Вхід

Джеймс МакЕвой і Рут Вілсон зіграють в екранізації "Темних початків" Пулмана

12.06.2018
Джеймс МакЕвой і Рут Вілсон зіграють в екранізації "Темних початків" Пулмана

BBC готує адаптацію фантастичної трилогії Філіпа Пулмана "Темні начала". У фільмі знімуться Джеймс МакЭвойРут Уилсон і Кларк Питерс.

"Темні начала" - цикл, що включає романи "Північне сяйво", "Дивовижний ніж" і "Бурштиновий телескоп". Головна героїня історії - дівчинка на ім'я Лира Белаква, яка живе у світі, де переплетені магія, теологія і наука. У неї, як і у усіх людей її світу, є деймон - частина її душі, втілена в тілі тварини. Лира живе в Оксфорді, в коледжі Іордану, і цілими днями грає зі своїм деймоном Пантелеймоном і іншими дітьми. Вона - сирота, її опікуном є полярний дослідник і її рідний дядько лорд Азриэл. Одного разу з'являються чутки про Жерців, таємну організацію, яка викрадає дітей.

Лиру зіграє зіркаМакЭвой утілить образ лорда Азриэла, а Уилсон зіграє матір Лиры. Питерс стане майстром Йорданського коледжу.

Адаптував трилогію Джек Торн, а режисерське крісло займе творець фільмів "Король говорить"! і "Знедолені" Том Хупер. Очікується, що картина вийде наступного року, проте точної дати релиза доки немає.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: