Вхід

Людина-павук потрапив на аудієнцію до Папи: несподіване фото

24.06.2021
Людина-павук потрапив на аудієнцію до Папи: несподіване фото

Персонаж з коміксів, одягнений у костюм Людини-павука, сидів в залі для VIP-гостей у внутрішньому дворі Сан-Дамасо у Ватикані під час загальної аудієнції Папи 23 червня 2021 року. Він, безперечно, привертав увагу усіх учасників. Після зустрічі зі Святішим Отцем чоловік розповів про волонтерське служіння в педіатричних відділеннях італійських лікарень.

Людиною в масці виявився 27-річний Маттія Віллардіта з північної Італії. Йому дали місце в VIP-секції через те, що він перевдягався в костюми супергероїв і відвідував хворих дітей в лікарнях.

Зрештою, наприкінці аудієнції відбулася особиста зустріч супергероя з Папою Франциском, якому незвичайний волонтер не лише подарував маску Людини-павука, але й розказав про свою місію, – педіатричні відділення римської лікарні імені Аґостіно Джемеллі, куди він після загальної аудієнції прибуде разом з оркестром італійської поліції.

"Але справжніми супергероями є діти, які страждають, і їхні рідні, які з надією боряться, – сказав Маттія. – Я переодягаюся в Людину-павука, щоб викликати усмішку в дітей, які перебувають у лікарні. Роблю це, бо сам маю вроджену недугу та протягом 19 років часто перебував на госпіталізації в Ґенуї, й мені б сподобалося, якби тоді, коли перебував самотній у лікарняному ліжку, я б побачив Людину-павука, що через вікно входить до моєї кімнати".

Що ще відомо про несподіваного паломника Маттія Віллардіта
Маттія Віллардіна заснував спільноту однодумців-волонтерів, які, переодягаючись у персонажів з коміксів, приносять хвилини радості в педіатричні відділення.

Вперше цю маску я вдягнув на Різдво 4 роки тому: я мав доставити комп’ютер до лікарні Сан-Пауло в Імперії й захотів вигадати щось, щоб розважити дітей, які переживали те, що свого часу пережив я,
– зазначив волонтер, розповівши про те, що його діяльність не припинялася також і під час карантину, здійснивши понад 1400 відеодзвінків.

Джерело: 24tv.ua

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: