Закрити
Наверх Наверх

Персональний покупець
Personal Shopper

8,0 
25 голосів
Оцінити:
IMDB 6,1/10

Країна, рік: Франція, Німеччина, 2016

Жанр: трилер, драма, детектив

Режисер: Олів'є Ассайас

Сценарист: Олів'є Ассайас

Продюсер: Шарль Жілібер, Сільві Барте

Морін

Актори: Крістен Стюарт, Ларс Айдінгер, Сігрід Буазі, Андерс Данієлсен Льє, Хамму Грайа ...

Прем'єра в Україні: 02.03.2017

Світова прем'єра: 17.05.2016

Тривалість: 1 год. 45 хв.PT1H45M

Молода американка Морін працює в Парижі асистентом по підбору вбрання від кутюр. Але з Парижем вона пов'язана не тільки світом моди, тут недавно помер її брат, присутність якого вона відчуває.

Цікаві факти про фільм "Персональний покупець":

- Це друга спільна робота Крістен Стюарт, Ларс Айдингер, Нора фон Валдстаттен і Бенуа Певереллі, раніше вони разом працювали над картиною Ассаяса "Зільс-Марія" (2014).

- Зйомки фільму "Персональний покупець" проходили в Парижі, Празі, Лондоні, а також в Омані.

- Всього за 48 годин до терактів, що відбулися в Парижі в 2015 році, Крістен Стюарт і знімальна група завершили паризькі зйомки і вирушили до Праги, де були заплановані наступні зйомки.

- Для зйомок в Омані були обрані місця, які належать до Світової спадщини ЮНЕСКО (фортеця і міська стіна).

- Прем'єрний показ кінострічки "Персональний покупець" відбувся на Каннському кінофестивалі 17 травня 2016 року, де картина була номінована на " Золоту пальмову гілку, а Олів'є Ассаяс став переможцем в номінації "Кращий режисер".

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 06.03.2017 13:16

Європа: класичний образ
Зазвичай, Європа – це не той благополучний образ, який сформувався в нашій уяві: часто це і захмарні ціни, і важкі умови праці для мігрантів, і соціальні контрасти. Проте у фільмі Олів'є Ассаяса «Персональний покупець» ми бачимо Європу…

Європа: класичний образ
Зазвичай, Європа – це не той благополучний образ, який сформувався в нашій уяві: часто це і захмарні ціни, і важкі умови праці для мігрантів, і соціальні контрасти. Проте у фільмі Олів'є Ассаяса «Персональний покупець» ми бачимо Європу в контексті «золотого мільярду» - і красивий класичний фільм про життя європейських «вищого класу» - і заможного прошарку середнього.
Стрічка розповідає історію американки Морін, яка займається ексклюзивними покупками в бутіках для дами «з вищого світу» - Кіри, яка через високий ритм «світського життя» не має часу на дрібниці, типу походів по магазинам. Героїня не дуже полюбляє свою роботу, проте розкіш і комфорт для неї – цілком прийнятні речі. Водночас, Морін продає маєток, де жив її брат Льїюс. І нові покупці, знаючи її навички медіуму – просять з’ясувати, чи залишились в оселі призраки, а водночас жінці приходять бентежного змісту SMS
Фільм не можна назвати єдиним змістовно і композиційно цілим, він скоріше є зразком екранізації замальовок «чистого мистецтва» , не переобтяженого конкретизацією та реалізмом звичайних буднів. Морін стикається і з привидами, що характеризують її самотність і замкненість – при зустрічі з оточуючим світом, де вона намагається виділити реальність та вимисел.
Що можна сказати? Так, в цій стрічці зійшлись зовсім різні жанри – від містики до детективу, проте передусім це екскурс героїні в свою власну душу. Операторська манера – некваплива, так само як і музичний супровід і темп стрічки. Кольорова гама збалансована, м’яка та аскетична, і скоріше розслаблює глядача…
Як висновок – фільм «Персональний покупець», що приніс Олів'є Ассаяса звання «кращий режисер» на Канському фестивалі 2016 року, можна порадити як данину традиціям класичного європейського кіно, і який може стати доповненням неквапливого вечора відпочинку.
Недзельницький Андрій

Європа: класичний образ
Зазвичай, Європа – це не той благополучний образ, який сформувався в нашій уяві: часто це і захмарні ціни, і важкі умови праці для мігрантів, і соціальні контрасти. Проте у фільмі Олів'є Ассаяса «Персональний покупець» ми бачимо Європу…

+2 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 15

Відгуки про фільм Персональний покупець

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Червоний горобець На глибині 6-ти футів Гора між нами
трилер star 7,8
трилер, драма star 6,8
драма, мелодрама star 6,5

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше