Закрити
Наверх Наверх

Мідвей
Midway

7,0 
91 голос
Оцінити:
IMDB 6,8/10

Країна, рік: США, Китай, 2019

Жанр: драма, екшн

Режисер: Роланд Еммеріх

Сценарист: Уес Тукі

Продюсер: Роланд Еммеріх, Джон А. Амікарелла ...

лейтенант-командер Вейд Мак-Класкілейтенант Дік Бестлейтенант-командер Едвін Т. ЛейтонЕнн Бестадмірал Честер Німіцлейтенант Рой Пірс

Актори: Люк Еванс, Ед Скрейн, Патрік Вілсон, Менді Мур, Вуді Харрельсон ...

Прем'єра в Україні: 21.11.2019

Світова прем'єра: 24.10.2019

Бюджет, $: 100 000 000

Касові збори в Україні, грн.: 7 190 484

Тривалість: 2 год. 17 хв.PT2H17M

Битва за Мідвей між американським флотом та імперським флотом Японії, яка стала переломним моментом у війні на Тихому океані під час Другої Світової війни. Історія, що заснована на реальних подіях, розповість про командувачів і рядових солдат, про їх невразливість і хоробрість у битві з ворогом.

Цікаві факти про фільм "Мідвей" :

- Перший військовий фільм Ролана Еммеріха після "Патріот" (2000).

- І Аарон Екхарт, і Патрік Вілсон знялися у фільмах DC. Екхарт був Харві Дентом/Дволиким в "Темний лицар" (2008), а Вілсон в "Сторожах" 2009 в ролі "Нічного сича" і в "Аквамені" (2018).

- Друга співпраця Вуді Харрельсона і Ролана Еммеріха після "2012" (2009 р.).

- Ед Скрейн, Вуді Харрельсон і Таданобу Асано знялися принаймні в одному фільмі Marvel. Скрейн був Аяксом в "Дедпул" (2016), Харрельсон був в "Веном" (2018) і Асано в трилогії Тора.

- Друга співпраця між Деннісом Куейдом і Роландом Еммеріхом після "Післязавтра" (2004).

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 28.11.2019 10:32

Слава подвигу
Так, тематика Другої Світової є досить актуальною і зараз – і про свій внесок, осмислення війни і перемоги вряди-годи нагадують численні мистецькі твори, в тому числі і сучасного кінематографу. Про свій внесок США нагадують згадками «між рядків» в…

Слава подвигу
Так, тематика Другої Світової є досить актуальною і зараз – і про свій внесок, осмислення війни і перемоги вряди-годи нагадують численні мистецькі твори, в тому числі і сучасного кінематографу. Про свій внесок США нагадують згадками «між рядків» в «популярному» кіно, і майже кожного року виходять одна-дві монументальні стрічки, що в контексті сучасного підходу намагаються віднайти нові грані визначних історичних подій. Однією з таких і є стрічка «Мідвей» майстра масштабного кіно режисера Роланда Еммеріха – з намаганням знову поглянути на одну з найвидатніших битв Другої Світової, втілення слави і гордості американських збройних сил.
…Японські літаки здійснюють рейд на Перл-Харбор – і США офіційно вступають у війну. Японці повні надій перемагати знову і знову, проте Америка не сидить склавши руки. В її активі – авіаносний флот, і для підняття бойового духу, вони здійснюють символічно-показове бомбардування Токіо. Японська армія розуміє, що лише наступальними діями вони зможуть протистояти визначній військовій машині Америки. Однією з таких операцій, за розрахунками японського командування, має стати захоплення острова Мідвей – проте саме тут готові дати бій і американські війська.
Сама стрічка бере за основу традиційну модель історичного кіно: висвітлення масштабних історичних подій на полотнах доль окремих людей. В даному випадку – це історії коммандера (саме так) Кларенса Маккласкі (Люк Еванс), лейтенанта Дік Беста (Ед Скрейн), військового аналітика Едвіна Лейтона (Патрік Вілсон) на тлі масштабної битви, що змінила хід подій в Тихому Океані. Загалом, ми бачимо постаті і рядових солдат, і командувачів, як Честер Німіц (Вуді Харрельсон)- досить цікаво, що автори змалювали і постаті, які представляли японську армію – зосередивши увагу на образі адмирала Ісороку Ямамото (Етцусі Тоекава). Кольорова гама стрічки яскрава і підсвічена теплим світом, в ній достатньо пафосу (як офіцер після поминок, що кидає фразу вслід машини командуючого: «Ей, коли ми підемо в бій!»), автори трошки «прибіднюють» можливості американської військової машини; це неначе патетичні плакати у русі. Можна сказати, що Дюнкерк Нолана, якщо шукати найближчу аналогію– це стрічка про людей, в той час як «Мідвей» - це більше картини і плакати на тематику найвизначнішої битві, де знайшлося місце від рядових до командуючих, від американців до їх супротивників – доречно зазначити, що фільм присвятили і японцям, що до кінця не зганьбили свого імені (проте зробивши ремарку про їх військові злочини). Саме в такому ключі і зіграв стрічку акторський склад-проте саме з повагою, а не дешевим коміксом
Як висновок. Так, краще і маю надію, що про війну ми будемо знати лишень з кіно (в даному випадку зі зручних крісел кінотеатра СінемаСіті, за підтримки якого і створений даний огляд); в цілому стрічка є більше популярним дослідженням, аніж масштабним полотном, екскурсом, що спонукатиме зацікавитись історією Другої Світової війни у Південно-Східній Азії.
Недзельницький Андрій

Слава подвигу
Так, тематика Другої Світової є досить актуальною і зараз – і про свій внесок, осмислення війни і перемоги вряди-годи нагадують численні мистецькі твори, в тому числі і сучасного кінематографу. Про свій внесок США нагадують згадками «між рядків» в…

+1 / -1
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 12

Відгуки про фільм Мідвей

всього - 10
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Как для документального фильма хорош - много исторического материала. Как художественный продукт - слабовато: игра актеров, монотонная скейка сюжета, банальные монологи и те же действительно мультяшные спецэффекты

відповісти

Действительно хороший фильм, которых сейчас снимают мало. Рекомендую к просмотру.

відповісти

Фильм достойный. Интересен будет для тех, кто интересуется историей. Кто любит экшен и спецэффекты - этот фильм не для Вас!!!

відповісти

Согласен с отзывом!

відповісти

Фильм достойный! Для более взрослой и мыслящей аудитории. Тем, кому интересно что было после Пёрл-Харбора. Прочувствовать самую масштабную морскую баталию за всю историю планеты. Заранее почитайте Википедию, будет полезно.

відповісти

Дениска, это фильм исторический! И он не в 3D !!! Ты что-то попутал)))

відповісти

Фльм на баллов по 12 бальной. Жутко посредствення и невыразительная игра актеров, перепрыгивающий важные места поверхностный сюжет, и как венец ширпотребности - все батальные сцены это дешевая 3Д граффика, как в русском кино начала 2000х.

відповісти

ну как можно такой бред написать хороший

відповісти

Фильм порадовал отсутствием длинных заунывных диалогов, насыщен динамикой и боевыми сценами. Огромный плюс, что он про реальных героев. И основах на фактах и тактике развития событий после нападения на Перл Харбор. Рекомендую.

відповісти

Фильм интересный, зрелещный. Много сцен захватывающего боя. Смотрел, не скучая.

відповісти
Дивіться також
Історія Лізи Зворотній відлік Ідеальна брехня
драма star 2,5
трилер, жахи star 7,7
трилер, драма, детектив star 6,6

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше