Наверх Наверх

Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро
Royal Opera ballet: Swan Lake

6,7 
3 голоса
Оцінити:

Країна, рік: Великобританія, 2018

Жанр: балет

Актори: Маріанела Нун'єз, Вадим Мунтаґіров

Прем'єра в Україні: 18.07.2018

Тривалість: 3 год. 12 хв.PT3H12M

Починаючи з 1934 року, "Лебедине озеро" займає особливе місце в репертуарі Королівського балету. В цьому сезоні Королівський балет створює нову постановку з додатковою хореографією запрошеного артиста Ліама Скарлетта. Залишившись вірним тексту Петіпи та Іванова, Скарлетт переосмислює саму постановку цього класичного балету в співпраці з дизайнером Джоном Макфарленом.

Під час полювання принц Зіґфрид натрапляє на зграю лебедів. Коли один з лебедів перетворюється на красуню Одетту, він уже не в змозі відвести погляд. Але на ній лежить закляття: вона лише вночі обертається людиною.

"Лебедине озеро" — це перший балет Чайковського. З огляду на його нинішній статус, напевно, найулюбленішого класичного балету, складно уявити, що його прем'єра в 1877 році була вкрай невдалою. Завдяки твору Маріуса Петіпи та Льва Іванова, написаному в 1895 році, "Лебедине озеро" долучилося до популярної культури. Цим успіхом воно завдячує не тільки піднесеній, витонченій музиці Чайковського, а й приголомшливому хореографічному контрасту між сценами в королівському палаці та ліричними — на березі озера.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Лондонська королівська опера у кіно: Дон Кіхот Лондонський королівський балет: Манон Лондонський королівський балет: Бернстайну Сто Років (мовою оригіналу)
балет star 0
балет star 10
балет star 1,0

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше