Закрити
Наверх Наверх

Іграшки для дорослих
The Happytime Murders

5,8 
187 голосів
Оцінити:
IMDB 5,3/10

Країна, рік: США, 2018

Жанр: трилер, комедія, бойовик, детектив, кримінал

Режисер: Брайан Хенсон

Сценарист: Тодд Бергер, Ді Остін Робертсон

Продюсер: Бен Фелкоун, Феліс Бі

Детектив Конні ЕдвардсДженні

Актори: Мелісса Маккарті, Елізабет Бенкс, Майя Рудольф, Джоель Макхейл, Джиммі О. Ян ...

Прем'єра в Україні: 27.09.2018

Світова прем'єра: 22.08.2018

Бюджет, $: 40 000 000

Касові збори в Україні, грн.: 1 019 461

Кровопролиття лякають світ, в якому разом живуть люди та лялькові персонажі. Приватний детектив Дженні береться за розслідування вбивств акторів лялькового ТВ-шоу.

Цікаві факти про фільм "Іграшки для дорослих":

- "Іграшки для дорослих" став першим за 22 роки повнометражним фільмом Брайана Хенсона, після кінороботи "Острів скарбів Маппетів" (1996).

- Через гасла картини "No Sesame. All Street" володарі прав на "Вулицю Сезам" і "Маппет-шоу" позивалися до творців "Іграшок для дорослих".

- Кіноробота сюжетно відсилає до фільму "Хто підставив кролика Роджера" (1988).

- Це третя повнометражна робота режисера Брайана Хенсона після кінострічок "Різдвяна казка Маппетов" і "Острів скарбів Маппетів".

Рецензії до фільму

всього - 2
Yevhen Sadoviy 02.10.2018 20:25

Оригінальний жанр стрічки, хоча й не унікальний – типу пародійний детектив-бойовик + чорна комедія.
Ляльки з, на жаль, невідомих широкому загалу телешоу живуть на рівні людей і мають ті ж самі вади, слабкості, проблеми, що й живі люди, які неполіткоректно…

Оригінальний жанр стрічки, хоча й не унікальний – типу пародійний детектив-бойовик + чорна комедія.
Ляльки з, на жаль, невідомих широкому загалу телешоу живуть на рівні людей і мають ті ж самі вади, слабкості, проблеми, що й живі люди, які неполіткоректно лайливо називають перших «шкарпетками». Події розгортаються швидко і присутність Мелісси МакКарті нагадує за темпом «Шпигунку» з нею ж. Діалоги, окремі сцени, твісти сюежту «стібуться» з різноманітних бойовиків, детективів і шаблонних бадді-муві 1980-1990-х з акторами у головних ролях типу Мела Гібсона чи Брюса Вілліса. Для 100%-ої пародійності поліцейським тут бракує вічної кави в картонному стаканчику в руці. Позакадровий текст теж пародійного характеру на похмурі нуарні детективи із втомленими від життя нишпорками, які закохані у повій тощо. Мікроспойлер – є пародія на відому сценку з «Basic Instinct». Є моменти, які нагадують пародійну стрічку «Заряджена зброя» (1993) – теж бадді-муві.

Іронія, сарказм в діалогах, над текстом яких при перекладі слід було попітніти. Вульгарщина відповідно до описаного на початку тексту жанрів. В нашому прокаті здається вже були усі відомі слівця, тож Ви навряд чи вибігатимете з залу і затулятимете дитині вуха (вікове обмеження 16+). Гострослів’я.

Бюджет в $40 млн. Здавалося, що більше – стільки ляльок пошито, які до того ж стоять на рівних ногах. В них такі живі рухи і артикуляція! Недоліком, некритичним, для сприйняття гурманами повноти гумористичного потенціалу може стати згадана невідомість у нас Puppet-шоу. Ми не знаємо «бекграунду» тих лялькових персонажів і на які американо-відомі епізоди чи сезони тут пародія. Це якби американцям демонстрували «стьоб» на, скажімо, «Шустер Live» чи на виступи наших сучасних політиків у ВР.

За старання в адаптації наших дистриб'юторів-прокатників поставив би оцінку вищу, ніж 5,2 на IMDB.

Оригінальний жанр стрічки, хоча й не унікальний – типу пародійний детектив-бойовик + чорна комедія.
Ляльки з, на жаль, невідомих широкому загалу телешоу живуть на рівні людей і мають ті ж самі вади, слабкості, проблеми, що й живі люди, які неполіткоректно…

+3 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю
Andrey Nedzelnitsky 22.09.2018 01:05

(Не)дитячий детектив
Лялькарство – мистецтво театру ляльок – мабуть, народилось на перших кроках людської цивілізації. Загалом, воно розвивалось у самих різних напрямках – як мистецтво для дітей, в контексті засобу що використовувався церквою, і одночасно – як засіб сатири або…

(Не)дитячий детектив
Лялькарство – мистецтво театру ляльок – мабуть, народилось на перших кроках людської цивілізації. Загалом, воно розвивалось у самих різних напрямках – як мистецтво для дітей, в контексті засобу що використовувався церквою, і одночасно – як засіб сатири або «розважальні історії для дорослих»(так, ще в Середні Віки). В Сполучених Штатах широку популярність завоювала телевізійна гумористична лялькова програма для дорослих «Маппет-шоу», яку створив Джим Хенсон, а в 2018 році його син - режисер Брайан Хенсон зняв «лялькову» стрічку «Іграшки для дорослих» (The Happytime Murders), сценарій для якої був створений Тодді Бергером (Кунг-фу Панда, Смурфіки) та Ді Остіном Робертсом.
Отже, міфічний Лос-Анджелес – в ньому живуть разом іграшки та люди – останні все-таки грають основну роль, проте, іноді буває, що лялькові персонажі підкорюють і земних дівчат – а чи харизмою, а чи грошима. Проте…на окраїні міста веде справи приватний детектив Філ Філіпс зі своїм вірним другом – секретаркою Бабблс. Одного разу до його офісу приходить чарівна незнайомка, фатальна жінка – теж лялька – Сандра Вайт, яка натякає, що її переслідує шантажист. Одночасно з‘являється інша, більш серйозна, справа – хтось вбиває учасників телешоу, які ось-ось мають отримати величезний гонорар, і одна з перших жертв – брат Філа – Ларрі. Тому і «льлька-детектив» вимушений об‘єднатись з жінкою-детективом поліції Конні Едвардс, з якою в Філа свої рахунки.
Власне, в стрічці можна відзначити продуманість ряду досить непростих завдань. Наприклад, співіснування двох світів – в них є свої правила, як, наприклад, той факт, що для іграшок наркотики – це специфічні види цукру, які вганяють звичайну людину в діабетичну кому – як приклад «співіснувань», ми знаємо шедеврального «Хто підставив кролика Роджера». Або, наприклад, розіграти як цілісний сценарій, класичний детектив, з притаманними його символами – як рокова жінка чи закохана в шефа секретарка, чи сам шеф, талановитий, проте на узбіччі життя. І – особливо – дизайн ляльок, їх «міміка», поведінка в кадрі – надзвичайні, а операторська робота загалом виглядає цілком на рівні. … Проте, в «Іграшках для дорослих» є і чимало специфічних особливостей
Основна і головна – це абсолютно доросле кіно, без ніяких «проте». Навіть не тільки в контексті дорослих жартів – загалом вмінням американських сценаристів «сміливі» вирази зводять до майже цнотливого змісту загравань між чоловіком і жінкою – ні, саме в цій стрічці вони дійсно відв‘язні і звучать «по-дорослому». По-друге, якби іграшок замінити «живими» акторами, то, в прямому значенні, деякі сцени були б притаманними жанру XXX-movies. Проте, загалом, автори не пішли жанром еротичного епатажу, і основне навантаження дісталось діалогам.
Гра акторів. Так, творцям вдалось зробити основний акцент на ляльковому світі, проте і «люди» виступають тут з двома рельєфними персонажами. Основна роль дісталась тут Мелісі Маккарті, їй дісталась втілення жінки детектива – автори вирішили в цьому образі не згущувати фарби, і звісно акторці вдалось розкрити роль без особливих проблем. Цікава невеличка, проте досить важлива, роль секретарки Філа – Бабблс – яку зіграла Майя Рудольф. Це традиційний образ вірної супутниці приватного детектива, в якому співіснують почуття дружби і кохання, яке може бути…Інші люди представлені «несерйозно», і мета цього була розкрита вище.
Як висновок. «Іграшки для дорослих» - це комедійний детектив, стрічка 18+ «без варіантів», в якому автори відійшли від «згладжування кутів». Вона сподобається готовим для дуже кіноекранно-гострого (як наприклад анімація «Шалений розковбас») продукту глядача, проте іншим слід врахувати ряд вищезгаданих особливостей, можливо, розглянути його як експеримент
Недзельницький Андрій

(Не)дитячий детектив
Лялькарство – мистецтво театру ляльок – мабуть, народилось на перших кроках людської цивілізації. Загалом, воно розвивалось у самих різних напрямках – як мистецтво для дітей, в контексті засобу що використовувався церквою, і одночасно – як засіб сатири або…

+5 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 2
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Інші трейлери фільму Іграшки для дорослих

Кадри з фільму

всього - 15
Іграшки для дорослих фильм Іграшки для дорослих фильм с Мелисса МакКарти Мелисса МакКарти в фильме Іграшки для дорослих Элизабет Бэнкс в фильме Іграшки для дорослих Майя Рудольф в фильме Іграшки для дорослих лучшый кадр фильма Іграшки для дорослих смотреть кадр к фильму Іграшки для дорослих все кадры фильма Іграшки для дорослих новый кадр к фильму Іграшки для дорослих интересные моменты фильма Іграшки для дорослих кадры из Іграшки для дорослих кадры из фильма Іграшки для дорослих Іграшки для дорослих кадры Іграшки для дорослих картинки

Відгуки про фільм Іграшки для дорослих

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також

Шерлок Холмс 3
Sherlock Holmes 3
Я, Ти, Він, Вона
Я Ти Він Вона
Бамблбі
Bumblebee
Дім, який побудував Джек
The House That Jack Built
Дівчина у павутинні
The Girl in the Spider's Web
Білий хлопець Рік
White Boy Rick
Лондонські поля
London Fields
Небезпечне завдання
Beast of Burden
Жага смерті
Death Wish

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше