Вхід

Короткий метр. Частина І / ОМКФ

Жанр: фестиваль

10
1 голос
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Once upon a time in Odessa

В Україні у центрі Одеси скоєно зухвалий замах на високопосадового держслужбовця міжнародного рівня.


Didochok

Десь, далеко від нас, неосяжно далеко...


Home

Галичина 1940-их, Карпати, ліси. Славко і Нуся зупиняються на ночівлю в маленькій бідній хатинці. Втім, щойно герої зайшли до неї, стається диво: всередині це велика міська квартира кінця 30-х років зі старовинними меблями, численними полицями книг, картинами на стінах. Та й самі герої у цьому паралельному просторі (спогадів? мрій?) виглядають як інтелігентні міські галичани тих часів, а не замучені переховуваннями й очікуванням біди підпільники. Однак, коли за ними приходять «енкаведисти», ми бачимо хижку такою, як вона є. А де ж наші головні герої?


People Who Came to Power

Документальний фільм, який простежує поступовий рух суспільства до війни. Знятий у березні-квітні 2014 р. на Донбасі у Східній Україні, він демонструє деградацію соціального протесту у збройне повстання, значною мірою за підтримки прихованого іноземного вторгнення. Фільм фокусується на зображенні внутрішньої логіки суспільного руху, а не на окремих його учасниках. Оповідання пов'язане із поетапною дезінтеграцією суспільства у стані війни.


Without You

Дорогою на день народження старшого брата у молодих людей ламається машина. Наближається захід сонця, а значить, все менше шансів знайти допомогу в цьому Богом забутому місці. Брати вирішують пройти решту шляху пішки.


It Was Showering in Manchester

Коли Андрію було 12 років, він уже висів на баскетбольному кільці. У 14 він не поміщався у фотографію. Зараз йому 22, його зріст — 2 метри 7 сантиметрів, і якщо хтось у натовпі крикне «Шпала», Андрій обов'язково озирнеться. Андрій — висока людина. Але висока — не значить велика.


24

Він і вона – дві близькі людини в чужому місті. Їм обом по 24 роки – стільки, скільки і їх країні. Вони покинули свій дім і живуть у чужих квартирах. Ночами спостерігають за чужим життям, а вдень вимушені повертатися до свого. Все, що вони мають – це спогади і сни.

Відгуки про фільм Короткий метр. Частина І / ОМКФ 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: