Вхід

Максим Галкін про дітей: "Вони приречені на публічність"

24.01.2018
Максим Галкін про дітей: "Вони приречені на публічність"

Максим Галкін - відчайдушний жартівник. Але на деякі теми він готовий міркувати дуже серйозно. Нещодавно шоумен вирішив висловитися про сурогатне материнство. Як відомо, свого часу Алла Пугачова і Максим вирішили скористатися послугами сурогатної матері.

Зараз спадкоємці зоряної пари Ліза і Гаррі прекрасно розвиваються і постійно радують батьків. Знімки і відео дітей стають хітами в соцмережах. Але як визнав сам Галкін в телепроекті "Північ. Непридумані історії", в деякому роді популярність його дочки і сина була зумовлена.

"Все-таки діти, які з'явилися від сурогатного материнства, як правило, залишаються анонімними: їх оточення і майбутні однолітки ніколи цього не дізнаються. У випадку з моїми дітьми або дітьми Філіпа (Кіркорова) вони вже приречені на публічність, тобто на обговорення усього цього. Притому що зараз це вже стає нормою, це все одно залишається анонімним. Тому діти, які так з'явилися, ніколи не зіткнуться з можливими засудженнями і пересудами у своєму майбутньому житті. Фактично ми в даному випадку маємо справу з, так би мовити, першим таким досвідом в нашій країні", - поділився думками артист.

"Тому я хочу їм дати можливість "плюс старту". Я хочу показати вам їх в усій красі - це чудові діти. Тому що в цьому питанні у нас, на жаль, все ще багато дрімучості"!

Джерело: kleo.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: