Закрыть
Наверх Наверх

Гангстердам
Gangsterdam

5,4 
17 голосов
Оценить:
IMDB 4,3/10

Страна, год: Франция, Нидерланды, 2017

Жанр: комедия

Режиссёр: Ромейн Леви

Сценарист: Реми Фур

Продюсер: Ален Аттал

Рубен

Актёры: Кев Адамс, Мэнон Азем, Коме Левин, Юбер Кунде, Мона Валравенс ...

Премьера в Украине: 19.10.2017

Мировая премьера: 07.03.2017

Кассовые сборы в Украине, грн.: 672 024

Продолжительность: 1 ч. 40 мин.PT1H40M

Чтобы завоевать середце девушки и проявить мужество Рубену предстоит отправиться в необычное приключение по Амстердаму, где он столкнется лицом к лицу с местными мафиози.

Интересные факты о фильме "Гангстердам":

- Это третья совместная работа Ромейна Леви и Маню Пайе, ранее они встречались на фильмах "Радиозвезды" (2012) и "Любовная ситуация – это непросто" (2014).

- Париж и Амстердам послужили съемочной площадкой для фильма "Гангстердам", а бюджет составил 13 миллионов евро.

- Изначально Леви планировал ставить фильм еще в 2015 с неизвестными восемнадцатилетними исполнителями в главных ролях. Позднее Леви познакомился с творчеством Кева Адамса и решил пригласить его в свой проект.

- По словам Леви, ему хотелось снять комедию, которая напоминала бы лучшие образцы "попкорнового" кино в духе таких лент как "Рискованный бизнес" (1983), "Феррис Бьюлер берет выходной" (1986), "После работы" (1985), "Амстердамский кошмар" (1987), с примесью "тех-нуара" восьмидесятых "Вор" (1981) и "Охотник на людей" Майкла Манна.

- Так как Леви очень любит кинематограф восьмидесятых, на одну из ролей в фильме "Гангстердам" он позвал Рутгера Хауэра, звезду этого периода.


Рецензии к фильму

всего - 1
Andrey Nedzelnitsky 18.10.2017 16:09

Нескромні чари Амстердаму.
-Я не вмію водити машину…
-Який єврей не вміє водити «Порш»? Заводь!
(ҐАНҐСТЕРДАМ)
Так, сказати,що кожен з нас так чи інакше не порушував закон – це, думаю просто смішно. Хтось перейшов на червоне світло, хтось давав невеличкі…

Нескромні чари Амстердаму.
-Я не вмію водити машину…
-Який єврей не вміє водити «Порш»? Заводь!
(ҐАНҐСТЕРДАМ)
Так, сказати,що кожен з нас так чи інакше не порушував закон – це, думаю просто смішно. Хтось перейшов на червоне світло, хтось давав невеличкі «презенти», хтось помилявся у молодості – проте загалом ми чесні і добропорядні люди. Але про те, як людина розпочинає свій шлях у криміналі – це дійсно історії в яких так багато різного, і в кожного вона своя – саме цій темі і присвячена іронічна комедія «Гангстердам» режисера Ромейна Леві, який разом з Ремі Фуром виступив і автором сценарію
Молодий студент Роман Яблонський ніяк не може здати іспит – і залишається на другий рік. Тут він знайомиться з молодою студенткою Норою, і під час обшуку (так, там є практика спонтанних поліційних облав) в університеті випадково рятує її і контрабандний товар. Щоб сподобатись дівчині, він згоджується бути її партнером у поїздці за контрабандою в Амстердам, де їх очікує ряд пригод, які відкриє їм один одного…
Взагалі, сам фільм виглядає комбінацією скетчів на тему «нескромних чар Амстердаму» (повії, трава, старі «голландські» клани і нові «турецькі») , іноді досить «з натяжкою» припасованих, проте у всій своїй наївності це і є її основною родзинкою. Автори зробили ставку на сміливий і відв’язний гумор, так, це той справжній європейський безцензурний гумор, а не його американська імітація, іноді з нотками суму, як наприклад в історії повії Джун, подруги провідника компанії – Улісса. Власне тому сам фільм сприймається досить органічно, хоча операторська робота не хапає зірок з неба, і виглядає досить безхитрісно. Ще можна сказати пару слів, що автори просто таки вгадали загальний настрій багатонаціональної Європи – сам герой – єврей, Нора – з арабів, є тут турки, голландці, головний антагоніст – Мішка (вгадайте?), - і тої Європи, далекої від блиску «золотого мільярду»
Актори, від яких сам сценарій не вимагав особливих талантів, і потенціал яких набагато більше за сценарний, чудово розкрили своїх персонажів. Головного героя зіграв Кев Адамс, Рубен Яблонський в результаті пригод здобуває впевненість у своїх силах, його друга-гея Дюрекса втілив Коме Левін,Нору, що заплуталась в криміналі зіграла акторка Менон Азем – зазначу, що все для героїв закінчилось, звісно, «хеппі ендом». Так, родзинкою виглядає роль старого наркобарона Долфа ван Таненна у виконанні Рутгера Хауера, інші актори нам маловідомі, проте будьте певні – з шармом тут все гаразд.
Сам фільм краще дивитись експромтом, зважаючи на його легкість і несерйозність, проте який просто таки влучно передав таку собі «Європу без прикрас», проте з її неповторною об’єднавчою місією, від яких якщо відшелушити кримінал – ми побачимо землю, де багатство культур формує її самобутній і щасливий малюнок.
Недзельницький Андрій

Нескромні чари Амстердаму.
-Я не вмію водити машину…
-Який єврей не вміє водити «Порш»? Заводь!
(ҐАНҐСТЕРДАМ)
Так, сказати,що кожен з нас так чи інакше не порушував закон – це, думаю просто смішно. Хтось перейшов на червоне світло, хтось давав невеличкі…

+4 / -0
Рецензия была полезной?
Читать полностью

Трейлеры к фильму

всего - 1
Пожалуйста, отключите блокировщик рекламы.

Кадры к фильму

всего - 20

Отзывы о фильме Гангстердам

всего - 0
255 символов осталось
Добавить свой комментарий
Опубликовать от имени
Комментарии:

Комментарии отсутствуют

Смотрите также
Уменьшение ПАРАнормальный обмен Статус Брэда
фантастика, комедия star 6,0
комедия star 7,7
комедия star 6,7

Используя сайт kinoafisha.ua, Вы соглашаетесь с условиями Соглашения о конфиденциальности

Подробнее