Закрыть
Наверх Наверх

Saban's Могучие рейнджеры
Power Rangers

6,6 
91 голос
Оценить:
IMDB 6,0/10

Страна, год: Канада, США, 2017

Жанр: фантастика, боевик, приключения, экшн

Режиссёр: Дин Израэлайт

Сценарист: Джон Гэйтинс, Хаим Сабан ...

Продюсер: Марти Бауэн, Брайан Касентини

Рита РепульсаЗордонАльфа-5Сэм Скотт

Актёры: Элизабет Бэнкс, Брайан Крэнстон, Бекки Джи, Наоми Скотт, Дакре Монтгомери ...

Премьера в Украине: 23.03.2017

Мировая премьера: 22.03.2017

Бюджет, $: 120 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 3 197 499

Продолжительность: 2 ч. 4 мин.PT2H4M

Группа старшеклассников неожиданно обретает сверхъестественные способности, превращаясь в могучих рейнджеров, чтобы оградить Землю от инопланетного вторжения.

Интересные факты о фильме "Могучие рейнджеры":

- "Saban's Могучие рейнджеры" являются перезапуском одноименной телефраншизы 1993 года.

- Это третья киноработа о рейнджерах, вышедшая на большом экране, после лент "Могучие Морфы: Рейнджеры силы" (1995) и "Турбо рэйнджеры" (1997). 

- В сериале рейнджеры носили костюмы из спандекса, которые появлялись на них во время метаморфозы. В фильме "Saban's Могучие рейнджеры" костюмы состоят из полупрозрачной жидкости, которая кристаллизируется вокруг героев.

- На роль Кимберли Харт (Розовый рейнджер) рассматривались Стефани Скотт и Анна-София Робб. 

- По словам продюсеров, влияние на фильм оказала трилогия о Человеке-Пауке Сэма Рэйми (где в одной из ролей снималась Элизабет Бэнкс).

- Когда на роли Черного рейнджера и Желтого рейнджера были утверждены исполнители, это вызвало полемику среди поклонников франшизы, многие из которых считали, что эти роли должны играть, соответственно, чернокожий и азиат.

- На роль Красного рейнджера рассматривались К.Й. Апа, Энрике Алехандро, Митчелл Хоуп и Остин Батлер.

- Черного рейнджера могли сыграть Дэниэл Зоватто, Росс Батлер и Брайан Сене Марк.

- Съемки "Saban's Могучие рейнджеры" проходили в канадском городе Стивстон (Британская Колумбия). 

Рецензии к фильму

всего - 2
Valentinka Semenyuk 13.04.2017 16:50

Сюжет фільму оснований на однойменному серіалі, а саме, на першому його сезоні. Група підлітків попадає туди, куди їх не просили, в результаті чого вони знаходять сили супергероїв і стають захисниками свого міста Енжел Гроув від нападів Ріти Репульси, яка, як…

Сюжет фільму оснований на однойменному серіалі, а саме, на першому його сезоні. Група підлітків попадає туди, куди їх не просили, в результаті чого вони знаходять сили супергероїв і стають захисниками свого міста Енжел Гроув від нападів Ріти Репульси, яка, як завжди, хоче знищити весь світ. Насправді у авторів вийшло те ж саме, що фанати телесеріалу могли бачити кожну серію. Першу половину фільму п'ятірка героїв звичайні школярі, які просто живуть, вчаться, кохають, а в другій частині вони одягаються в костюми і йдуть рятувати своє місто. В цілому нічого нового ми не побачимо, питання в тому, як це реалізовано.
Сценаристи намагалися підвести і розкрити відразу п'ятьох персонажів, переробили початковий сценарій, наприклад, помістивши Риту Репульсу відразу ж на Землю без бази на Місяці, як було в серіалі, а також додавши Зордану куди більше емоцій.
Переосмисленню зазнали також і характери рейнджерів, які стали дорослішими. Не можна не відзначити логіку сюжету і поведінку персонажів, які у парі з якісною візуальною складовою і сміливим використанням операторського досвіду склали ефективну, приємну картинку.
У «Могутніх рейнджерах» присутні моменти, коли, при несприятливому результаті, історія першої п'ятірки могла закінчитися, так і не встигнувши початися. Але саме тоді розкриваються теми довіри, дружби, відкритості і пошуку свого місця в житті серед суспільства. Фільм не просто перезапустив всесвіт, він зробив його сучасним, гостро соціальним, розповідає саме про нинішніх підлітків - таких, якими ми звикли їх бачити сьогодні. В результаті актори на екрані дійсно виглядають живими, а не манекенами, і їх проблеми зрозумілі глядачеві.
Чи потрібно йти в кінотеатр? Якщо ви любили старий серіал, однозначно так, вам сподобається.

Сюжет фільму оснований на однойменному серіалі, а саме, на першому його сезоні. Група підлітків попадає туди, куди їх не просили, в результаті чого вони знаходять сили супергероїв і стають захисниками свого міста Енжел Гроув від нападів Ріти Репульси, яка, як…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Andrey Nedzelnitsky 21.03.2017 00:01

Світ надлежить хоробрим
Зазвичай, є широкий прошарок молодшої підліткової аудиторії, яка вже залишила «ясла» дитячих казок, проте ще далека від дорослої проблематики. Зазвичай, для них і створювалист такі фільми як «Політ навігатора» режисера Рендела Клайзера, зовсім недавній «Космос між нами»…

Світ надлежить хоробрим
Зазвичай, є широкий прошарок молодшої підліткової аудиторії, яка вже залишила «ясла» дитячих казок, проте ще далека від дорослої проблематики. Зазвичай, для них і створювалист такі фільми як «Політ навігатора» режисера Рендела Клайзера, зовсім недавній «Космос між нами» Пітера Челсома, ряд повнометражних анімаційних стрічок - заточені під максималізм, притаманний підлітковому віку. Один з таких фільмів і став нашим гостем - «Могутні рейнджери» (Power Rangers) режисера Діна Ісраеліта, створена на основі «однойменного телесеріалу» Хаїма Сабана і Шукі Леві.
Сюжет стрічки розгортається навколо групи підлітків, яких зводить воєдино спільний потяг до авантюризму, а точніше – клас для дітей, що скоїли дрібні правопорушення. Одного вечора хлопець Джейсон Лі (Дакр Монтгомері), що внаслідок витівки потрапив до «класу лузерів», вперто шукаючи пригод, разом з «ботаном» Біллі Кренстон (АрДжей Сайлер) в напівзакинутій золотій копальні знаходить в породі «монети», що чудодійним чином надають їх володарям силу і певні надможливості. Волею долі диво-жетони дістаються і їх друзям – товаришці головного героя Кімберлі Гарт (Наомі Скотт), дівчинці з відлюдним характером – Тріні (Беккі Джі) та хлопчику Заку (Луді Лін) – всі вони утворюють команду «різнокольорових» (в сенсі кольорів монет і обладунків) рейнджерів. Пройшовши курс навчання на зорельоті, що зараз навіки замурований у гірській породі під керівництвом Зордона (Браян Кренстон), вони повинні дати чаклунці бій Ріті Репульсі…
Історія виглядає достатньо цільною, проте однозначно лінійною, і загалом – гіперболізованою, відповідно до канону жанру подібних фільмів. Взагалі, як це не дивно, найбільш вдалим в даній стрічці, виявилась драматична лінія єднання команди – з різних протиріч, таємниць, в єдину ударну міць. З авторів зіграло злий жарт бажання внести елемент «Трансформерів» - з рівнем збільшення (за розвитком сюжету) спецефектів та декорацій, зменшується саме вдало розпочата емоційна складова, та становиться більш очевидним недостатній їх рівень. Досить цікавим сюжетним прийомом є протистояння магії і техніки, що отримало назву «технофентезі», проте творці стрічки не змогли реалізувати усю його проникливість, власне через намагання іти шляхом візуальної складової, яка виглядає дуже слабкою для теперішнього вимогливого глядача. Те ж саме можна сказати і про операторську роботу – саме в психологічних моментах вона зоглядається найбільш виграшною. Звісно, досить цікавим є мотив традиційної американської єдності – перед лицем загрози, діти різних рас і соціальних прошарків дають спільний бій злим силам, а сам конфлікт є ніби втіленням давнього пророцтва…
Акторська гра. Власне, вона досить рівна, і не самий високий рівень операторської роботи не може втілити усі її сильні сторони. Підліткам-акторам вдалось зіграти перехід від недовіри до дружньої згуртованої команди, а Елізабет Бенкс зіграла харизматичну, хоча дещо награну, роль злої чарівниці. Ролі «другого плану» тут є досить однозначні, в плані стандартності типажів. Так само досить стандартне і звукове оформлення – лишень в парі моментів перекладачі намагаються зробити пару зворотів «українського колориту» - і як завжди, ця «родзинка» є досить і досить вдалою.
Як висновок. Фільм є достатньо простим і одноплановим продуктом, майже трохи вищого класу аніж телевізійний рівень, його однозначна цільова аудиторія – це підлітки молодшого і середнього шкільного віку, - зважаючи на надзвичайну високий рівень ранньої обізнаності глядачів з тенденціями і вимогами. Так, в ньому є достатній підбір спецефектів, проте для дорослих візуальне і змістовне наповнення стрічки буде дуже недалеким, хіба вони можуть ностальгію за далекою країною дитинства, або є фанатами однойменного серіалу.
Недзельницький Андрій

Світ надлежить хоробрим
Зазвичай, є широкий прошарок молодшої підліткової аудиторії, яка вже залишила «ясла» дитячих казок, проте ще далека від дорослої проблематики. Зазвичай, для них і створювалист такі фільми як «Політ навігатора» режисера Рендела Клайзера, зовсім недавній «Космос між нами»…

+0 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1

Кадры к фильму

всего - 19
Saban's Могучие рейнджеры фильм Saban's Могучие рейнджеры фильм с Элизабет Бэнкс Элизабет Бэнкс в фильме Saban's Могучие рейнджеры Брайан Крэнстон в фильме Saban's Могучие рейнджеры Бекки Джи в фильме Saban's Могучие рейнджеры лучшый кадр фильма Saban's Могучие рейнджеры смотреть кадр к фильму Saban's Могучие рейнджеры все кадры фильма Saban's Могучие рейнджеры новый кадр к фильму Saban's Могучие рейнджеры интересные моменты фильма Saban's Могучие рейнджеры кадры из Saban's Могучие рейнджеры кадры из фильма Saban's Могучие рейнджеры Saban's Могучие рейнджеры кадры Saban's Могучие рейнджеры картинки фото из Saban's Могучие рейнджеры фото из фильма Saban's Могучие рейнджеры фото к фильму Saban's Могучие рейнджеры Saban's Могучие рейнджеры фото

Отзывы о фильме Saban's Могучие рейнджеры

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также

Несносный мачо
Salty
Моя девушка - монстр
Colossal
Притяжение
Притяжение

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее