Наверх Наверх

Лондонський королівський балет: Манон
Royal Opera House: Manon

10 
1 голос
Оцінити:

Країна, рік: Великобританія, 2018

Жанр: балет

Актори: Сара Лемб, Вадим Мунтагіров

Прем'єра в Україні: 13.06.2018

Тривалість: 3 год. 12 хв.PT3H12M

Манон Леско з першого погляду закохується в де Ґріє, але її брат проти цього союзу. Закохані тікають до Парижа, однак, коли месьє Г. М. пропонує Манон розкішне життя у якості його коханки, вона не в змозі йому відмовити. Заручившись підтримкою родини Леско, де Ґріє обманом намагаюється відвоювати багатство месьє Г. М. Їх викривають. Манон беруть під варту за проституцію та депортують у Новий Орлеан, але де Ґріє ще раз викрадає кохану. Вони змушені тікати, стомлені та голодні. Манон гине на руках коханого.

Постановка Кеннета МакМіллана базується на французькому романі 18 століття, адаптованому для оперного виконання Массне та Пуччіні. Прем'єра відбулася 7 березня 1974 року, а головні ролі виконали Антуанетта Сіблі та Ентоні Дауелл. Балет швидко увійшов до основного репертуару Королівського балету та став пробним каменем дорослого, драматичного танцю.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Лондонський королівський балет: Манон" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм Лондонський королівський балет: Манон

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Лондонська королівська опера у кіно: Дон Кіхот Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років (мовою оригіналу)
балет star 0
балет star 6,7
балет star 1,0

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше