Закрыть
Наверх Наверх

Приключения маленького Реми
Rémi sans famille

7,1 
288 голосов
Оценить:
IMDB 7,0/10

Страна, год: Франция, 2018

Жанр: приключения, семейный

Режиссёр: Антуан Блоссье

Сценарист: Антуан Блоссье, Гектор Мало

Продюсер: Эрик Йехельманн

Актёры: Даниель Отой, Малом Пакуин, Виржини Ледуайен, Жонатан Заккаи, Жак Перрен ...

Премьера в Украине: 11.07.2019

Мировая премьера: 30.09.2018

Продолжительность: 1 ч. 45 мин.PT1H45M

Осиротевший 10-летний мальчишка Реми попадает под опеку к загадочному страннику-музыканту. Он учит Реми беспощадной жизни акробата и учит петь, чтобы заработать себе на пропитание. В компании верного пса Капи и маленькой обезьянки Жоли-Кер Реми отправляется в необыкновенное и познавательное путешествие по Франции.

Интересные факты о фильме "Приключения маленького Реми":

- Это экранизация французского романа Гектора Мало "Sans famille" (1878).

- Среди четырехсот детей режиссер отобрал мальчика Малома Пакуина, который играет Реми Энфанта.

- Три дня ушло на съемки шторма в Англии. Это была сложная сцена.

- Для съемок в фильме Малом Пакуин работал с тренером. Самым сложным для юного комика оказались сцены, где его персонаж плачет.

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 11.07.2019 14:03

Довга дорога додому
Дитяча аудиторія – це зовсім не простий для творців художніх творів контингент. Тому що малеча непідвладна шаблонам моди в традиційному їх понятті, і тому за їх серця потрібно позмагатись, вклавши усю щирість та любов. Так, світова класична…

Довга дорога додому
Дитяча аудиторія – це зовсім не простий для творців художніх творів контингент. Тому що малеча непідвладна шаблонам моди в традиційному їх понятті, і тому за їх серця потрібно позмагатись, вклавши усю щирість та любов. Так, світова класична література створила ряд проникливих і одночасно пригодницьких книжок, як наприклад «Пригоди Олівера Твіста» Діккенса чи «Каштанка» Чехова – якщо казати про розріз ХІХ сторіччя, в яких були відображені соціальні протиріччя тих часів. Однією з цієї пляеяди став роман Гектора Мало «Без родини», що екранізувався значну кількість разів, в тому числі і у 1984 році радянським режисером Володимиром Бортко. І ось, за цим хрестоматійним твором, з 11 липня у прокат виходить стрічка «Пригоди маленького Ремі» (Rémi sans famille) режисера Антуан Блоссьє, що була представлена компанією «Своє кіно» на доперм’єрному показі 10 липня в київському кінотеатрі СінемаСіті, і яку презентувала акторка і співачка Ольга Цибульська.
Власне, стрічка – це історія-спогад самого Ремі, який вже у похилому віці оповідає свою історію пригод. Так, колись його підкинули до бідної родини, яка ледве зводила кінці з кінцями... Потім – ще більша і глибока бідність, за тридцять франків його віддали до трупи сеньйора Віталіса, - в яку входили також мавпочка і пес… І ось, з людиною, що стала для нього не хазяїном, а вчителем - вони починають мандрувати, де хлопчик розкриває свій талант співця, знаходить своє дитяче кохання, потрапляє в дивовижні і трагічні пригоди.
По-перше і основне. Однозначно можна сказати, що стрічка буде цікавою і, скажімо, прийнятною для школярів молодших класів – проте для дуже маленьких в ній все-таки забагато випробувань. Так, вона виховує наполегливість, сміливість, вибір поклику за талантом, чуйність – саме вибір важкий, вистражданний, а не грайливого плану. Звісно, окремо слід відзначити чудові, яскраві декорації – як костюмів, так і загального антуражу, наповнення. Те саме стосується і вміння роботи з кадром, з продуманою глибиною і композицією та грою світлом – тим більше в контексті насичених кольорів, поряд з деяким відчуттям такої собі «театральної атмосфери»… Сценарій виглядає цільним, і порівняно лінійним, відчувається, в ньому є багато мотивів «Олівер Твіста», і загалом, слідкувати за його перипетіями досить нескладно.
Атмосфера фільма відчувається і через вдалий підбір акторського складу. Малома Паквіна, який грає Ремі Енфанта – вибрали поміж чотирьохсот дітей. Гра акторів дійсно прониклива, і вдало розкриває сюжетний задум.
Щодо підсумку. «Пригоди маленького Ремі» - не можна віднести до грайливо-легкого дитячого розважального кіно, скоріше, навпаки – одна з тих стрічок, яка повинна навчити юного глядача одночасно таким важливим якостям як співчуття, так і наполегливість. Доречи, його можна рекомендувати і широкому дорослому загалу – в контексті знайомства з одним з класичних літературних творів.
Недзельницький Андрій

Довга дорога додому
Дитяча аудиторія – це зовсім не простий для творців художніх творів контингент. Тому що малеча непідвладна шаблонам моди в традиційному їх понятті, і тому за їх серця потрібно позмагатись, вклавши усю щирість та любов. Так, світова класична…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Приключения маленького Реми

Кадры к фильму

всего - 13

Отзывы о фильме Приключения маленького Реми

всего - 2
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Согласен, я взрослый мужик сам врезался в кресло. Достаточно грустный фильм как для детей.

ответить

Фільм однозначно вартий уваги, але для дітей він буде важкий для сприйняття...

ответить
Смотрите также
Водитель для копа Фиш и Чип: Вредные друзья Зоопарк
комедия, боевик star 7,4
мультфильм, семейный, анимация star 3,5
семейный star 5,8

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее