Закрити
Наверх Наверх

Ґанґстердам
Gangsterdam

5,4 
17 голосів
Оцінити:
IMDB 4,3/10

Країна, рік: Франція, Нідерланди, 2017

Жанр: комедія

Режисер: Ромейн Леві

Сценарист: Ремі Фур

Продюсер: Ален Аттал

Рубен

Актори: Кев Адамс, Менон Азем, Коме Левін, Юбер Кунде, Мона Валравенс ...

Прем'єра в Україні: 19.10.2017

Світова прем'єра: 07.03.2017

Касові збори в Україні, грн.: 672 024

Тривалість: 1 год. 40 хв.PT1H40M

Щоб завоювати середце дівчини та проявити мужність Рубену доведеться відправитися у незвичайну пригоду по Амстердаму, де він матиме справу з місцевими мафіозі.

Цікаві факти про фільм "Гангстердам" :

- Це третя спільна робота Ромейна Леві і Маню Пайє, раніше вони зустрічалися на фільмах "Радіозірки" (2012) і "Любовна ситуація - це непросто" (2014).

- Париж і Амстердам стали знімальним майданчиком для фільму "Гангстердам", а бюджет склав 13 мільйонів євро.

- Спочатку Леві планував ставити фільм ще в 2015 з невідомими вісімнадцятирічними виконавцями в головних ролях. Пізніше Леві познайомився з творчістю Кева Адамса і вирішив запросити його у свій проект.

- За словами Леві, йому хотілося зняти комедію, яка нагадувала б кращі зразки "попкорнового" кіно у дусі таких стрічок як "Ризикований бізнес" (1983), "Ферріс Бьюлер бере вихідний" (1986), "Після роботи" (1985), "Амстердамський кошмар" (1987), з домішкою "тех-нуара" восьмидесятих "Злодій" (1981) і "Мисливець на людей" Майкла Манна.

- Оскільки Леві дуже любить кінематограф восьмидесятих, на одну з ролей у фільмі "Гангстердам" він покликав Рутгера Хауера, зірку цього періоду.

Рецензії до фільму

всього - 1
Andrey Nedzelnitsky 18.10.2017 16:09

Нескромні чари Амстердаму.
-Я не вмію водити машину…
-Який єврей не вміє водити «Порш»? Заводь!
(ҐАНҐСТЕРДАМ)
Так, сказати,що кожен з нас так чи інакше не порушував закон – це, думаю просто смішно. Хтось перейшов на червоне світло, хтось давав невеличкі…

Нескромні чари Амстердаму.
-Я не вмію водити машину…
-Який єврей не вміє водити «Порш»? Заводь!
(ҐАНҐСТЕРДАМ)
Так, сказати,що кожен з нас так чи інакше не порушував закон – це, думаю просто смішно. Хтось перейшов на червоне світло, хтось давав невеличкі «презенти», хтось помилявся у молодості – проте загалом ми чесні і добропорядні люди. Але про те, як людина розпочинає свій шлях у криміналі – це дійсно історії в яких так багато різного, і в кожного вона своя – саме цій темі і присвячена іронічна комедія «Гангстердам» режисера Ромейна Леві, який разом з Ремі Фуром виступив і автором сценарію
Молодий студент Роман Яблонський ніяк не може здати іспит – і залишається на другий рік. Тут він знайомиться з молодою студенткою Норою, і під час обшуку (так, там є практика спонтанних поліційних облав) в університеті випадково рятує її і контрабандний товар. Щоб сподобатись дівчині, він згоджується бути її партнером у поїздці за контрабандою в Амстердам, де їх очікує ряд пригод, які відкриє їм один одного…
Взагалі, сам фільм виглядає комбінацією скетчів на тему «нескромних чар Амстердаму» (повії, трава, старі «голландські» клани і нові «турецькі») , іноді досить «з натяжкою» припасованих, проте у всій своїй наївності це і є її основною родзинкою. Автори зробили ставку на сміливий і відв’язний гумор, так, це той справжній європейський безцензурний гумор, а не його американська імітація, іноді з нотками суму, як наприклад в історії повії Джун, подруги провідника компанії – Улісса. Власне тому сам фільм сприймається досить органічно, хоча операторська робота не хапає зірок з неба, і виглядає досить безхитрісно. Ще можна сказати пару слів, що автори просто таки вгадали загальний настрій багатонаціональної Європи – сам герой – єврей, Нора – з арабів, є тут турки, голландці, головний антагоніст – Мішка (вгадайте?), - і тої Європи, далекої від блиску «золотого мільярду»
Актори, від яких сам сценарій не вимагав особливих талантів, і потенціал яких набагато більше за сценарний, чудово розкрили своїх персонажів. Головного героя зіграв Кев Адамс, Рубен Яблонський в результаті пригод здобуває впевненість у своїх силах, його друга-гея Дюрекса втілив Коме Левін,Нору, що заплуталась в криміналі зіграла акторка Менон Азем – зазначу, що все для героїв закінчилось, звісно, «хеппі ендом». Так, родзинкою виглядає роль старого наркобарона Долфа ван Таненна у виконанні Рутгера Хауера, інші актори нам маловідомі, проте будьте певні – з шармом тут все гаразд.
Сам фільм краще дивитись експромтом, зважаючи на його легкість і несерйозність, проте який просто таки влучно передав таку собі «Європу без прикрас», проте з її неповторною об’єднавчою місією, від яких якщо відшелушити кримінал – ми побачимо землю, де багатство культур формує її самобутній і щасливий малюнок.
Недзельницький Андрій

Нескромні чари Амстердаму.
-Я не вмію водити машину…
-Який єврей не вміє водити «Порш»? Заводь!
(ҐАНҐСТЕРДАМ)
Так, сказати,що кожен з нас так чи інакше не порушував закон – це, думаю просто смішно. Хтось перейшов на червоне світло, хтось давав невеличкі…

+4 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Трейлери до фільму

всього - 1
Будь ласка, вимкніть блокувальник реклами

Кадри з фільму

всього - 20

Відгуки про фільм Ґанґстердам

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Зменшення ПАРАнормальний обмін Статус Бреда
фантастика, комедія star 6,0
комедія star 7,7
комедія star 6,7

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше