Вхід

Олександр Філіппенко тепло висловився про Україну

21.05.2022
Олександр Філіппенко тепло висловився про Україну

Відомий російський актор, лауреат Державної премії РФ Олександр Філіппенко у День української вишиванки опублікував фото у власній вишиваній сорочці. Під знімками зірка серіалів "Майстер і Маргарита" та "Моя прекрасна няня" залишив зворушливий текст із спогадами про Київ.

77-річний актор, якого глядачі насамперед знають за роллю Кощія в казці "Там на невідомих доріжках", з 2014 року засуджує агресію Кремля, анексію Криму та путінський режим. Фото у вишиванці Олександр Георгійович розмістив на особистій сторінці у Facebook.

Філіппенко зазначив, що з українською столицею у нього асоціюються кіностудія імені Довженка, каштани, друзі, затишок та тепло.

"З драматургом і режисером Сашею Денисовою ми востаннє бачилися в Києві, а потім я дивився її спектаклі в Театрі на Бронній та в Центрі Мейєрхольда (Москва). Її сьогоднішня фотографія нагадала, що у мене теж є вишиванка! А про Київ згадую тільки словами Гоголя: "З якимось невизначеним почуттям дивився Чичиков на будинки, стіни, паркан і вулиці, які, Бог знає, чи судила йому доля побачити ще коли-небудь протягом свого життя". Упродовж мого життя вже явно ні, зате у спогадах – студія Довженка, каштани, друзі, затишок та тепло", – залишив під публікацією артист.

Джерело: obozrevatel.com

Повернутися до списку новин

Коментарі до новини

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Ще цікаві новини

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: