Закрити
Наверх Наверх

Пригоди маленького Ремі
Rémi sans famille

7,1 
288 голосів
Оцінити:
IMDB 7,0/10

Країна, рік: Франція, 2018

Жанр: пригоди, сімейний

Режисер: Антуан Блоссьє

Сценарист: Антуан Блоссьє, Гектор Мало

Продюсер: Ерік Йехельманн

Актори: Даніель Отой, Малом Пакуін, Віржіні Ледуайен, Жонатан Заккаі, Жак Перрен ...

Прем'єра в Україні: 11.07.2019

Світова прем'єра: 30.09.2018

Тривалість: 1 год. 45 хв.PT1H45M

10-річний сирота Ремі потрапляє під опіку до загадкового мандрівника-музиканта. Він вчить Ремі суворому життю акробата та вчить співати, щоб заробити собі на харчування. У компанії вірного пса Капі та маленької мавпочки Жолі-Кер Ремі вирушає в незвичайну та пізнавальну подорож по Франції.

Цікаві факти про фільм "Пригоди маленького Ремі":

- Це екранізація французького роману Гектора Мало "Sans famille" (1878).

- Серед чотирьохсот дітей режисер відібрав хлопчика Малома Паквіна, який грає Ремі Енфанта.

- Три дні пішло на зйомки шторму в Англії. Це була складна сцена.

- Для зйомок у фільмі Малом Паквін працював з тренером. Найскладнішими для юного коміка виявилися сцени, де його персонаж плаче.

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 11.07.2019 14:03

Довга дорога додому
Дитяча аудиторія – це зовсім не простий для творців художніх творів контингент. Тому що малеча непідвладна шаблонам моди в традиційному їх понятті, і тому за їх серця потрібно позмагатись, вклавши усю щирість та любов. Так, світова класична…

Довга дорога додому
Дитяча аудиторія – це зовсім не простий для творців художніх творів контингент. Тому що малеча непідвладна шаблонам моди в традиційному їх понятті, і тому за їх серця потрібно позмагатись, вклавши усю щирість та любов. Так, світова класична література створила ряд проникливих і одночасно пригодницьких книжок, як наприклад «Пригоди Олівера Твіста» Діккенса чи «Каштанка» Чехова – якщо казати про розріз ХІХ сторіччя, в яких були відображені соціальні протиріччя тих часів. Однією з цієї пляеяди став роман Гектора Мало «Без родини», що екранізувався значну кількість разів, в тому числі і у 1984 році радянським режисером Володимиром Бортко. І ось, за цим хрестоматійним твором, з 11 липня у прокат виходить стрічка «Пригоди маленького Ремі» (Rémi sans famille) режисера Антуан Блоссьє, що була представлена компанією «Своє кіно» на доперм’єрному показі 10 липня в київському кінотеатрі СінемаСіті, і яку презентувала акторка і співачка Ольга Цибульська.
Власне, стрічка – це історія-спогад самого Ремі, який вже у похилому віці оповідає свою історію пригод. Так, колись його підкинули до бідної родини, яка ледве зводила кінці з кінцями... Потім – ще більша і глибока бідність, за тридцять франків його віддали до трупи сеньйора Віталіса, - в яку входили також мавпочка і пес… І ось, з людиною, що стала для нього не хазяїном, а вчителем - вони починають мандрувати, де хлопчик розкриває свій талант співця, знаходить своє дитяче кохання, потрапляє в дивовижні і трагічні пригоди.
По-перше і основне. Однозначно можна сказати, що стрічка буде цікавою і, скажімо, прийнятною для школярів молодших класів – проте для дуже маленьких в ній все-таки забагато випробувань. Так, вона виховує наполегливість, сміливість, вибір поклику за талантом, чуйність – саме вибір важкий, вистражданний, а не грайливого плану. Звісно, окремо слід відзначити чудові, яскраві декорації – як костюмів, так і загального антуражу, наповнення. Те саме стосується і вміння роботи з кадром, з продуманою глибиною і композицією та грою світлом – тим більше в контексті насичених кольорів, поряд з деяким відчуттям такої собі «театральної атмосфери»… Сценарій виглядає цільним, і порівняно лінійним, відчувається, в ньому є багато мотивів «Олівер Твіста», і загалом, слідкувати за його перипетіями досить нескладно.
Атмосфера фільма відчувається і через вдалий підбір акторського складу. Малома Паквіна, який грає Ремі Енфанта – вибрали поміж чотирьохсот дітей. Гра акторів дійсно прониклива, і вдало розкриває сюжетний задум.
Щодо підсумку. «Пригоди маленького Ремі» - не можна віднести до грайливо-легкого дитячого розважального кіно, скоріше, навпаки – одна з тих стрічок, яка повинна навчити юного глядача одночасно таким важливим якостям як співчуття, так і наполегливість. Доречи, його можна рекомендувати і широкому дорослому загалу – в контексті знайомства з одним з класичних літературних творів.
Недзельницький Андрій

Довга дорога додому
Дитяча аудиторія – це зовсім не простий для творців художніх творів контингент. Тому що малеча непідвладна шаблонам моди в традиційному їх понятті, і тому за їх серця потрібно позмагатись, вклавши усю щирість та любов. Так, світова класична…

+3 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 2
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Інші трейлери фільму Пригоди маленького Ремі

Кадри з фільму

всього - 13

Відгуки про фільм Пригоди маленького Ремі

всього - 2
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Согласен, я взрослый мужик сам врезался в кресло. Достаточно грустный фильм как для детей.

відповісти

Фільм однозначно вартий уваги, але для дітей він буде важкий для сприйняття...

відповісти
Дивіться також
Водій для копа Фіш і Чіп: Капосні друзі Зоопарк
комедія, бойовик star 7,4
мультфільм, сімейний, анімація star 3,5
сімейний star 5,9

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше