Закрыть
Наверх Наверх

На расстоянии дыхания
Just a breath away (Dans la brume)

7,8 
26 голосов
Оценить:

Страна, год: Франция, 2018

Жанр: фантастика

Режиссёр: Дэниэл Роби

Сценарист: Гийом Леман

Продюсер: Гийом Колбок, Николя Дюваль-Адассовски

Актёры: Ромен Дюрис, Ольга Куриленко, Фантина Ардуин, Мишель Робен, Анна Гейлор ...

Премьера в Украине: 19.04.2018

Мировая премьера: 04.04.2018

Продолжительность: 1 ч. 29 мин.PT1H29M

В центре сюжета киноленты оказывается супружеская пара, которая должна укрываться на крыше многоэтажного дома от ядовитого тумана, окутавшего весь Париж. В этой бедственной ситуации супружеская пара пытается сделать все, чтобы спасти свою семью...

Интересные факты о фильме "На расстоянии дыхания":

- Киноработа "На расстоянии дыхания" была анонсирована еще в 2011 году.

- Это первый французский фильм канадского режиссера Дэниэла Роби.

- Режиссер попытался воссоздать реальный Париж в фильме, чтобы местные жители, увидев картину, представили, как выглядел бы город, если бы подобная катастрофа случилась в реальной жизни.

- Для подготовки к съемкам фильма актер Ромен Дюрис занимался боксом и бегал с противогазом. 

- Ольгу Куриленко заинтересовали съемки во французском фильме, поэтому она согласилась принять участие в проекте.

Сеансы в кинотеатрах Киева на четверг 19 апреля
Апрель
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  16
  17
  18
 • ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ ВС
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13

Wizoria
Зал 1
14:15
16:10
Кинотеатры на карте

Рецензии к фильму

всего - 1
AVA
Nedzelnitsky Andrey вчера в 10:54

У смертельному тумані
Фільми-катастрофи завжди були цікавим варіантом для сценаристів і режисерів проявити себе в жанрі з певними канонами – у плані як реалізувати його класичні моменти, так і внести власну певну свою «родзинку». Не залишився осторонь і режисер Данієль…

У смертельному тумані
Фільми-катастрофи завжди були цікавим варіантом для сценаристів і режисерів проявити себе в жанрі з певними канонами – у плані як реалізувати його класичні моменти, так і внести власну певну свою «родзинку». Не залишився осторонь і режисер Данієль Робі ,знявши фантастичну драму «За подих від тебе» ((фр. Dans la brume)) - тематики локальної катастрофи в контексті столиці Франції – Парижу, яка була представлена компанією «Кіноманія» на прес-показі 18 квітня в кінотеатрі «СінемаСіті».
Отже, щаслива і успішна родина дослідника Матьє та вченого-викладача Анни, - вони люблячі і практичні люди. Їх щастя затьмарює той факт, що їх донька Сара (Фотін Ардуін) вимушена через вроджену генетичну хворобу проводити своє життя в спеціальній, просторій ізольованій фільтруючій камері, розміром з півкімнати, в якій може спілкуватись з друзям через інтернет, і яка обладнана майже усіма зручностями. Проте і цьому крихкому стану речей приходить кінець – на Париж (і як розуміємо частину Франції) з геологічного розлому виходить смертоносний туман, газ, що викликає задуху. Матьє та Анна рятуються в квартирі подружжя Люсьєн та Коллет – чоловіка та жінки похилого віку. І все б нічого, проте туман все ще підіймається, і потрібно знайти засоби для функціонування камери, що захищає дівчину від оточуючого яду, і звісно – зробити все для того, щоб вибратись з міста.
Отже, про головне - щоб французи не знімали у кінематографії,основну увагу вони все рівно зроблять на коханні, - якщо для чого є хоч якийсь привід. Так само і тут, в акценті на міцній, люблячій родині що Анни та Матьє, їх почуттях до Сари, а чи Люсьена та Колетт - тут автор настільки захопився, що перед ними відступила і фантастична складова, і складова логіки. Можна казати про просто постійні відчутні ляпи контексту зміни кисневої маски посеред ядовитої атмосфери, або плаванням в ній по Сені, або той факт, що практичні люди починають робити абсолютно нелогічні вчинки контексту переміщення по місцевості, - і ми розуміємо, що все-таки це стрічка про таке різне, проте прекрасне – почуття любові. Сюжетно це оформлено в формі своєрідного квест-змагання між пошуком засобів для рятування та наступом стихії, з непогано припасованими «цеглинками» «завдань», хоча автору часто вдається робити підказки щодо розвитку сюжету на пару ходів вперед. Операторська робота, оформлення – на досить високому рівні, власне просто приємно побачити «неамериканській» міський пейзаж у фільмі-катастрофі (в цьому контекст можна згадати цікаві швейцарську стрічку «Батьківщина» Міхаеля Крумменахера, так і ізраїльський фільм жахів Jeruzalem режисерів Дорона та Йоава Пасів), і особливо – у контексті Парижу.
Акорська гра Ромена Дюріса та Ольги Куриленко у ролі люблячого молодого подружжя – впевнена, і досить таки рятує від «проколів» сценарію, хоча останній часто змушував їти героїв проти елементарної логіки. Образи подружжя Люсьєн (Мішель Робін )та Коллет (Анна Гейлор) – загалом, надмірно сентиментальні, хоча і тут можна вибачити авторів. Персонажі другого плану більш схематичні, в них відчувалась саме класична традиція фільмів-катастроф.
Як висновок. Якщо розглядати «За подих від тебе» як намагання сказати нове у жанрі фільмів-катастроф, або хоча б втілити їх основні канони, то очевидно тут автори не досягли суттєвого успіху, проте поглянути на стрічку, що уславлює почуття кохання і самопожертву – то тут все вдалось на відмінно. Ось такий він – Париж у тумані.
Недзельницький Андрій

У смертельному тумані
Фільми-катастрофи завжди були цікавим варіантом для сценаристів і режисерів проявити себе в жанрі з певними канонами – у плані як реалізувати його класичні моменти, так і внести власну певну свою «родзинку». Не залишився осторонь і режисер Данієль…

+2 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1

Кадры к фильму

всего - 8
На расстоянии дыхания фильм На расстоянии дыхания фильм с Ромен Дюрис Ромен Дюрис в фильме На расстоянии дыхания Ольга Куриленко в фильме На расстоянии дыхания в фильме На расстоянии дыхания лучшый кадр фильма На расстоянии дыхания смотреть кадр к фильму На расстоянии дыхания

Отзывы о фильме На расстоянии дыхания

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также

Смертные машины
Mortal Engines
Зои
Zoe
Аноним
Anon
Грифко против пришельцев
Condorito: La Película