Закрыть
Наверх Наверх

На расстоянии дыхания
Just a breath away (Dans la brume)

8,0 
52 голоса
Оценить:
IMDB 5,9/10

Страна, год: Франция, 2018

Жанр: фантастика

Режиссёр: Дэниэл Роби

Сценарист: Гийом Леман

Продюсер: Гийом Колбок, Николя Дюваль-Адассовски

Актёры: Ромен Дюрис, Ольга Куриленко, Фантина Ардуин, Мишель Робен, Анна Гейлор ...

Премьера в Украине: 19.04.2018

Мировая премьера: 04.04.2018

Кассовые сборы в Украине, грн.: 945 870

Продолжительность: 1 ч. 29 мин.PT1H29M

В центре сюжета киноленты оказывается супружеская пара, которая должна укрываться на крыше многоэтажного дома от ядовитого тумана, окутавшего весь Париж. В этой бедственной ситуации супружеская пара пытается сделать все, чтобы спасти свою семью...

Интересные факты о фильме "На расстоянии дыхания":

- Киноработа "На расстоянии дыхания" была анонсирована еще в 2011 году.

- Это первый французский фильм канадского режиссера Дэниэла Роби.

- Режиссер попытался воссоздать реальный Париж в фильме, чтобы местные жители, увидев картину, представили, как выглядел бы город, если бы подобная катастрофа случилась в реальной жизни.

- Для подготовки к съемкам фильма актер Ромен Дюрис занимался боксом и бегал с противогазом. 

- Ольгу Куриленко заинтересовали съемки во французском фильме, поэтому она согласилась принять участие в проекте.

Рецензии к фильму

всего - 1
Nedzelnitsky Andrey 19.04.2018 10:54

У смертельному тумані
Фільми-катастрофи завжди були цікавим варіантом для сценаристів і режисерів проявити себе в жанрі з певними канонами – у плані як реалізувати його класичні моменти, так і внести власну певну свою «родзинку». Не залишився осторонь і режисер Данієль…

У смертельному тумані
Фільми-катастрофи завжди були цікавим варіантом для сценаристів і режисерів проявити себе в жанрі з певними канонами – у плані як реалізувати його класичні моменти, так і внести власну певну свою «родзинку». Не залишився осторонь і режисер Данієль Робі ,знявши фантастичну драму «За подих від тебе» ((фр. Dans la brume)) - тематики локальної катастрофи в контексті столиці Франції – Парижу, яка була представлена компанією «Кіноманія» на прес-показі 18 квітня в кінотеатрі «СінемаСіті».
Отже, щаслива і успішна родина дослідника Матьє та вченого-викладача Анни, - вони люблячі і практичні люди. Їх щастя затьмарює той факт, що їх донька Сара (Фотін Ардуін) вимушена через вроджену генетичну хворобу проводити своє життя в спеціальній, просторій ізольованій фільтруючій камері, розміром з півкімнати, в якій може спілкуватись з друзям через інтернет, і яка обладнана майже усіма зручностями. Проте і цьому крихкому стану речей приходить кінець – на Париж (і як розуміємо частину Франції) з геологічного розлому виходить смертоносний туман, газ, що викликає задуху. Матьє та Анна рятуються в квартирі подружжя Люсьєн та Коллет – чоловіка та жінки похилого віку. І все б нічого, проте туман все ще підіймається, і потрібно знайти засоби для функціонування камери, що захищає дівчину від оточуючого яду, і звісно – зробити все для того, щоб вибратись з міста.
Отже, про головне - щоб французи не знімали у кінематографії,основну увагу вони все рівно зроблять на коханні, - якщо для чого є хоч якийсь привід. Так само і тут, в акценті на міцній, люблячій родині що Анни та Матьє, їх почуттях до Сари, а чи Люсьена та Колетт - тут автор настільки захопився, що перед ними відступила і фантастична складова, і складова логіки. Можна казати про просто постійні відчутні ляпи контексту зміни кисневої маски посеред ядовитої атмосфери, або плаванням в ній по Сені, або той факт, що практичні люди починають робити абсолютно нелогічні вчинки контексту переміщення по місцевості, - і ми розуміємо, що все-таки це стрічка про таке різне, проте прекрасне – почуття любові. Сюжетно це оформлено в формі своєрідного квест-змагання між пошуком засобів для рятування та наступом стихії, з непогано припасованими «цеглинками» «завдань», хоча автору часто вдається робити підказки щодо розвитку сюжету на пару ходів вперед. Операторська робота, оформлення – на досить високому рівні, власне просто приємно побачити «неамериканській» міський пейзаж у фільмі-катастрофі (в цьому контекст можна згадати цікаві швейцарську стрічку «Батьківщина» Міхаеля Крумменахера, так і ізраїльський фільм жахів Jeruzalem режисерів Дорона та Йоава Пасів), і особливо – у контексті Парижу.
Акорська гра Ромена Дюріса та Ольги Куриленко у ролі люблячого молодого подружжя – впевнена, і досить таки рятує від «проколів» сценарію, хоча останній часто змушував їти героїв проти елементарної логіки. Образи подружжя Люсьєн (Мішель Робін )та Коллет (Анна Гейлор) – загалом, надмірно сентиментальні, хоча і тут можна вибачити авторів. Персонажі другого плану більш схематичні, в них відчувалась саме класична традиція фільмів-катастроф.
Як висновок. Якщо розглядати «За подих від тебе» як намагання сказати нове у жанрі фільмів-катастроф, або хоча б втілити їх основні канони, то очевидно тут автори не досягли суттєвого успіху, проте поглянути на стрічку, що уславлює почуття кохання і самопожертву – то тут все вдалось на відмінно. Ось такий він – Париж у тумані.
Недзельницький Андрій

У смертельному тумані
Фільми-катастрофи завжди були цікавим варіантом для сценаристів і режисерів проявити себе в жанрі з певними канонами – у плані як реалізувати його класичні моменти, так і внести власну певну свою «родзинку». Не залишився осторонь і режисер Данієль…

+5 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 8

Отзывы о фильме На расстоянии дыхания

всего - 6
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Классическая драма. Фантастикой здесь и не пахнет - ее здесь просто нет. Сюжетный сценарий довольно стандартный и предсказуемый. Но для тех кто любит "пустить слезу" - то что надо.

ответить

С начала фильм хорошо шел по сценарию, но потом когда он увидил жену мертвой, которая спасала ребенка, он стал и ничего не сделал что бы спасти её...уже до конца фильм построен без никакой логики...розбесило меня...

ответить

Шаблонный сюжет,выдавливающие слезу штампы,в общем скучноватенько,но на твердую троечку потянет по пятибалльной.

ответить

Фильм очень предсказуемые,и довольно нелогичный. Скукота

ответить

ответить

Фильм офегеный

ответить

Смотрите также

Смертные машины
Mortal Engines
Zoe
Zoe
Аноним
Anon
Грифко против пришельцев
Condorito: La Película

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее