Вхід

Денні Макбрайд стане сином Крокодила Данді

25.01.2018
Денні Макбрайд стане сином Крокодила Данді

"Крокодил Данді повертається. Ну, точніше він пропав в глибинці і єдиний, хто зможе його знайти - це недолугий і дуже гучний американський син, про якого ніхто навіть не здогадувався. Представляємо Денні Макбрайда в ролі Брайана Данді - Син легенди, вимушений згадати свої австралійські корені в пригоді назад до землі. Самий час показати приналежність до сімейного дерева. На відміну від батька, Брайан виріс типовою міською дитиною, але це не зупинить його. Він візьме величезний ніж батька і повернеться в Австралію, абсолютно не готовий до того, що чекає його попереду".

Так виглядає короткий синопсис продовження "Крокодила Данді" - колись знаменитої франшизи, яку продюсує Rimfile Films, що колись займалася першими двома фільмами серії.

"Не стану брехати: мені здається, що 95% справжнього Крокодила Данді - це жилет, а решта 5% - необхідність не впасти і залишатися на ногах", - сказав Макбрайд в одному з інтерв'ю.

Оригінальний "Крокодил Данді" вийшов в 1986 році і здобув чималу популярність. Два сиквела, "Крокодил Данді 2" і "Крокодил Данді в Лос-Анджелесі" не зуміли наздогнати оригінальну картину. Оцінити продовження можна по першому тизеру фільму.

Джерело: thr.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: