Наверх Наверх

Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років (мовою оригіналу)
ROH Live: Bernstein Centenary

1,0 
1 голос
Оцінити:

Країна, рік: Великобританія, 2018

Жанр: балет

Прем'єра в Україні: 02.05.2018

Тривалість: 3 год. 1 хв.PT3H1M

Леонард Бернстайн був одним із перших класичних композиторів Америки, який здобув визнання як глядачів, так і критиків. Він був прихильником еклектики: поєднував джаз та модернізм, традиції єврейської музики з музикою Бродвею, композиції Бернстайна чудово підходять для танцю. Він тісно співпрацював з Джеромом Роббінсом, серед їхніх спільних робіт — "Повна свобода" й "Вестсайдська історія".

З нагоди ювілею композитора Королівський Балет об'єднає трьох його співхореографів, щоб вшанувати Бернстайна, його жанровий діапазон і танцювальні якості музики.

Програма включає дві світові прем'єри хореографа Вейна МакҐреґора та його колеги Крістофера Уілдона, які вперше працювали з творчістю Бернстайна. Третій учасник програми — відродження постановки запрошеного хореографа Ліама Скарлетта "Вік тривоги", створеної в 2014 р. на матеріалі рефлексійної "Другої симфонії" Бернстайна. І симфонія, і балет натхненні модерністською поемою Вістена-Г’ю Одена, написаною під впливом розчарування та невпевненості, що полонили світ по закінченню Другої світової війни.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років (мовою оригіналу)" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років (мовою оригіналу)

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Лондонський королівський балет: Манон Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро Жизель
балет star 10
балет star 6,7
театр, балет star 1,0

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше