Закрити
Наверх Наверх

За подих від тебе
Just a breath away (Dans la brume)

7,9 
38 голосів
Оцінити:

Країна, рік: Франція, 2018

Жанр: фантастика

Режисер: Деніел Робі

Сценарист: Гійом Леман

Продюсер: Гійом Колбок, Ніколя Дюваль-Адассовскі

Актори: Ромен Дюріс, Ольга Куриленко, Фантіна Ардуін, Мішель Робен, Анна Гейлор ...

Прем'єра в Україні: 19.04.2018

Світова прем'єра: 04.04.2018

Тривалість: 1 год. 29 хв.PT1H29M

У центрі сюжету кінострічки опиняється подружня пара, яка повинна ховатися на даху багатоповерхового будинку від отруйного туману, що огорнув увесь Париж. У цій тяжкій ситуації подружня пара намагається зробити все, щоб врятувати свою родину...

Цікаві факти про фільм "За подих від тебе":

- Кіноробота "За подих від тебе" була анонсована ще в 2011 році.

- Це перший французький фільм канадського режисера Деніела Робі.

- Режисер спробував відтворити реальний Париж у фільмі, щоб місцеві жителі, побачивши картину, уявили, як виглядало б місто, якби подібна катастрофа сталася в реальному житті.

- Для підготовки до зйомок фільму актор Ромен Дюріс займався боксом і бігав з протигазом. 

- Ольгу Куриленко зацікавили зйомки у французькому фільмі, тому вона погодилася взяти участь у проекті.

Сеанси в кінотеатрах Києва на понеділок 23 квітня
Квітень
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  16
  17
  18
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13

Для покупки квитків в кінотеатр натисніть на час сеансу
Boomer
Ліва зала 70..100 грн.
Multiplex Lavina Mall
Зал 1 250 грн.
Multiplex SkyMall
Зал 5 45..150 грн.
Multiplex Проспект
Зал 7 80..145 грн.
Wizoria
Зал 1
14:15
16:10
Кінотеатри на мапі

Рецензії до фільму

всього - 1
AVA
Nedzelnitsky Andrey 19.04.2018 10:54

У смертельному тумані
Фільми-катастрофи завжди були цікавим варіантом для сценаристів і режисерів проявити себе в жанрі з певними канонами – у плані як реалізувати його класичні моменти, так і внести власну певну свою «родзинку». Не залишився осторонь і режисер Данієль…

У смертельному тумані
Фільми-катастрофи завжди були цікавим варіантом для сценаристів і режисерів проявити себе в жанрі з певними канонами – у плані як реалізувати його класичні моменти, так і внести власну певну свою «родзинку». Не залишився осторонь і режисер Данієль Робі ,знявши фантастичну драму «За подих від тебе» ((фр. Dans la brume)) - тематики локальної катастрофи в контексті столиці Франції – Парижу, яка була представлена компанією «Кіноманія» на прес-показі 18 квітня в кінотеатрі «СінемаСіті».
Отже, щаслива і успішна родина дослідника Матьє та вченого-викладача Анни, - вони люблячі і практичні люди. Їх щастя затьмарює той факт, що їх донька Сара (Фотін Ардуін) вимушена через вроджену генетичну хворобу проводити своє життя в спеціальній, просторій ізольованій фільтруючій камері, розміром з півкімнати, в якій може спілкуватись з друзям через інтернет, і яка обладнана майже усіма зручностями. Проте і цьому крихкому стану речей приходить кінець – на Париж (і як розуміємо частину Франції) з геологічного розлому виходить смертоносний туман, газ, що викликає задуху. Матьє та Анна рятуються в квартирі подружжя Люсьєн та Коллет – чоловіка та жінки похилого віку. І все б нічого, проте туман все ще підіймається, і потрібно знайти засоби для функціонування камери, що захищає дівчину від оточуючого яду, і звісно – зробити все для того, щоб вибратись з міста.
Отже, про головне - щоб французи не знімали у кінематографії,основну увагу вони все рівно зроблять на коханні, - якщо для чого є хоч якийсь привід. Так само і тут, в акценті на міцній, люблячій родині що Анни та Матьє, їх почуттях до Сари, а чи Люсьена та Колетт - тут автор настільки захопився, що перед ними відступила і фантастична складова, і складова логіки. Можна казати про просто постійні відчутні ляпи контексту зміни кисневої маски посеред ядовитої атмосфери, або плаванням в ній по Сені, або той факт, що практичні люди починають робити абсолютно нелогічні вчинки контексту переміщення по місцевості, - і ми розуміємо, що все-таки це стрічка про таке різне, проте прекрасне – почуття любові. Сюжетно це оформлено в формі своєрідного квест-змагання між пошуком засобів для рятування та наступом стихії, з непогано припасованими «цеглинками» «завдань», хоча автору часто вдається робити підказки щодо розвитку сюжету на пару ходів вперед. Операторська робота, оформлення – на досить високому рівні, власне просто приємно побачити «неамериканській» міський пейзаж у фільмі-катастрофі (в цьому контекст можна згадати цікаві швейцарську стрічку «Батьківщина» Міхаеля Крумменахера, так і ізраїльський фільм жахів Jeruzalem режисерів Дорона та Йоава Пасів), і особливо – у контексті Парижу.
Акорська гра Ромена Дюріса та Ольги Куриленко у ролі люблячого молодого подружжя – впевнена, і досить таки рятує від «проколів» сценарію, хоча останній часто змушував їти героїв проти елементарної логіки. Образи подружжя Люсьєн (Мішель Робін )та Коллет (Анна Гейлор) – загалом, надмірно сентиментальні, хоча і тут можна вибачити авторів. Персонажі другого плану більш схематичні, в них відчувалась саме класична традиція фільмів-катастроф.
Як висновок. Якщо розглядати «За подих від тебе» як намагання сказати нове у жанрі фільмів-катастроф, або хоча б втілити їх основні канони, то очевидно тут автори не досягли суттєвого успіху, проте поглянути на стрічку, що уславлює почуття кохання і самопожертву – то тут все вдалось на відмінно. Ось такий він – Париж у тумані.
Недзельницький Андрій

У смертельному тумані
Фільми-катастрофи завжди були цікавим варіантом для сценаристів і режисерів проявити себе в жанрі з певними канонами – у плані як реалізувати його класичні моменти, так і внести власну певну свою «родзинку». Не залишився осторонь і режисер Данієль…

+3 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1

Кадри з фільму

всього - 8
За подих від тебе фильм За подих від тебе фильм с Ромен Дюрис Ромен Дюрис в фильме За подих від тебе Ольга Куриленко в фильме За подих від тебе в фильме За подих від тебе лучшый кадр фильма За подих від тебе смотреть кадр к фильму За подих від тебе

Відгуки про фільм За подих від тебе

всього - 2
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:
AVA

відповісти
AVA

Фильм офегеный

відповісти

Дивіться також

Смертні машини
Mortal Engines
Зої
Zoe
Анонім
Anon
Грифко проти прибульців
Condorito: La Película