Закрити
Вхід

Даша Астаф’єва поділилася секретом внутрішньої гармонії

23.02.2021
Даша Астаф’єва поділилася секретом внутрішньої гармонії

На своїй сторінці в Instagram Астаф’єва відповіла на часте питання від підписників – як полюбити себе?

Артистка зазначила, що ця якість – талант, який для початку потрібно виявити, а потім закріпити. Зірка порадила поставити собі запитання – як багато важливого і корисного ви робите для себе?

– Настає момент, коли потрібно дати собі перезавантажитися. Почати засинати і прокидатися раніше, вчитися робити зарядку, щодня брати інтерв’ю Навіщо ти мені у всього нового, що впускаєте в себе і випускаєте в світ, – сказала Астаф’єва.

Зірка наголосила, що починати потрібно з малого – води, їжі, косметики, далі – заняттями і захопленнями, наостанок – оточення.

Також потрібно частіше залишатися наодинці з собою, а якщо не можете перебувати на самоті, то потрібно вчитися бути цікавими самим собі.

– Слухайте, дивіться, читайте те, що заповнить кожну прогалину в вашій історії, – підкреслила артистка.

Астаф’єва закликає своїх підписників знайомитися зі світом, цілеспрямовано подорожувати і пізнавати культуру всього навколо. А також вчитися новому і невідомому.

– Вчіться стояти на голові, готувати смачні сніданки, промовчати в потрібний момент або розбиратися в авто. Добре б знати столиці країн, як виявилося, для багатьох це незвідане поле, або мови. Вчіться помічати і допомагати тим, кому ви потрібні, – сказала модель.

Артистка вважає, що завдяки любові до себе можна зробити цей світ кращим.

– Нехай любов до себе стане вашою новою і таємною професією. Ця праця облагороджує і допомагає позбутися недоліків. Завжди знайдуться охочі вказати нам на наші мінуси. Ну і нехай, адже достатньо підтримки всього однієї людини, навіть якщо ця людина – ти, – підсумувала Астаф’єва.

Джерело: fakty.com.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: