Закрити
Наверх Наверх

Одіссея
L'odyssée

8,5 
61 голос
Оцінити:
IMDB 6,7/10

Країна, рік: Франція, 2016

Жанр: драма

Режисер: Жером Салль

Сценарист: Жером Салль, Лорен Тернер

Продюсер: Олив'є Дельбоск

Жак-Ів КустоФіліп КустоСімона Кусто

Актори: Ламбер Вільсон, П'єр Ніне, Одрі Тоту, Лоран Люка, Бенжамін Лаверн

Прем'єра в Україні: 29.12.2016

Світова прем'єра: 23.08.2016

Тривалість: 2 год. 2 хв.PT2H2M

Байопік про легендарного першопрохідця, дослідника підводних глибин Жак-Іва Кусто, що відкрив людству "другий космос", світ, якому він присвятив все своє життя.

Цікаві факти:

- За словами режисера, на створення фільму його надихнув син, який практично нічого не чув про Кусто і що за останні 30 років люди зовсім забули про цю видатну особистість. Коли він став шукати інформацію про дослідника, то швидко зроумів, що про нього відомо дуже мало.

- На головну роль претендували Едріан Броуді і Ромен Дюріс.

- Перед початком зйомок Саллє зустрівся з родиною Кусто, в тому числі, з Дженіс, вдовою Філіпа, що трагічно загинув у 1979 році в результаті нещасного випадку на гідроплані.

- Знімальні майданчики кінострічки розташовувалися по всій Антарктиці, від Хорватії до Південної Африки. Під час зйомок групі довелося зіткнутися зі складними умовами, у тому числі з сильним штормом.

- Судно капітана "Каліпсо" завдало знімальній групі багато проблем, так як у кораблів такого типу дуже складний механізм включення.

- Один знімальний день проходив посеред океану, його довелося перервати через зграї горбатих китів, які оточили кінематографістів.

- Ламбер Вільсон вдруге грає одного з найвідоміших французів, які в різний час були візитівкою своєї країни. У 1989 році він виконав головну роль у фільмі "Зима 54, абат П'єр".

- Щоб перевтілитися в роль Кусто, акторові доводилося постійно голодувати, при цьому 14-годинні заняття дайвінгом забирали багато сил і енергії, так як в процесі йому потрібно було тримати при собі важкі кисневі циліндри. Під час зйомок він схуд на 10 кг, зміцнюючи м'язи бодібілдінгом.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму «Одіссея» в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Трейлери до фільму

всього - 1

Кадри з фільму

всього - 24
Одіссея фильм Одіссея фильм с Ламбер Вильсон Ламбер Вильсон в фильме Одіссея Пьер Нинэ в фильме Одіссея Одри Тоту в фильме Одіссея лучшый кадр фильма Одіссея смотреть кадр к фильму Одіссея все кадры фильма Одіссея новый кадр к фильму Одіссея интересные моменты фильма Одіссея кадры из Одіссея кадры из фильма Одіссея Одіссея кадры Одіссея картинки фото из Одіссея фото из фильма Одіссея фото к фильму Одіссея Одіссея фото первые кадры из фильма Одіссея фотографии Одіссея Одіссея кадры из фильма фото из фильма Одіссея бесплатно картинки из Одіссея

Відгуки про фільм Одіссея

всього - 7
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:
AVA

відповісти
AVA

відповісти
AVA

Очень хорошая идея сделать такой фильм и напомнить людям о нем, особенно новым поколениям. Фильм отличный. Актеры тоже.

відповісти
AVA

Ніхто про нього не забув. Я виріс на його передачах про океан. Винахідник аквалангу, дослідник океанів. То Людина-Легенда!

відповісти
AVA

Капитан Кусто предстанет перед зрителем не только как отважный путешественник, но и как человек со своими проблемами, ошибками и победами. Природа Антарктики, морской и подводный мир - "новый континент", открытый капитаном.

відповісти
AVA

Когда премьера в Украине?

відповісти
AVA

Премьера в Украине: 29.12.2016

відповісти

Дивіться також

Мандрівка часу
Voyage of Time: Life's Journey
Вічність
Éternité
Мовчання
Silence
Американська пастораль
American Pastoral
Кімната розчарувань
The Disappointments Room
Вісім
Вісім
Жива
Жива
Спадок нації
Спадок нації