Закрити
Вхід

Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів - 2021

Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів - 2021 16+

Країна, рік:США, 2021

Жанр: фестиваль

Прем'єра в Україні:23.09.2021

Рейтинг очікування:80% (20 голосів)

5,6
10 голосів
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Найбільший у світі інтерактивний Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів щорічно збирає заявки від режисерів всього світу та у вересні представляє чергову добірку фіналістів. Переможців визначає численна міжнародна аудиторія протягом одного тижня.

До програми найбільшого інтерактивного кінофестивалю ввійшло десять стрічок. Українці вже в п’ятнадцятий раз приєднаються до глядачів у всьому світі та візьмуть участь у виборі фільму-переможця.

Традиційно Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів відкриває нові імена в кінематографі. Зокрема, режисерові фільму "Смерть від рукостискання" Гадсону Флінну на час зйомок було лише 16 років. Це комедійна картина про його рідний Нью-Йорк в епоху пандемії Covid-19.
Просякнуті гумором також стрічки "Грубі" (Велика Британія), "Синдром Арчибальда" (Франція) та "Месьє Кашемір" (Канада).
Драма "Занадто пізно" та анімаційний фільм "Аврора" – це жіночий погляд на різні життєві періоди режисерок із Франції та США відповідно.
До фільмів на серйозні злободенні теми можна віднести норвезький "Санчатний хор", який торкається проблеми біженців, досліджує співіснування їх із місцевими громадами та пропонує свіжий погляд на вирішення конфліктів, а також канадсько-афганська "Погана прикмета" – стрічка про жінку, яка змушена давати раду з суворими обставинами в Афганістані.
Італійська драма "Закрите для світла" повертає глядача в минуле, щоб зосередитись на одній події Другої світової війни в Італії, а британська драма "Крадійка" досліджує вплив цієї війни на наступні покоління.
Усі роботи-фіналісти Мангеттенського кінофестивалю короткометражних фільмів автоматично кваліфікуються для номінації на премію "Оскар". Так, одразу двоє фіналістів торішнього фестивалю – "Біле око" та "Подарунок" здобули номінацію на премію Американської кіноакадемії 2021.

Відгуки про фільм Мангеттенський фестиваль короткометражних фільмів - 2021 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: