Закрити
Наверх Наверх

Saban's Могутні рейнджери
Power Rangers

6,6 
90 голосів
Оцінити:
IMDB 6,2/10

Країна, рік: Канада, США, 2017

Жанр: фантастика, бойовик, пригоди, екшн

Режисер: Дін Ізраелайт

Сценарист: Джон Гейтінс, Хаім Сабан ...

Продюсер: Марті Бауен, Брайан Касентіні

Ріта РепульсаЗордонАльфа-5Сем Скотт

Актори: Елізабет Бенкс, Браян Кренстон, Беккі Джи, Наомі Скотт, Дакре Монтгомері ...

Прем'єра в Україні: 23.03.2017

Світова прем'єра: 22.03.2017

Бюджет, $: 120 000 000

Касові збори в Україні, грн.: 3 197 499

Тривалість: 2 год. 4 хв.PT2H4M

Група старшокласників несподівано набуває надприродніх здібностей, перетворюючись у могутніх рейнджерів, щоб захистити Землю від інопланетного вторгнення.

Цікаві факти про фільм "Могутні рейнджери":

-"Saban's Могутні рейнджери" є перезапуском однойменної телефраншизы 1993 року.

- Це третя кіноробота про рейнджерів, що вийшла на великий екран, після стрічки "Могутні Морфи: Рейнджери сили" (1995) і "Турбо рейнджери" (1997).

- У серіалі рейнджери носили костюми зі спандекса, які з'являлися на них під час метаморфоз. У фільмі "Saban's Могутні рейнджери" костюми складаються з напівпрозорої рідини, яка кристалізується навколо героїв.

- На роль Кімберлі Харт (Рожевий рейнджер) розглядалися Стефані Скотт і Анна-Софія Робб.

- За словами продюсерів, на створення фільму повпливала трилогія про Людину-Павука Сем Реймі (де в одній з ролей знімалася Елізабет Бенкс).

- Коли на ролі Чорного рейнджера і Жовтого рейнджера були затверджені виконавці, це викликало полеміку серед шанувальників франшизи, багато з яких вважали, що ці ролі мають зіграти чорношкірий і азіат.

- На роль Червоного рейнджера розглядалися К. Й. Апа, Енріке Алехандро, Мітчелл Хоуп і Остін Батлер.

- Чорного рейнджера могли зіграти Деніел Зоватто, Росс Батлер і Брайан Сіні Марк.

- Зйомки "Saban's Могутні рейнджери" проходили в канадському місті Стівстон (Британська Колумбія).

Рецензії до фільму

всього - 2
AVA
Valentinka Semenyuk 13.04.2017 16:50

Сюжет фільму оснований на однойменному серіалі, а саме, на першому його сезоні. Група підлітків попадає туди, куди їх не просили, в результаті чого вони знаходять сили супергероїв і стають захисниками свого міста Енжел Гроув від нападів Ріти Репульси, яка, як…

Сюжет фільму оснований на однойменному серіалі, а саме, на першому його сезоні. Група підлітків попадає туди, куди їх не просили, в результаті чого вони знаходять сили супергероїв і стають захисниками свого міста Енжел Гроув від нападів Ріти Репульси, яка, як завжди, хоче знищити весь світ. Насправді у авторів вийшло те ж саме, що фанати телесеріалу могли бачити кожну серію. Першу половину фільму п'ятірка героїв звичайні школярі, які просто живуть, вчаться, кохають, а в другій частині вони одягаються в костюми і йдуть рятувати своє місто. В цілому нічого нового ми не побачимо, питання в тому, як це реалізовано.
Сценаристи намагалися підвести і розкрити відразу п'ятьох персонажів, переробили початковий сценарій, наприклад, помістивши Риту Репульсу відразу ж на Землю без бази на Місяці, як було в серіалі, а також додавши Зордану куди більше емоцій.
Переосмисленню зазнали також і характери рейнджерів, які стали дорослішими. Не можна не відзначити логіку сюжету і поведінку персонажів, які у парі з якісною візуальною складовою і сміливим використанням операторського досвіду склали ефективну, приємну картинку.
У «Могутніх рейнджерах» присутні моменти, коли, при несприятливому результаті, історія першої п'ятірки могла закінчитися, так і не встигнувши початися. Але саме тоді розкриваються теми довіри, дружби, відкритості і пошуку свого місця в житті серед суспільства. Фільм не просто перезапустив всесвіт, він зробив його сучасним, гостро соціальним, розповідає саме про нинішніх підлітків - таких, якими ми звикли їх бачити сьогодні. В результаті актори на екрані дійсно виглядають живими, а не манекенами, і їх проблеми зрозумілі глядачеві.
Чи потрібно йти в кінотеатр? Якщо ви любили старий серіал, однозначно так, вам сподобається.

Сюжет фільму оснований на однойменному серіалі, а саме, на першому його сезоні. Група підлітків попадає туди, куди їх не просили, в результаті чого вони знаходять сили супергероїв і стають захисниками свого міста Енжел Гроув від нападів Ріти Репульси, яка, як…

+1 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю
AVA
Andrey Nedzelnitsky 21.03.2017 00:01

Світ надлежить хоробрим
Зазвичай, є широкий прошарок молодшої підліткової аудиторії, яка вже залишила «ясла» дитячих казок, проте ще далека від дорослої проблематики. Зазвичай, для них і створювалист такі фільми як «Політ навігатора» режисера Рендела Клайзера, зовсім недавній «Космос між нами»…

Світ надлежить хоробрим
Зазвичай, є широкий прошарок молодшої підліткової аудиторії, яка вже залишила «ясла» дитячих казок, проте ще далека від дорослої проблематики. Зазвичай, для них і створювалист такі фільми як «Політ навігатора» режисера Рендела Клайзера, зовсім недавній «Космос між нами» Пітера Челсома, ряд повнометражних анімаційних стрічок - заточені під максималізм, притаманний підлітковому віку. Один з таких фільмів і став нашим гостем - «Могутні рейнджери» (Power Rangers) режисера Діна Ісраеліта, створена на основі «однойменного телесеріалу» Хаїма Сабана і Шукі Леві.
Сюжет стрічки розгортається навколо групи підлітків, яких зводить воєдино спільний потяг до авантюризму, а точніше – клас для дітей, що скоїли дрібні правопорушення. Одного вечора хлопець Джейсон Лі (Дакр Монтгомері), що внаслідок витівки потрапив до «класу лузерів», вперто шукаючи пригод, разом з «ботаном» Біллі Кренстон (АрДжей Сайлер) в напівзакинутій золотій копальні знаходить в породі «монети», що чудодійним чином надають їх володарям силу і певні надможливості. Волею долі диво-жетони дістаються і їх друзям – товаришці головного героя Кімберлі Гарт (Наомі Скотт), дівчинці з відлюдним характером – Тріні (Беккі Джі) та хлопчику Заку (Луді Лін) – всі вони утворюють команду «різнокольорових» (в сенсі кольорів монет і обладунків) рейнджерів. Пройшовши курс навчання на зорельоті, що зараз навіки замурований у гірській породі під керівництвом Зордона (Браян Кренстон), вони повинні дати чаклунці бій Ріті Репульсі…
Історія виглядає достатньо цільною, проте однозначно лінійною, і загалом – гіперболізованою, відповідно до канону жанру подібних фільмів. Взагалі, як це не дивно, найбільш вдалим в даній стрічці, виявилась драматична лінія єднання команди – з різних протиріч, таємниць, в єдину ударну міць. З авторів зіграло злий жарт бажання внести елемент «Трансформерів» - з рівнем збільшення (за розвитком сюжету) спецефектів та декорацій, зменшується саме вдало розпочата емоційна складова, та становиться більш очевидним недостатній їх рівень. Досить цікавим сюжетним прийомом є протистояння магії і техніки, що отримало назву «технофентезі», проте творці стрічки не змогли реалізувати усю його проникливість, власне через намагання іти шляхом візуальної складової, яка виглядає дуже слабкою для теперішнього вимогливого глядача. Те ж саме можна сказати і про операторську роботу – саме в психологічних моментах вона зоглядається найбільш виграшною. Звісно, досить цікавим є мотив традиційної американської єдності – перед лицем загрози, діти різних рас і соціальних прошарків дають спільний бій злим силам, а сам конфлікт є ніби втіленням давнього пророцтва…
Акторська гра. Власне, вона досить рівна, і не самий високий рівень операторської роботи не може втілити усі її сильні сторони. Підліткам-акторам вдалось зіграти перехід від недовіри до дружньої згуртованої команди, а Елізабет Бенкс зіграла харизматичну, хоча дещо награну, роль злої чарівниці. Ролі «другого плану» тут є досить однозначні, в плані стандартності типажів. Так само досить стандартне і звукове оформлення – лишень в парі моментів перекладачі намагаються зробити пару зворотів «українського колориту» - і як завжди, ця «родзинка» є досить і досить вдалою.
Як висновок. Фільм є достатньо простим і одноплановим продуктом, майже трохи вищого класу аніж телевізійний рівень, його однозначна цільова аудиторія – це підлітки молодшого і середнього шкільного віку, - зважаючи на надзвичайну високий рівень ранньої обізнаності глядачів з тенденціями і вимогами. Так, в ньому є достатній підбір спецефектів, проте для дорослих візуальне і змістовне наповнення стрічки буде дуже недалеким, хіба вони можуть ностальгію за далекою країною дитинства, або є фанатами однойменного серіалу.
Недзельницький Андрій

Світ надлежить хоробрим
Зазвичай, є широкий прошарок молодшої підліткової аудиторії, яка вже залишила «ясла» дитячих казок, проте ще далека від дорослої проблематики. Зазвичай, для них і створювалист такі фільми як «Політ навігатора» режисера Рендела Клайзера, зовсім недавній «Космос між нами»…

+0 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1

Кадри з фільму

всього - 19
Saban's Могутні рейнджери фильм Saban's Могутні рейнджери фильм с Элизабет Бэнкс Элизабет Бэнкс в фильме Saban's Могутні рейнджери Брайан Крэнстон в фильме Saban's Могутні рейнджери Бекки Джи в фильме Saban's Могутні рейнджери лучшый кадр фильма Saban's Могутні рейнджери смотреть кадр к фильму Saban's Могутні рейнджери все кадры фильма Saban's Могутні рейнджери новый кадр к фильму Saban's Могутні рейнджери интересные моменты фильма Saban's Могутні рейнджери кадры из Saban's Могутні рейнджери кадры из фильма Saban's Могутні рейнджери Saban's Могутні рейнджери кадры Saban's Могутні рейнджери картинки фото из Saban's Могутні рейнджери фото из фильма Saban's Могутні рейнджери фото к фильму Saban's Могутні рейнджери Saban's Могутні рейнджери фото

Відгуки про фільм Saban's Могутні рейнджери

всього - 6
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:
AVA

відповісти
AVA

відповісти
AVA

відповісти
AVA

Динамичный, классная музыка, сюжет, актеры. Все

відповісти
AVA

відповісти
AVA

Трейлер, костюмы и графа шикарные, НО "POWER RANGERS" меня лично бесят с самого детства( *** сериалы), надеюсь фильм не разочарует.

відповісти

Дивіться також

Гульвіса
Salty
Моя дівчина - монстр
Colossal
Тяжіння
Притяжение