Наверх Наверх

Мане: Життя на полотні HD
Manet: Portraying Life HD

10 
1 голос
Оцінити:

Країна, рік: Великобританія, 2013

Жанр: фільм-виставка

Режисер: Філ Грабскі, Бен Хардінг

Тривалість: 1 год. 34 хв.PT1H34M

Експозиція "Мане: Життя на полотні" в Королівській Академії Мистецтв у Лондоні стала першою в історії виставкою, присвяченою виключно портретам пензля Едуарда Мане. Роботи, зібрані спеціально для цієї експозиції практично з усіх континентів світу, охоплюють весь період творчості таємничого і часом суперечливого живописця.

Хоча портрети складають приблизно половину творчої спадщини Мане, але їм ніколи не присвячувалася окрема виставка. Мане писав членів своєї сім'ї та друзів, а також видатних людей свого часу, від літераторів і колег-художників до політичних діячів, фіксуючи на полотні не просто людей, але цілий зріз паризького суспільства. На виставці було представлено близько 50 портретів, в тому числі портрети його постійної натурниці, дружини Сюзанни Леенхофф, і знаменитостей того часу - Антоніна Пруста, Еміля Золя, Стефана Малларме. У всіх представлених на експозиції роботах художника можна простежити новаторський підхід написання портретів, який випередив свій час.

У фільмі "Мане: Життя на полотні" можна також побачити закулісні зйомки, зазвичай недоступні широкому загалу – про те, як йшла підготовка виставки. Ведучий програми, художник, письменник та історик мистецтва, Тім Марлоу не тільки обговорить роботи художника із запрошеними гостями та експертами, а й запропонує глядачам цікавий екскурс по біографії Мане та історії Парижа 19-го століття в цілому.

Ідеолог проекту, режисер-документаліст і лауреат численних премій, Філ Грабскі в минулому році вже працював в подібному форматі над фільмом "Леонардо", який був присвячений виставці робіт Леонардо да Вінчі, організованої в Національній галереї в Лондоні. "Мене надихало бажання поділитися з глядачами всього світу тим захопленням, який відчуваєш на виставці", - пояснює Грабскі витоки свого документального проекту. "Коли стоїш обличчям до обличчя з великим твором мистецтва, відчуваєш неймовірний приплив енергії, - погоджується Тім Марлоу. - У нашому фільмі ми намагаємося передати глядачеві хоча б частину цієї енергії, щоб наблизити його до цього полотна настільки, наскільки це можливо".

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Мане: Життя на полотні HD" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм Мане: Життя на полотні HD

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Аватар 5 Фантастичні звірі: Злочини Ґріндельвальда Душа компанії
фантастика, бойовик, пригоди, фентезі star 6,0
фентезі star 5,9
комедія star 7,1

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше