Закрити
Наверх Наверх

На висоті
High Life

6,0 
186 голосів
Оцінити:
IMDB 5,9/10

Країна, рік: Великобританія, Франція, Польща, США, Німеччина, 2018

Жанр: драма

Режисер: Клер Дені

Сценарист: Клер Дені, Жан-Поль Фаржо

Продюсер: Лоуренс Клерк

Монтелікар ДібсЧерніБойсЧандра

Актори: Роберт Паттінсон, Жюльєт Бінош, Андре Бенджамін, Міа Гот, Ларс Айдінгер ...

Прем'єра в Україні: 18.04.2019

Світова прем'єра: 09.09.2018

Касові збори в Україні, грн.: 1 012 537

Тривалість: 1 год. 50 хв.PT1H50M

Групу засуджених злочинців відправляють в космос для проведення експерименту по дослідженню чорної діри. На космічний корабель обрушується буря потужного випромінювання, що несподіваним чином вплине на екіпаж.

Цікаві факти про фільм "На висоті":

- Роботу над кінострічкою "На висоті" Клер Дені замислювала ще з 2002 року.

- Спочатку на головні ролі розглядалися Вінсент Галло та Філіп Сеймур Хоффман.

- Прем'єрний показ кінострічки відбувся на кінофестивалі в Торонто.

- Французький філософ та астрофізик Аврельєн Барро виступив консультантом під час зйомок.  

- Роберт Паттінсон і Жюльєт Бінош грали в "Космополісі" (2012).

- Космічний корабель спроектував датський художник Олафур Еліассон.

- Патріція Аркетт розглядалася на одну з ролей у фільмі.

- Це перша англомовна кіноробота француженки Клер Дені.

Рецензії до фільму

всього - 2
Andrey Nedzelnitsky 19.04.2019 13:52

За горизонтом
Наукова фантастика – переживає не самі кращі часи, особливо коли йдеться про широкий прокат в Україні. Мабуть, і поява стрічки «На висоті» (High Life) французької режисерки і сценариста (разом з Клер Дені можна вважати подарунком для поціновувачів цього…

За горизонтом
Наукова фантастика – переживає не самі кращі часи, особливо коли йдеться про широкий прокат в Україні. Мабуть, і поява стрічки «На висоті» (High Life) французької режисерки і сценариста (разом з Клер Дені можна вважати подарунком для поціновувачів цього жанру– саме про новинку sci-fi ми поговоримо нижче.
Отже, космічний корабель «7» прямує до чорної діри – його швидкість наближається до світлової, проте пасажири не відчувають прискорення – для них ніби все статично. Команда набрана зі злочинців, яким загрожує смертна кара або довічне ув’язнення… Номінальний керівник – доктор Дібс - крім всього одержима виростити в умовах радіації, прискорення, космосу… немовля-дівчинку,результатом її експериментів і стає Віллоу. Власне, її «батьком» невільно стає Монті – молодий чоловік, що спершу проти використання себе в експериментах.
Загалом, єстрічок про космічні подорожі є достатньо, як оригінальних, так і просто клонів. Власне, «На висоті» може претендувати на оригінальність, використовуючи прийом демонстрації – високотехнологічної реальність в архаїчних і аскетичних декораціях… Так само, як ніби за задумом корабель сповільнює час, так і стрічка виглядає «розтягнутою», «повільною», це змагання мешканців корабля у протистоянні, в якому не може бути перемоги. Так само авторка задає багато питань: як може існувати віра без її об’єкта і символів? чи експеримент є лише науковим або прагматичним дослідом, чи іноді інструментом покарання, чи просто безмірної цікавості людства? так само – чим є сенс продовження роду? Так, комусь те, що відбувається на екрані здасться малоестетичним, це не романтична прогулянка типу «Пасажирів» Мортена Тильдума чи хрестоматійного бойовика типу «Чужий», це натуралізм – не стільки у контексті візуального, скільки духовного, без відсутності романтизації… Стрічка «розірвана» флешбеками, переплутаними часовими проміжками, - фільм про життя в позачассі…
Гра акторів. Так, це «дуель» головних героїв - доктора Дібс, що її зіграла Жульєт Бінош, і Монте, втіленого Робертом Паттінсоном – для першої сенс існування полягає в експерименті, другий шукає змісту спочатку у виживанні, а потім – у мимовільному обв’язку батьківства. Загалом, і акторам другого плану довелось докласти зусиль передати відчуття існування «мишей в клітці» - єдності і боротьби…
Щодо висновку. «На висоті» - це чисте мистецтво в чистій науковій фантастиці. Так само, як автори звільняються від мішури декорацій, так само автори анатомують людські почуття. Думаю, стрічка цікава своєю екзотичністю, вона підійде до смаку «антиестетам», проте якщо ви хочете розваг чи легкого відпочинку – це не ваше кіно.
Недзельницький Андрій

За горизонтом
Наукова фантастика – переживає не самі кращі часи, особливо коли йдеться про широкий прокат в Україні. Мабуть, і поява стрічки «На висоті» (High Life) французької режисерки і сценариста (разом з Клер Дені можна вважати подарунком для поціновувачів цього…

+6 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Николай 16.04.2019 15:59

Я много слышал о талантливом режиссере Клер Дени, но не видел ни одного ее фильма. Мне понравился трейлер фильма "На высоте". На первый взгляд фильм похож на концептуальный космический триллер и зная, что независимая компания A24 производит отличные фильмы, я…

Я много слышал о талантливом режиссере Клер Дени, но не видел ни одного ее фильма. Мне понравился трейлер фильма "На высоте". На первый взгляд фильм похож на концептуальный космический триллер и зная, что независимая компания A24 производит отличные фильмы, я добавил этот фильм в свой виш-лист.
Не уверен, что фильм полностью соответствует тому, что я ожидал увидеть, но он заставляет задуматься и задает вопроы о том, что будут делать люди в одиночестве находясь на грани безумия.

Фильм о космическом экипаже, состоящем из преступников, и их миссии идти к черной дыре в поисках нового источника энергии. Вскоре космический экипаж осознает, что у доктора на корабле есть несколько альтернативных идей, которые включают инвазивные сексуальные процедуры, предназначенные для создания жизни. Я до сих пор не совсем уверен в твердости этого сюжета, но это общая суть.

Как оказалось, Роберт Паттинсон и Жюльет Бинош отличный актерский дует. Паттинсон - очень хороший актер, как видно из его другой работы A24, "Хорошее время". Фильм выглядит как подлинный взгляд на космический корабль, и я думаю, что фильм обладает великолепной кинематографией и работой с камерой. Мне особенно понравился вид черной дыры и действия, которые происходили при приближении к черной дыре. Мне нравится, когда научно-фантастические фильмы (а именно космические) поддерживают целостность науки, и это, похоже, имеет место здесь.

8/10

Я много слышал о талантливом режиссере Клер Дени, но не видел ни одного ее фильма. Мне понравился трейлер фильма "На высоте". На первый взгляд фильм похож на концептуальный космический триллер и зная, что независимая компания A24 производит отличные фильмы, я…

+5 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 15

Відгуки про фільм На висоті

всього - 6
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Фільм дивилась в 2 спроби. Перша - в кінотеатрі. Але не витримали, та вийшли з залу десь на середині фільму. Але згодом передивилась фільм вдома. Фільм складний та досить депресивний. Але вартий того, щоб його подивись.

відповісти

Просто бредовая сюжетная линия, слепили в одну картину совершенно нелепые элементы - фильм действительно мерзко было смотреть, не смогли высидеть это мучение до конца и ушли.

відповісти

Когда собирается пара известных - Роберт Паттинсон и Жюльет Бинош, уже ни ждёшь ничего хорошего. Как минимум, два раза были таких провальных, жуть. В дальний ящик, может быть время придёт. эм ...

відповісти

Этот фильм мерзко смотреть. Это самый неудачный, мягко говоря, фильм который я когда либо видел. Ходили с женой утром, из 10 человек в зале осталось смотреть 2е.

відповісти

Да, фильм - не фонтан. Можно смело не ходить)

відповісти

Пока единственный фильм, который мне не удалось досмотреть до конца. Если вырезать всю обнажёнку, то хронометража на 30 минут останется. Ожидал фантастический триллер, а получил вот это.

відповісти
Дивіться також
Інтерв'ю з Богом Захід Непокора
драма, детектив star 7,1
драма star 4,7
драма, мелодрама star 5,3

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше