Закрити
Наверх Наверх

Каналетто і мистецтво Венеції (Фільм-виставка)
Canaletto & The Art of Venice

10 
1 голос
Оцінити:

Країна, рік: Великобританія, 2017

Жанр: фільм-виставка

Режисер: Девід Бікерстафф

Тривалість: 1 год. 27 хв.PT1H27M

Новий фільм від продюсера Філа Грабскі - це екскурс в життя і творчість одного з провідних живописців Венеції. Жоден інший художник в світі не зумів так точно передати саму суть і привабливість Венеції, як це вдалося Джованні Антоніо Каналю, відомому також як Каналетто.

Вражаюче зібрання більше, ніж двохсот картин, малюнків і репродукцій дає можливість по новому поглянути на творчість Каналетто і його сучасників, а також на саме знамените місто, яке надихало їх. Глядачам також випаде можливість зазирнути до двох королівських резиденцій - Букінгемський палац і Віндзорський замок - і дізнатися багато нового не тільки про самого художника, але і про Джозефа Сміта, людину, яка познайомила з Каналетто Британію.

Фільм проведе глядачів по місцях, що надихали художників XVIII століття і зображених на полотнах Каналетто: від мосту Ріальто до площі Сан-Марко, замку герцогів Урбінського і собору Санті-Джованні-е-Паоло. В якості гідів в цій подорожі виставкою і великим європейським містом виступають куратори фонду Королівської колекції та провідні експерти з історії Венеції.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Каналетто і мистецтво Венеції (Фільм-виставка)" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм Каналетто і мистецтво Венеції (Фільм-виставка)

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Сезанн. Портрети життя Девід Хокні. Поп-арт в Королівській академії мистецтв David Bowie is
фільм-виставка star 4,3
фільм-виставка star 10
фільм-виставка star 5,3

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше