Закрыть
Наверх Наверх

Игрушки для взрослых
The Happytime Murders

5,8 
187 голосов
Оценить:
IMDB 5,3/10

Страна, год: США, 2018

Жанр: триллер, комедия, боевик, детектив, криминал

Режиссёр: Брайан Хенсон

Сценарист: Тодд Бергер, Ди Остин Робертсон

Продюсер: Бен Фэлкоун, Фелис Би

Детектив Конни ЭдвардсДженни

Актёры: Мелисса МакКарти, Элизабет Бэнкс, Майя Рудольф, Джоэль МакХэйл, Джимми О. Ян ...

Премьера в Украине: 27.09.2018

Мировая премьера: 22.08.2018

Бюджет, $: 40 000 000

Кассовые сборы в Украине, грн.: 1 019 461

Мировые кассовые сборы, $: 27 506 452

Кровопролития сотрясают мир, в котором вместе живут люди и кукольные персонажи. Частный детектив Дженни берется за расследование убийств актеров кукольного ТВ-шоу.

Интересные факты о фильме "Игрушки для взрослых":

- "Игрушки для взрослых" стал первым за 22 года полнометражным фильмом Брайана Хенсона, после киноработы "Остров сокровищ Маппетов" (1996).

- Из-за лозунга картины "No Sesame. All Street" обладатели прав на "Улицу Сезам" и "Маппет-шоу" судились с создателями "Игрушек для взрослых". Они посчитали, что фильм порочит репутацию их шоу.

- Киноработа сюжетно отсылает к фильму "Кто подставил кролика Роджера" (1988).

- Это третья полнометражная работа режиссера Брайана Хенсона после кинолент "Рождественская сказка Маппетов" и "Остров сокровищ Маппетов".

Рецензии к фильму

всего - 2
Yevhen Sadoviy 02.10.2018 20:25

Оригінальний жанр стрічки, хоча й не унікальний – типу пародійний детектив-бойовик + чорна комедія.
Ляльки з, на жаль, невідомих широкому загалу телешоу живуть на рівні людей і мають ті ж самі вади, слабкості, проблеми, що й живі люди, які неполіткоректно…

Оригінальний жанр стрічки, хоча й не унікальний – типу пародійний детектив-бойовик + чорна комедія.
Ляльки з, на жаль, невідомих широкому загалу телешоу живуть на рівні людей і мають ті ж самі вади, слабкості, проблеми, що й живі люди, які неполіткоректно лайливо називають перших «шкарпетками». Події розгортаються швидко і присутність Мелісси МакКарті нагадує за темпом «Шпигунку» з нею ж. Діалоги, окремі сцени, твісти сюежту «стібуться» з різноманітних бойовиків, детективів і шаблонних бадді-муві 1980-1990-х з акторами у головних ролях типу Мела Гібсона чи Брюса Вілліса. Для 100%-ої пародійності поліцейським тут бракує вічної кави в картонному стаканчику в руці. Позакадровий текст теж пародійного характеру на похмурі нуарні детективи із втомленими від життя нишпорками, які закохані у повій тощо. Мікроспойлер – є пародія на відому сценку з «Basic Instinct». Є моменти, які нагадують пародійну стрічку «Заряджена зброя» (1993) – теж бадді-муві.

Іронія, сарказм в діалогах, над текстом яких при перекладі слід було попітніти. Вульгарщина відповідно до описаного на початку тексту жанрів. В нашому прокаті здається вже були усі відомі слівця, тож Ви навряд чи вибігатимете з залу і затулятимете дитині вуха (вікове обмеження 16+). Гострослів’я.

Бюджет в $40 млн. Здавалося, що більше – стільки ляльок пошито, які до того ж стоять на рівних ногах. В них такі живі рухи і артикуляція! Недоліком, некритичним, для сприйняття гурманами повноти гумористичного потенціалу може стати згадана невідомість у нас Puppet-шоу. Ми не знаємо «бекграунду» тих лялькових персонажів і на які американо-відомі епізоди чи сезони тут пародія. Це якби американцям демонстрували «стьоб» на, скажімо, «Шустер Live» чи на виступи наших сучасних політиків у ВР.

За старання в адаптації наших дистриб'юторів-прокатників поставив би оцінку вищу, ніж 5,2 на IMDB.

Оригінальний жанр стрічки, хоча й не унікальний – типу пародійний детектив-бойовик + чорна комедія.
Ляльки з, на жаль, невідомих широкому загалу телешоу живуть на рівні людей і мають ті ж самі вади, слабкості, проблеми, що й живі люди, які неполіткоректно…

+3 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью
Andrey Nedzelnitsky 22.09.2018 01:05

(Не)дитячий детектив
Лялькарство – мистецтво театру ляльок – мабуть, народилось на перших кроках людської цивілізації. Загалом, воно розвивалось у самих різних напрямках – як мистецтво для дітей, в контексті засобу що використовувався церквою, і одночасно – як засіб сатири або…

(Не)дитячий детектив
Лялькарство – мистецтво театру ляльок – мабуть, народилось на перших кроках людської цивілізації. Загалом, воно розвивалось у самих різних напрямках – як мистецтво для дітей, в контексті засобу що використовувався церквою, і одночасно – як засіб сатири або «розважальні історії для дорослих»(так, ще в Середні Віки). В Сполучених Штатах широку популярність завоювала телевізійна гумористична лялькова програма для дорослих «Маппет-шоу», яку створив Джим Хенсон, а в 2018 році його син - режисер Брайан Хенсон зняв «лялькову» стрічку «Іграшки для дорослих» (The Happytime Murders), сценарій для якої був створений Тодді Бергером (Кунг-фу Панда, Смурфіки) та Ді Остіном Робертсом.
Отже, міфічний Лос-Анджелес – в ньому живуть разом іграшки та люди – останні все-таки грають основну роль, проте, іноді буває, що лялькові персонажі підкорюють і земних дівчат – а чи харизмою, а чи грошима. Проте…на окраїні міста веде справи приватний детектив Філ Філіпс зі своїм вірним другом – секретаркою Бабблс. Одного разу до його офісу приходить чарівна незнайомка, фатальна жінка – теж лялька – Сандра Вайт, яка натякає, що її переслідує шантажист. Одночасно з‘являється інша, більш серйозна, справа – хтось вбиває учасників телешоу, які ось-ось мають отримати величезний гонорар, і одна з перших жертв – брат Філа – Ларрі. Тому і «льлька-детектив» вимушений об‘єднатись з жінкою-детективом поліції Конні Едвардс, з якою в Філа свої рахунки.
Власне, в стрічці можна відзначити продуманість ряду досить непростих завдань. Наприклад, співіснування двох світів – в них є свої правила, як, наприклад, той факт, що для іграшок наркотики – це специфічні види цукру, які вганяють звичайну людину в діабетичну кому – як приклад «співіснувань», ми знаємо шедеврального «Хто підставив кролика Роджера». Або, наприклад, розіграти як цілісний сценарій, класичний детектив, з притаманними його символами – як рокова жінка чи закохана в шефа секретарка, чи сам шеф, талановитий, проте на узбіччі життя. І – особливо – дизайн ляльок, їх «міміка», поведінка в кадрі – надзвичайні, а операторська робота загалом виглядає цілком на рівні. … Проте, в «Іграшках для дорослих» є і чимало специфічних особливостей
Основна і головна – це абсолютно доросле кіно, без ніяких «проте». Навіть не тільки в контексті дорослих жартів – загалом вмінням американських сценаристів «сміливі» вирази зводять до майже цнотливого змісту загравань між чоловіком і жінкою – ні, саме в цій стрічці вони дійсно відв‘язні і звучать «по-дорослому». По-друге, якби іграшок замінити «живими» акторами, то, в прямому значенні, деякі сцени були б притаманними жанру XXX-movies. Проте, загалом, автори не пішли жанром еротичного епатажу, і основне навантаження дісталось діалогам.
Гра акторів. Так, творцям вдалось зробити основний акцент на ляльковому світі, проте і «люди» виступають тут з двома рельєфними персонажами. Основна роль дісталась тут Мелісі Маккарті, їй дісталась втілення жінки детектива – автори вирішили в цьому образі не згущувати фарби, і звісно акторці вдалось розкрити роль без особливих проблем. Цікава невеличка, проте досить важлива, роль секретарки Філа – Бабблс – яку зіграла Майя Рудольф. Це традиційний образ вірної супутниці приватного детектива, в якому співіснують почуття дружби і кохання, яке може бути…Інші люди представлені «несерйозно», і мета цього була розкрита вище.
Як висновок. «Іграшки для дорослих» - це комедійний детектив, стрічка 18+ «без варіантів», в якому автори відійшли від «згладжування кутів». Вона сподобається готовим для дуже кіноекранно-гострого (як наприклад анімація «Шалений розковбас») продукту глядача, проте іншим слід врахувати ряд вищезгаданих особливостей, можливо, розглянути його як експеримент
Недзельницький Андрій

(Не)дитячий детектив
Лялькарство – мистецтво театру ляльок – мабуть, народилось на перших кроках людської цивілізації. Загалом, воно розвивалось у самих різних напрямках – як мистецтво для дітей, в контексті засобу що використовувався церквою, і одночасно – як засіб сатири або…

+5 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 2
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Другие трейлеры фильма Игрушки для взрослых

Кадры к фильму

всего - 15

Отзывы о фильме Игрушки для взрослых

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также

Шерлок Холмс 3
Sherlock Holmes 3
Я, Ты, Он, Она
Я Ти Він Вона
Бамблби
Bumblebee
Дом, который построил Джек
The House That Jack Built
Девушка в паутине
The Girl in the Spider's Web
Белый парень Рик
White Boy Rick
Лондонские поля
London Fields
Опасное задание
Beast of Burden
Жажда смерти
Death Wish

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее