багато моментів з життя зірки набувають абсолютно нового сенсу.

Однією з найрезонансніших тем, які з болем озвучила артистка, стало визнання про сексуальне насильство, якому вона піддалася в шість років.

Тоді я спала в одному ліжку з дочкою друга сім'ї. Все розпочалося з нешкідливого лоскотання по спині, а потім переросло в непристойні речі. Я хотіла про все розповісти своїм батькам. Я була жертвою, але чомусь я почувала себе винуватою.

Правда стала відомою, коли їй було 12 років. Про пережите Джесіка розповіла батькам, Тіні і Джо Сімпсонам. В цей час вони разом подорожували на автомобілі.

Мати ударила батька по руці і крикнула йому: "Я говорила тобі, що щось відбувається". Тато стежив за дорогою і нічого не сказав на це. Після цього ми ніколи не зупинялися у будинку друзів моїх батьків. Але ми також не говорили, що сталося. Через роки я стала глушити біль алкоголем і пігулками.

І тільки в 2017 році, на вечірці на честь Хелловіну, знаменитість вирішила, що пора зав'язувати з таким чином життя і треба почати боротися зі своїми демонами.

Тоді я сказала своїм друзям, що мені треба зупинитися. Коли я нарешті сказала, що потребую допомоги, я відчула себе маленькою дівчинкою, яка знову знайшла себе в житті. Відмовитися від алкоголю було легко. За допомогою терапії двічі в тиждень і підтримку своєї сім'ї і лікарів я змогла вести тверезе життя.

По словах Сімпсон, вона сподівається, що книга, а також 6 нових пісень, в яких розповідає свою історію, допоможе іншим позбавитися від самотності.

Це був довгий важкий емоційний шлях. Я використала свій біль і перетворила його на щось, що може бути прекрасним і, сподіваюся, що надихає для людей.

Повернутися до списку новин Джерело: hochu.ua

Коментарі до новини

255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Кейт Аптон виступила проти бодішеймінга
ФоторепортажКейт Аптон виступила проти бодішеймінга
24.01.2020

Знаменита американська модель Кейт Аптон у 2018 році вперше стала матір’ю – тоді вона народила доньку Женев’єву

Три найяскравіші фільми Хіта Леджера
Три найяскравіші фільми Хіта Леджера
24.01.2020

У 22 січня в 2008 році світ втратив талановитого австралійського актора Хіта Леджера. У 2020 році йому б виповнився 41 рік

Патрік Стюарт може знову зіграти професора Ікс
Патрік Стюарт може знову зіграти професора Ікс
24.01.2020

Патрік Стюарт може повернутися до ролі Чарльза Ксав'єра, наставника Людей Ікс

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше