Закрити
Наверх Наверх

Ділова жінка
Working Girl

8,7 
13 голосів
Оцінити:
IMDB 6,8/10

Країна, рік: [RU] США, 1988

Жанр: драма, комедія

Актори: Харрісон Форд, Сігурні Уівер, Мелані Гріффіт, Алек Болдуін

Світові касові збори, $: 102 953 112

Тривалість: 1 год. 55 хв.PT1H55M

[RU]

Предприимчивая Нью-Йоркская машинистка Тесс Мак Гилл мечтает о головокружительной карьере. Но на пути к осуществлению мечты стоит серьезная преграда, Она не умеет одеваться, стричься, общаться с нужными людьми. Но каждому человеку дается шанс устроить свою жизни. Такой шанс был дан и Мак Гилл, она получила шанс выступить в роли руководителя высшего звена, когда ее начальница сломала ногу, отдыхая в Европе. Незамедлительно Тесс занимает ее место, знакомится с биржевым брокером и заключает крупную сделку. Когда отдохнувшая и выздоровевшая начальница возвращается на работу, она понимает, что место ее занято, жених ушел к другой, и существует миллион других мелких неприятностей.

Рецензії до фільму

всього - 1
Lilia Omelianenko 18.12.2019 15:57

Бути сильною - це як бути леді. Якщо тобі доводиться про це говорити, значить ти такою не є. (с) Маргарет Тетчер.

А героїня і не говорить. Вона робить.

Що потрібно сучасній Попелюшці? Бажана посада і власний кабінет як нагорода за…

Бути сильною - це як бути леді. Якщо тобі доводиться про це говорити, значить ти такою не є. (с) Маргарет Тетчер.

А героїня і не говорить. Вона робить.

Що потрібно сучасній Попелюшці? Бажана посада і власний кабінет як нагорода за видатні професійні якості. А принц - то так, другорядне. Просто жанр романтичної комедії зобов’язує.

Цікавим виглядає той факт, що у наш час фільм усе ще виглядає актуальним (жінка, що хоче робити кар’єру, але її не сприймають всерйоз), але при цьому він на диво не феміністичний. Адже головна героїня, при всіх її амбіціях, не намагається бути більш мужньою чи домінантною, аніж вона є, не відхрещується від особистого життя, не бореться глобально проти несправедливості, не намагається імітувати чоловічу поведінку, і взагалі, викликає симпатію своєю жіночою привабливістю і харизмою. Навіть скажу більше, жіноча домінантність у цьому фільмі показана як неуважність до чужих бажань і почуттів, і тому жінка “сильна” і домінантна програє жінці “жіночній”, але розумній і кмітливій. Фільм вчить нас, що необов’язково перетворюватися на сволоту або безпощадну акулу для того, щоб стати справді успішною людиною. Не те щоб я повністю погоджувалася із такою трактовкою питання жіночності, вона доволі ідилічна, та все ж зерно правди у ній є

Ще нас підводять до думки, що у підступності і підлості немає статі, так само, як немає її у розуму, кмітливості і внутрішнього благородства, і ця думка видається мені цінною і правильною.

Із мінусів: як не дивно, сюжет, який при спробі його осмислення викликає багато питань, і це при тому, що фільм я вже бачила не раз. Досі не розумію, яким чином Кетрін мала “продвигати” ідею своєї секретарки і перед ким, і чому той факт, що вона цього не зробила, викликав таку реакцію. Адже Тесс за посадою не повинна була працювати із клієнтами. У неї є ідея, вона її приносить начальству і сподівається, що рано чи пізно її проштовхнуть на підвищення. А зовнішнім партнерам взагалі має бути все одно, котрий із працівників даної фірми згенерував ідею, вони ж із фірмою працюють…

Не розумію, яким чином головна героїня збиралася підписувати документи від імені своєї фірми, якщо вона проста секретарка і не має права підпису. Не розумію, яким чином Уоррен Траск міг звільняти Кетрін, якщо вона не його підлегла. І так далі…

Одним словом, дивитися цей фільм людині, яка хоч якийсь стосунок за професією має до сфери фінансів - це те саме, що айтішніку дивитися фільми про хакерів. Сміятиметься, аж живота надірве. А от моя мама претензій до сюжету не мала, бо вона - вчителька молодших класів.

Із плюсів: тим не менш, фільм не претендує на путівник по біржовій торгівлі або на звання кіно для спеціалістів. Це фільм-настрій, фільм про мрію, яка здійнилася і про цілеспрямовану людину, яка добивається своєї мети. Для відображення тих ідей, які фільм несе можна було вибрати будь-яке професійне тло, і від того нічого б не змінилося. І якщо навіть мінуси вказані вище, не заважають мені знову і знову отримувати задоволення від перегляду, то для мене це і є ознака хорошого кіно.

Цікаві цитати:

Моя голова создана для бизнеса, а тело для греха. Разве это так уж плохо?

Вы первая женщина, которая одета как женщина, а не как женщина, которая думает, как бы оделся мужчина, если бы он был женщиной.

Бути сильною - це як бути леді. Якщо тобі доводиться про це говорити, значить ти такою не є. (с) Маргарет Тетчер.

А героїня і не говорить. Вона робить.

Що потрібно сучасній Попелюшці? Бажана посада і власний кабінет як нагорода за…

+0 / -0
Рецензія була корисною?
Читати повністю

Відгуки про фільм Ділова жінка

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Сайлент Хілл 2 Пограбування казино Явище
трилер, жахи star 8,9
трилер star 5,5
трилер, жахи star 7,9

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше