Закрити
Наверх Наверх

Саллі
Sully

8,9 
148 голосів
Оцінити:
IMDB 7,4/10

Країна, рік: США, 2016

Жанр: драма

Режисер: Клінт Іствуд

Сценарист: Тодд Комарнікі, Чеслі Салленбергер ...

Продюсер: Клінт Іствуд, Френк Маршалл ...

Чеслі Салленбергердружина ЧесліД-р Елізабет ДевісДжефф Скайльс

Актори: Том Хенкс, Лора Лінні, Анна Ганн, Аарон Екхарт, Отем Різер ...

Прем'єра в Україні: 08.09.2016

Світова прем'єра: 08.09.2016

Касові збори в Україні, грн.: 10 816 951

Світові касові збори, $: 240 797 623

Тривалість: 1 год. 36 хв.PT1H36M

Кінострічка розповідає реальну історію пілота Чеслі Салленбергера на прізвисько Саллі, який благополучно посадив літак Airbus A320 на Гудзоні, коли у повітряного судна відмовили обидва двигуни.

Цікаві факти:

- Клінт Іствуд дав згоду на проект після того, як кілька місяців вибирав між постановкою "Саллі" і фільмом "День патріотів", який присвячено вибухам під час Бостонського марафону. Його попередня картина "Снайпер" стала найкасовішою в кар'єрі 85-річного режисера, зібравши по всьому світу 543 мільйони доларів.

- Для Тома Хенкса це не перша кіноробота, де він грає реальних людей. Раніше він виконував роль моряка Річарда Філліпса (Капітан Філліпс), Джима Ловела (Аполлон 13) і Уолта Діснея (Врятувати містера Бенкса).


Рецензії до фільму

всього - 3
Амина 12.09.2016 21:46

15 января 2009 года из Нью-Йорка в Сиэтл вылетел самолет со ста пятьюдесятью пассажирами на борту. Спустя полторы минуты полета самолет столкнулся со стаей птиц, в результате чего у него отказали оба двигателя и борт совершил аварийную посадку на реку…

15 января 2009 года из Нью-Йорка в Сиэтл вылетел самолет со ста пятьюдесятью пассажирами на борту. Спустя полторы минуты полета самолет столкнулся со стаей птиц, в результате чего у него отказали оба двигателя и борт совершил аварийную посадку на реку Гудзон. Благодаря быстрой и слаженной работы экипажа, муниципальных властей, скорой помощи и простых жителей Нью-Йорка все сто пятьдесят пять человек смогли вернуться домой к своим семьям живыми и по большей части невредимыми.

Вот собственно об этом и фильм. О том, как один мужик, опытный пилот, в ответственный момент не растерялся, не запаниковал, а сделал свою работу и спас кучу жизней. А потом долго переживал, не допустил ли он какой-нибудь ошибки. И хотя в центре сюжета представлен первый пилот самолета Чесли «Салли» Салленбергер, но также отражается работа и остального экипажа, включая второго пилота и стюардесс. Все на своем месте, все опытные умелые, вопреки страху достойно выполнившие свою работу.

А знаете, если подумать, то весь фильм только о том, как люди достойно выполняют свою работу. Даже к комиссии по расследованию аварии и то слова в укор не поставишь. И так оно должно быть. И что главное, так оно и есть. Американцев часто упрекают в том, что их хлебом не корми, дай снять фильм про то, какие они крутые. Но так ведь есть про кого снимать! Салли, Сноудены, шмоудены... Уйма выдающихся, а то и просто интересных личностей, хороших и плохих людей, вменяемых и не очень. В чем здесь упрекать киноделов?

В общем, сходите и посмотрите. Фильм не легендарный, но легкий, приятный и пусть ненадолго, но возвращающий веру в будущее человечества. И я ни разу не заговорила о технической стороне вопроса, о режиссуре, актерской игре и так далее. Все что нужно знать и так уже есть в титрах: Клинт Иствуд, его незаменимый оператор Том Стерн, Том Хэнкс, Аарон Экхарт... Ой, хватит, в общем. Приятного просмотра.

15 января 2009 года из Нью-Йорка в Сиэтл вылетел самолет со ста пятьюдесятью пассажирами на борту. Спустя полторы минуты полета самолет столкнулся со стаей птиц, в результате чего у него отказали оба двигателя и борт совершил аварийную посадку на реку…

+2 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Yevhen Sadoviy 10.09.2016 15:39

Фільм-некатастрофа. 10 з 10.

Близько 8 років є палким шанувальником документального серіалу на National Geographic «Розслідування авіакатастроф». Щоразу милуюсь-дивуюсь ретельністю проведених з високим терпінням експертиз та впевнюшся у мізерній вірогідності авіакатастрофи. Документалісти показують як невеличкі непорозуміння, халатності в роботі можуть…

Фільм-некатастрофа. 10 з 10.

Близько 8 років є палким шанувальником документального серіалу на National Geographic «Розслідування авіакатастроф». Щоразу милуюсь-дивуюсь ретельністю проведених з високим терпінням експертиз та впевнюшся у мізерній вірогідності авіакатастрофи. Документалісти показують як невеличкі непорозуміння, халатності в роботі можуть накластися, співпасти і призвести до людських жертв. Тема вдалого приводнення цікавила давно. Може й Вам здається, що варто лише аби поблизу було будь-яке водоймище аби уникнути жертв. Але врахуйте, що швидкість зламаного літака в будь-якому випадку не буде нижчою 180-200 км/год (хіба що вже падає штопором, що буває раз на 10 років). В ідеалі не повинно бути хвиль та треба зайти під правильним кутом. Додайте температуру води, в яку доведеться вистрибувати. Коротше, прогляньте епізод «Miracle Landing on Hudson». Неважливо чи Ви вже проглянули Sully чи лише збираєтесь. Мурашки по шкірі гарантовані навіть якщо колись цей епізод вже бачили.
Клінт Іствуд і як режисер, і як актор серед найнайулюбленіших, Том Хенкс – з-поміж акторів вгорі топу. Дай Боже, довгих років життя 86-річному Іствуду (до слова, і 80-річному Вуді Аллену). Нехай ще б дочекатися щонайменше 20-25 картин від дідусів.

Якщо є можливість, подивіться стрічку в IMAX, адже новатор, прогресивний пан Клінт зняв новітніми камерами IMAX (оціночний бюджет $60 млн.). Реальність того, що відбувається на екрані буде гарантована ще й завдяки найвищому пілотажу в плані виконання ролі Томом Хенксом. Ще року не минуло коли 60-річний трудяга «шиканув» у Спілберга, як вже видає таке в дебютній співпраці з Іствудом! В цьому проміжку вийшло ще три картини, з яких дві були в прокаті. Завдання у нього було не з легких. Фільм не є розгорнутою драматизацією документального аналога. У ньому навпаки на фоні катастрофи показано, що було потім. Які переживання, картання, який жах був у голові головного героя. Тут і режисер і протагоніст мусіли продемонструвати тісну плідну співпрацю на виході. Всієї-то події було сумарно 208 секунд польоту, але у самому рішенні приводнитися можна відшукати похідну всієї сукупності подій, життєвого і професійного досвіду Саллі, які передували до цього. Оскільки прем’єра по світу відбулася цього місяця, то тепер будемо лічити нагороди, які обоє збиратимуть в різних кутках планети. Впевнений у цьому.
Сильною стороною картини є наявність нюансів, тонких невеличких епізодиків. Такі фільми якраз для реалізації цих міріадів задумів режисера саме Хенксом (Спілберг полюбляє таке). Відсутні й провисання/зниження динаміки. Хоча Sully передусім драматичний байопік, тут вистачає засідань експертної комісії. Але це аж ніяк не courtroom movie. Саспенс із самим польотом та приводненням вельми реалістичний. Дивно, знаєш і детально двічі бачив чим все закінчиться, а все одно й тут мурашки по шкірі, а після фінальних титрів режисер ще добиває подяками реальних пасажирів
Гарненько зіграла сердобольна Лора Лінні, яку режисер вже залучав до своїх картин («Абсолютна влада» та «Таємна ріка»). Дуже ззовні схожий на свого прототипа Аарон Екхарт (Dark Knight, 2008), який також вельми активний на гральних кіномайданчиках в останній рік. Любителі американських серіалів побачать багато знайомих для себе обличь.

На момент публікації цієї рецензії рейтинг IMDB – 7,9; Kinopoisk – 7,7; Rottentomatoes – 7,2.

Деякі моменти:
1. У цій історії грають роль цифри 1 та 5: рейс №1549, 15 січня, пасажирів 155. В нумерологію не вірю.
2. Клінт Іствуд у 1951 р. сам потрапив в авіакатастрофу в Тихому океані. В молодості він вивчав будову та ремонт літаків.
3. Чомусь хотілося побачити як дістають скриньки з дна.
4. Спробуйте поставитись до «допитувачів» пілотів як до тих, хто правильно виконує свою важливу роботу.
5. Суб’єктивні очікування щодо фільму співпали із побаченим на екрані.
6. Всього 5 вдалих приводнень віднайшов в історії світової цивільної авіації.
В документалці.....:
7. ... вказано, що солідний пасажир, що взяв немовля в руки зі значком прапора США і в костюмі, а тут без значка і в светрі.
8. .... повненька жінка, яка барахталася, заявляє про крупний паром що рухався на них і наче вдарився в крило. Тут показно просто порожній пароплавчик типу водного трамвая, ні в кого не вдаряється.
9. .... не показано звідки взялися надувні плоти, Іствуд показав.
10. .... і в Sully наголошується на тому, що подія трапилася у розпал журливої зневіри Америки в зв’язку з фінансовою кризою і т.д. Мабуть для драматичного посилення відчуття, що щасливий розв’язок,відсутність жертв стали позитивною надихаючою плямою в січні 2009 р.

Фільм-некатастрофа. 10 з 10.

Близько 8 років є палким шанувальником документального серіалу на National Geographic «Розслідування авіакатастроф». Щоразу милуюсь-дивуюсь ретельністю проведених з високим терпінням експертиз та впевнюшся у мізерній вірогідності авіакатастрофи. Документалісти показують як невеличкі непорозуміння, халатності в роботі можуть…

+3 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Марина Явдощенко 08.09.2016 16:22

Очередной шедевр от гениального режиссера Клинта Иствуда – это лента «Салли», основанная на реальных событиях, с Томом Хенксом в главных ролях.
Фильм «Салли» - это реальная история пилота Чесли Салленберергера. Это история героя посадившего самолет на реку Гудзон, где, после…

Очередной шедевр от гениального режиссера Клинта Иствуда – это лента «Салли», основанная на реальных событиях, с Томом Хенксом в главных ролях.
Фильм «Салли» - это реальная история пилота Чесли Салленберергера. Это история героя посадившего самолет на реку Гудзон, где, после столкновения со стаей канадских гусей, отказали два двигателя. Пилоту Салли пришлось в течение короткого времени принять судьбоносное и волевое решение, которое спасло жизнь 155 человек. Будучи, достаточно опытным пилотом, Салли смог посадить самолет на Нью-Йоркские воды самолет, не потеряв ни одной жизни. Но не успев прийти в себя, Салли сталкивается с непредвиденной ситуацией, ведь его решили обвинить в том, что данная посадка – это большая ошибка. Зачем садить на воду, если есть аэропорты, готовые принять самолет. И тут Салли придется доказать всем, что он непросто герой и высококвалифицированный пилот, а еще человек, которому присуще эмоции и человеческий фактор, который и повлиял на его решение.
Посмотрев данную картину «Салли», еще раз осознаешь, насколько гениален Клинт Иствуд, как режиссер, и Том Хенкс, как актер, т.к. настолько были переданы эмоции, переживания, волнения, что создается впечатления, будто ты сам находишься в данном самолете и радуешься свершившемуся чуду.
Гениальная работа, отличный фильм, безупречная игра. Всем приятного просмотра!.

Очередной шедевр от гениального режиссера Клинта Иствуда – это лента «Салли», основанная на реальных событиях, с Томом Хенксом в главных ролях.
Фильм «Салли» - это реальная история пилота Чесли Салленберергера. Это история героя посадившего самолет на реку Гудзон, где, после…

+7 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 20

Відгуки про фільм Саллі

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Як приборкати дракона 3: Прихований світ Байстрюки Нова Людина-павук 3
пригоди, анімація star 8,2
комедія star 5,5
фантастика, бойовик, пригоди, фентезі star 9,3

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше