Закрыть
Наверх Наверх

Saban's Могучие рейнджеры
Power Rangers

6,8 
96 голосов
Оценить:
IMDB 5,9/10

Страна, год: Канада, США, 2017

Жанр: фантастика, боевик, приключения, экшн

Режиссёр: Дин Израэлайт

Сценарист: Джон Гэйтинс, Хаим Сабан ...

Продюсер: Марти Бауэн, Брайан Касентини

Рита РепульсаЗордонАльфа-5Сэм Скотт

Актёры: Элизабет Бэнкс, Брайан Крэнстон, Бекки Джи, Наоми Скотт, Дакре Монтгомери ...

Премьера в Украине: 23.03.2017

Мировая премьера: 22.03.2017

Бюджет, $: 120 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 3 197 499

Продолжительность: 2 ч. 4 мин.PT2H4M

Группа старшеклассников неожиданно обретает сверхъестественные способности, превращаясь в могучих рейнджеров, чтобы оградить Землю от инопланетного вторжения.

Интересные факты о фильме "Могучие рейнджеры":

- "Saban's Могучие рейнджеры" являются перезапуском одноименной телефраншизы 1993 года.

- Это третья киноработа о рейнджерах, вышедшая на большом экране, после лент "Могучие Морфы: Рейнджеры силы" (1995) и "Турбо рэйнджеры" (1997). 

- В сериале рейнджеры носили костюмы из спандекса, которые появлялись на них во время метаморфозы. В фильме "Saban's Могучие рейнджеры" костюмы состоят из полупрозрачной жидкости, которая кристаллизируется вокруг героев.

- На роль Кимберли Харт (Розовый рейнджер) рассматривались Стефани Скотт и Анна-София Робб. 

- По словам продюсеров, влияние на фильм оказала трилогия о Человеке-Пауке Сэма Рэйми (где в одной из ролей снималась Элизабет Бэнкс).

- Когда на роли Черного рейнджера и Желтого рейнджера были утверждены исполнители, это вызвало полемику среди поклонников франшизы, многие из которых считали, что эти роли должны играть, соответственно, чернокожий и азиат.

- На роль Красного рейнджера рассматривались К.Й. Апа, Энрике Алехандро, Митчелл Хоуп и Остин Батлер.

- Черного рейнджера могли сыграть Дэниэл Зоватто, Росс Батлер и Брайан Сене Марк.

- Съемки "Saban's Могучие рейнджеры" проходили в канадском городе Стивстон (Британская Колумбия). 

Рецензии к фильму

всего - 2
Valentinka Semenyuk 13.04.2017 16:50

Сюжет фільму оснований на однойменному серіалі, а саме, на першому його сезоні. Група підлітків попадає туди, куди їх не просили, в результаті чого вони знаходять сили супергероїв і стають захисниками свого міста Енжел Гроув від нападів Ріти Репульси, яка, як…

Сюжет фільму оснований на однойменному серіалі, а саме, на першому його сезоні. Група підлітків попадає туди, куди їх не просили, в результаті чого вони знаходять сили супергероїв і стають захисниками свого міста Енжел Гроув від нападів Ріти Репульси, яка, як завжди, хоче знищити весь світ. Насправді у авторів вийшло те ж саме, що фанати телесеріалу могли бачити кожну серію. Першу половину фільму п'ятірка героїв звичайні школярі, які просто живуть, вчаться, кохають, а в другій частині вони одягаються в костюми і йдуть рятувати своє місто. В цілому нічого нового ми не побачимо, питання в тому, як це реалізовано.
Сценаристи намагалися підвести і розкрити відразу п'ятьох персонажів, переробили початковий сценарій, наприклад, помістивши Риту Репульсу відразу ж на Землю без бази на Місяці, як було в серіалі, а також додавши Зордану куди більше емоцій.
Переосмисленню зазнали також і характери рейнджерів, які стали дорослішими. Не можна не відзначити логіку сюжету і поведінку персонажів, які у парі з якісною візуальною складовою і сміливим використанням операторського досвіду склали ефективну, приємну картинку.
У «Могутніх рейнджерах» присутні моменти, коли, при несприятливому результаті, історія першої п'ятірки могла закінчитися, так і не встигнувши початися. Але саме тоді розкриваються теми довіри, дружби, відкритості і пошуку свого місця в житті серед суспільства. Фільм не просто перезапустив всесвіт, він зробив його сучасним, гостро соціальним, розповідає саме про нинішніх підлітків - таких, якими ми звикли їх бачити сьогодні. В результаті актори на екрані дійсно виглядають живими, а не манекенами, і їх проблеми зрозумілі глядачеві.
Чи потрібно йти в кінотеатр? Якщо ви любили старий серіал, однозначно так, вам сподобається.

Сюжет фільму оснований на однойменному серіалі, а саме, на першому його сезоні. Група підлітків попадає туди, куди їх не просили, в результаті чого вони знаходять сили супергероїв і стають захисниками свого міста Енжел Гроув від нападів Ріти Репульси, яка, як…

+1 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Andrey Nedzelnitsky 21.03.2017 00:01

Світ надлежить хоробрим
Зазвичай, є широкий прошарок молодшої підліткової аудиторії, яка вже залишила «ясла» дитячих казок, проте ще далека від дорослої проблематики. Зазвичай, для них і створювалист такі фільми як «Політ навігатора» режисера Рендела Клайзера, зовсім недавній «Космос між нами»…

Світ надлежить хоробрим
Зазвичай, є широкий прошарок молодшої підліткової аудиторії, яка вже залишила «ясла» дитячих казок, проте ще далека від дорослої проблематики. Зазвичай, для них і створювалист такі фільми як «Політ навігатора» режисера Рендела Клайзера, зовсім недавній «Космос між нами» Пітера Челсома, ряд повнометражних анімаційних стрічок - заточені під максималізм, притаманний підлітковому віку. Один з таких фільмів і став нашим гостем - «Могутні рейнджери» (Power Rangers) режисера Діна Ісраеліта, створена на основі «однойменного телесеріалу» Хаїма Сабана і Шукі Леві.
Сюжет стрічки розгортається навколо групи підлітків, яких зводить воєдино спільний потяг до авантюризму, а точніше – клас для дітей, що скоїли дрібні правопорушення. Одного вечора хлопець Джейсон Лі (Дакр Монтгомері), що внаслідок витівки потрапив до «класу лузерів», вперто шукаючи пригод, разом з «ботаном» Біллі Кренстон (АрДжей Сайлер) в напівзакинутій золотій копальні знаходить в породі «монети», що чудодійним чином надають їх володарям силу і певні надможливості. Волею долі диво-жетони дістаються і їх друзям – товаришці головного героя Кімберлі Гарт (Наомі Скотт), дівчинці з відлюдним характером – Тріні (Беккі Джі) та хлопчику Заку (Луді Лін) – всі вони утворюють команду «різнокольорових» (в сенсі кольорів монет і обладунків) рейнджерів. Пройшовши курс навчання на зорельоті, що зараз навіки замурований у гірській породі під керівництвом Зордона (Браян Кренстон), вони повинні дати чаклунці бій Ріті Репульсі…
Історія виглядає достатньо цільною, проте однозначно лінійною, і загалом – гіперболізованою, відповідно до канону жанру подібних фільмів. Взагалі, як це не дивно, найбільш вдалим в даній стрічці, виявилась драматична лінія єднання команди – з різних протиріч, таємниць, в єдину ударну міць. З авторів зіграло злий жарт бажання внести елемент «Трансформерів» - з рівнем збільшення (за розвитком сюжету) спецефектів та декорацій, зменшується саме вдало розпочата емоційна складова, та становиться більш очевидним недостатній їх рівень. Досить цікавим сюжетним прийомом є протистояння магії і техніки, що отримало назву «технофентезі», проте творці стрічки не змогли реалізувати усю його проникливість, власне через намагання іти шляхом візуальної складової, яка виглядає дуже слабкою для теперішнього вимогливого глядача. Те ж саме можна сказати і про операторську роботу – саме в психологічних моментах вона зоглядається найбільш виграшною. Звісно, досить цікавим є мотив традиційної американської єдності – перед лицем загрози, діти різних рас і соціальних прошарків дають спільний бій злим силам, а сам конфлікт є ніби втіленням давнього пророцтва…
Акторська гра. Власне, вона досить рівна, і не самий високий рівень операторської роботи не може втілити усі її сильні сторони. Підліткам-акторам вдалось зіграти перехід від недовіри до дружньої згуртованої команди, а Елізабет Бенкс зіграла харизматичну, хоча дещо награну, роль злої чарівниці. Ролі «другого плану» тут є досить однозначні, в плані стандартності типажів. Так само досить стандартне і звукове оформлення – лишень в парі моментів перекладачі намагаються зробити пару зворотів «українського колориту» - і як завжди, ця «родзинка» є досить і досить вдалою.
Як висновок. Фільм є достатньо простим і одноплановим продуктом, майже трохи вищого класу аніж телевізійний рівень, його однозначна цільова аудиторія – це підлітки молодшого і середнього шкільного віку, - зважаючи на надзвичайну високий рівень ранньої обізнаності глядачів з тенденціями і вимогами. Так, в ньому є достатній підбір спецефектів, проте для дорослих візуальне і змістовне наповнення стрічки буде дуже недалеким, хіба вони можуть ностальгію за далекою країною дитинства, або є фанатами однойменного серіалу.
Недзельницький Андрій

Світ надлежить хоробрим
Зазвичай, є широкий прошарок молодшої підліткової аудиторії, яка вже залишила «ясла» дитячих казок, проте ще далека від дорослої проблематики. Зазвичай, для них і створювалист такі фільми як «Політ навігатора» режисера Рендела Клайзера, зовсім недавній «Космос між нами»…

+0 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 19

Отзывы о фильме Saban's Могучие рейнджеры

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Несносный мачо Моя девушка - монстр Притяжение
экшн star 5,0
фантастика, комедия star 7,0
фантастика star 6,0

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее