Вхід

Деніел Крейг зустрівся із справжніми агентами ЦРУ

09.07.2018
Деніел Крейг зустрівся із справжніми агентами ЦРУ

Виконавець ролі Джеймса Бонда Дэниэл Крэйг, який незабаром повернеться до образу британського розвідника, побував в ЦРУ і дізнався, як працює шпигунство в реальності, а не в кіно.

Минулого місяця актор побував в штаб-квартирі ЦРУ в Лэнгли, штат Вірджинія. Зустріч організувало саме Управління, а саме відділ по зв'язках з громадськістю, щоб продемонструвати, наскільки реальна робота розвідки відрізняється від кіношної вигадки. Тобто ніяких вам вибухаючих кулькових ручок і інших хитромудрих гаджетів (втім, 007 адже працює в МИ- 6, а не в ЦРУ, можливо, у британських розвідників технічний відділ меткіший і дотепніший).

"Пан Крэйг зустрівся з нашим керівництвом і співробітниками, які пояснили йому, що шпигунство в реальному житті - це значно більше "плаща" і значно менше "кинджала", на відміну від шпигунів світу розваг. В ході бесід з експертами ЦРУ, пан Крэйг дізнався про багато аспектів збору розвідувальних даних і про те, як наші п'ять директив працюють спільно, щоб просувати місію ЦРУ. Пізніше, під час взаємодії з робочою силою Агентства, пан Крэйг відмітив, наскільки сильно він вражений самовідданістю офіцерів ЦРУ", - говориться в офіційному блозі Центрального розвідувального управління США.
Словом, ЦРУ себе трохи попиарило за допомогою голлівудської зірки.

Нагадаємо, 25-а серія бондианы, у якої доки немає назви, але в якій однозначно зніметься Крэйг, запланована до виходу 8 листопада 2019 року.

Джерело: okino.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: