Закрыть
Наверх Наверх

Персональный покупатель
Personal Shopper

8,0 
25 голосов
Оценить:
IMDB 6,1/10

Страна, год: Франция, Германия, 2016

Жанр: триллер, драма, детектив

Режиссёр: Оливье Ассайас

Сценарист: Оливье Ассайас

Продюсер: Шарль Жилибер, Сильви Барте

Морин

Актёры: Кристен Стюарт, Ларс Айдингер, Сигрид Буази, Андерс Даниелсен Лье, Хамму Грайа ...

Премьера в Украине: 02.03.2017

Мировая премьера: 17.05.2016

Продолжительность: 1 ч. 45 мин.PT1H45M

Молодая американка Морин работает в Париже ассистентом по подбору нарядов от кутюр. Но с Парижем она связана не только миром моды, здесь недавно скончался ее брат, присутствие которого она ощущает.

Интересные факты о фильме "Персональный покупатель":

- Это вторая совместная работа Кристен Стюарт, Ларс Айдингер, Нора фон Валдстаттен и Бенуа Певерелли, ранее они вместе работали над картиной Ассаяса "Зильс-Мария" (2014). 

- Съемки фильма "Персональный покупатель" проходили в Париже, Праге, Лондоне, а также в Омане. 

- Всего за 48 часов до терактов, произошедших в Париже в 2015 году, Кристен Стюарт и съемочная группа завершили парижские съемки и отправились в Прагу, где были запланированы следующие съемки.

- Для съемок в Омане были выбраны места, которые относятся к Всемирному наследию ЮНЕСКО (крепость и городская стена). 

- Премьерный показ киноленты "Персональный покупатель" состоялся на Каннском кинофестивале 17 мая 2016 года, где картина была номинирована на Золотую пальмовую ветвь, а Оливье Ассаяс стал победителем в номинации "Лучший режиссер". 

Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 06.03.2017 13:16

Європа: класичний образ
Зазвичай, Європа – це не той благополучний образ, який сформувався в нашій уяві: часто це і захмарні ціни, і важкі умови праці для мігрантів, і соціальні контрасти. Проте у фільмі Олів'є Ассаяса «Персональний покупець» ми бачимо Європу…

Європа: класичний образ
Зазвичай, Європа – це не той благополучний образ, який сформувався в нашій уяві: часто це і захмарні ціни, і важкі умови праці для мігрантів, і соціальні контрасти. Проте у фільмі Олів'є Ассаяса «Персональний покупець» ми бачимо Європу в контексті «золотого мільярду» - і красивий класичний фільм про життя європейських «вищого класу» - і заможного прошарку середнього.
Стрічка розповідає історію американки Морін, яка займається ексклюзивними покупками в бутіках для дами «з вищого світу» - Кіри, яка через високий ритм «світського життя» не має часу на дрібниці, типу походів по магазинам. Героїня не дуже полюбляє свою роботу, проте розкіш і комфорт для неї – цілком прийнятні речі. Водночас, Морін продає маєток, де жив її брат Льїюс. І нові покупці, знаючи її навички медіуму – просять з’ясувати, чи залишились в оселі призраки, а водночас жінці приходять бентежного змісту SMS
Фільм не можна назвати єдиним змістовно і композиційно цілим, він скоріше є зразком екранізації замальовок «чистого мистецтва» , не переобтяженого конкретизацією та реалізмом звичайних буднів. Морін стикається і з привидами, що характеризують її самотність і замкненість – при зустрічі з оточуючим світом, де вона намагається виділити реальність та вимисел.
Що можна сказати? Так, в цій стрічці зійшлись зовсім різні жанри – від містики до детективу, проте передусім це екскурс героїні в свою власну душу. Операторська манера – некваплива, так само як і музичний супровід і темп стрічки. Кольорова гама збалансована, м’яка та аскетична, і скоріше розслаблює глядача…
Як висновок – фільм «Персональний покупець», що приніс Олів'є Ассаяса звання «кращий режисер» на Канському фестивалі 2016 року, можна порадити як данину традиціям класичного європейського кіно, і який може стати доповненням неквапливого вечора відпочинку.
Недзельницький Андрій

Європа: класичний образ
Зазвичай, Європа – це не той благополучний образ, який сформувався в нашій уяві: часто це і захмарні ціни, і важкі умови праці для мігрантів, і соціальні контрасти. Проте у фільмі Олів'є Ассаяса «Персональний покупець» ми бачимо Європу…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 15

Отзывы о фильме Персональный покупатель

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Красный воробей На глубине 6-ти футов Гора между нами
триллер star 7,8
триллер, драма star 6,8
драма, мелодрама star 6,5

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее