Вхід

Дейзі Рідлі зіграє в трилері про неправдиві спогади

01.11.2021
Дейзі Рідлі зіграє в трилері про неправдиві спогади

Виконавиця головної ролі в новій трилогії "Зоряні війни" Дейзі Рідлі зіграє у футуристичному трилері під назвою "Mind Fall", який режисер Мат'є Кассовіц збирається знімати за сценарієм Грема Мура ("Гра в імітацію").

Дія картини відбувається в найближчому майбутньому в Лондоні, де самим затребуваним наркотиком на чорному ринку є спогади, фізично видалені з мозку однієї людини і імплантовані в мозок іншого з використанням нової незаконної технології.

Головний торговець спогадами Ардіс Варнадо (Рідлі) видаляє спогади у тих, хто шукає легких грошей, а потім перепродає їх "клієнтам", готовим платити великі гроші за "меми", які прив'язуються до їх підсвідомості, фактично стаючи такими, які не візрізняються від їх природних спогадів.

Сама героїня бореться зі своєю власною залежністю від "мемів", будучи частожиття, яке вона дійсно прожила, від спогадів, які вона імплантувала. Тому, коли її звинувачують у вбивстві одного з клієнтів, інстинкт підказує їй засумніватися у власному розумі. Вона вирішує сама розкрити злочин, сподіваючись очистити своє ім'я, але ставлячи під сумнів все, що вона коли-небудь вважала реальним.

Джерело: kinonews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: