Наверх Наверх

Лондонська королівська опера у кіно: Дон Кіхот

0 
0 голосів
Оцінити:

Країна, рік: Великобританія, 2019

Жанр: балет

Сценарист: Людвіг Мінкус

Прем'єра в Україні: 05.04.2019

Тривалість: 3 год. 19 хв.PT3H19M

Історія Сервантеса про незграбного лицаря Дон Кіхота надихала численних авторів на створення власних інтерпретацій і додаткових сюжетів. Маріус Петіпа створив хореографію для цього блискучого балету, який розповідає історію мандрівника з Ла-Манчі, що після кількох прочитаних лицарських романів вирушає у подорож за подвигами. Він закохується у дочку шинкаря Кітрі, котра здається йому прекрасною Дульсінеєю. Але він навіть не здогадується, що вона кохає цирульника Базиля. Веселі пригоди закінчуються весіллям Кітрі та Базиля й повним крахом романтичних мрій Дон Кіхота.

Карлос Акоста обрав цю життєрадісну класику для своєї першої постановки в Королівському Оперному Театрі. Його яскрава робота об’єднує всю трупу, яка вміло перевтілюється у галасливих селян, буремних циган та навіть фантастичних квітів. Історія простежує авантюрну мандрівку Дон Кіхота, який робить подвиги у честь своєї вигаданої шляхетної дами Дульсінеї. Сонячний, чарівний, смішний та чуттєвий – балет Дон Кіхот вражає своєю емоційністю та танцювальною технікою.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Лондонська королівська опера у кіно: Дон Кіхот" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм Лондонська королівська опера у кіно: Дон Кіхот

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Акрам Хан: Жизель Лондонський королівський балет: Манон Лондонський королівський балет: Лебедине Озеро
театр, балет star 4,0
балет star 10
балет star 6,7

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше