Вхід

Джейсон Момоа розповів про страждання на зйомках "Ліги справедливості"

02.05.2018
Джейсон Момоа розповів про страждання на зйомках "Ліги справедливості"

Виконавець ролі Акваміна Джейсон Момоа пояснив різницю між сольним фільмом, присвяченим його супергероєві, і командною "Ліги справедливості". 

"Ліга справедливості" була коледжем. Я не був упевнений, що таке Аквамен, просто діяв по натхненню. Але я відмінно провів час. У "Лізі справедливості" у нас було п'ять інших персонажів, що страждають однаково, тому було весело терпіти це. Усе це підготувало мене до сольного фільму, який був складним, жорстким, крутим і повністю мене задовольняє", - прокоментував актор.

Відмітимо, що на момент написання цієї замітки фільм "Аквамен" знаходився в процесі масштабних перезйомок, в яких були задіяні виконавці ключових ролей. За півроку до реліза у картини не було представлено потенційним глядачам жодного постера або трейлера.

Окрім Момоа, в "Аквамені" знімалися Ембер Херд, Ніколь Кідман, Патрік Вілсон, Віллем Дефо, Дольф Лундгрен, Грем МакТавіш, Яхья Абдул-Марін II, Темуера Моррісон, Майкл Біч і інші актори. У світовий прокат картина повинна вийти 20 грудня 2018 року, в один день з деякими іншими дуже очікуваними фантастичним блокбастерами.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: