Закрити
Наверх Наверх

Короткий метр. Частина ІI / ОМКФ

10 
1 голос
Оцінити:

Жанр: фестиваль

Be back

Про силу духу, вміння чекати і віру, яка ніколи не закінчується.


70 Streets

Коли село Бровари отримало статус міста, кожен третій його житель був комсомольцем чи комуністом. 60 років і три революції потому пропорція збереглася: третина вулиць і надалі носить назви колишньої імперії.


Encounter

Збройний конфлікт змушує Ігоря переселитись в інше місто на мирній землі. Тут у нього з'являється надія на стосунки і нове життя. Але від війни не так просто втекти.


The Pink Map

Рожева мапа – один з найбільш амбітних планів в історії колоніальних війн... а також назва майбутньої кав'ярні мого випадкового гіда столицею однієї колишньої імперії. Чи було це місто коли-небудь моїм? Я вже не пам'ятаю. Можливо, це місто Улісса.


Panorama

Валентин — кіномеханік. Протягом 44 років працює в одному з найстаріших кінотеатрів в центрі Києва. Майдан і всі політичні події залишаються за кадром. Все життя зосереджене в кіноапаратній. До, під час або після кіно. Випивання з одним афганцем, танці з дівчатками з кастинг-агенції, які працюють по сусідству, стрижка 75-річного напарника тощо. Коловорот свят і подій колись має скінчитися. Це його останній рік перед пенсією, в країні, яка дуже швидко змінюється.


Memories Of A Deadman

Молодий піаніст, охоплений сновидіннями і спогадами з минулого життя, має зіграти три частини «Місячної сонати» Людвіга Ван Бетховена. Наскільки нестерпним було б існування, якби ми пам'ятали людей з минулого життя?


Music Lessons

Фільм про дівчинку Олю, яка робить у житті перші кроки. Їй дев'ять років. Вона мешкає
у Києві з бабусею, навчається у музичній школі. Оля з Донецька.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Короткий метр. Частина ІI / ОМКФ" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм Короткий метр. Частина ІI / ОМКФ

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Тихоокеанський рубіж: Повстання Анабель: Створення Дюнкерк
фантастика, бойовик star 6,9
трилер, жахи star 6,8
драма, історичний, військовий star 8,7

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше