Закрити
Вхід

"Бандитська смерть": Андрія Панина убила карма

10.07.2018
"Бандитська смерть": Андрія Панина убила карма

6 березня 2013 року у віці 50 років трагічно пішов з життя легендарний російський артист Андрей Панін. Пройшло 8 років, а родичі і громадськість все ще не знають обставин жахливої смерті актора. Спочатку травматичну кончину зірки вітчизняного кінематографу пояснили нещасним випадком, проте пізніше поліція почала шукати підозрюваного в ненавмисному вбивстві. На цьому все, справа досі не розкрита.

У численної армії прихильників Андрія Панина є своя версія страшного життєвого результату кумира. Актора убила карма, яку він безстрашно наповнював ролями поганих людей. Уперше "бандитська смерть" наздогнала героя Панина в серіалі "Бригада". З цієї миті Андрій став антагоністом вітчизняного кінематографу, що перебуває якщо не в могилі, то на волосині від кривавої розправи.

Загравшись в злочинців, Панин не надавав значення поширеним акторським забобонам. Зокрема, можливо, артист не вважав потрібним встати і сказати "привіт" після смерті в кіно або на сцені. Неповага до "пані з косою" обернулася для артиста непосильним життєвим випробуванням. Карма утілила в реальне життя Панина ситуацію з кримінального фільму, яку, на превеликий жаль, не можна переграти.

Джерело: vistanews.ru

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: