Вхід

"Людина-мурашка і Оса" вивели Marvel на рівень 17 мільярдів доларів

09.07.2018
"Людина-мурашка і Оса" вивели Marvel на рівень 17 мільярдів доларів

Фільм студії Marvel "Людина-мураха і Оса" успішно стартував в американському прокаті, зібравши в прем'єрні вихідні 76 мільйонів доларів, тобто на 33 відсотки більше, ніж запрацювала свого часу перша серія. Світові збори до завершення першого уїкенду перевищили 161 мільйон доларів.

Успіх чергового проекту студії Marvel дозволив сукупним касовим зборам її кіновсесвіту переступити відмітку в 17 мільярдів доларів, зміцнивши і без того абсолютну перевагу над усіма іншими кінематографічними франшизами.

Друге місце за підсумками минулих вихідних зайняв проект ще одного підрозділу Walt Disney - мультфільм студії Pixar "Суперсемейка 2". Вона зібрала в Північній Америці ще 29 мільйонів доларів. Її збори на батьківщині вже перевищили 500 мільйонів доларів, і це новий абсолютний рекорд серед анімаційних фільмів, що демонструвалися в американському прокаті. Світові збори "Суперсімейки 2" наблизилися до 800 мільйонів доларів.

Мультфільму ще тільки належить стартувати на дуже багатьох ринках, зокрема, в Південній Кореї, Японії, Німеччині, Італії, Великобританії і інших країнах. Найімовірніше, його фінальні збори досягнуть або навіть перевищать мільярд доларів.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: