Закрити
Наверх Наверх

Боттічеллі: Інферно
Botticelli Inferno

5,3 
3 голоса
Оцінити:

Країна, рік: Німеччина, 2017

Жанр: документальний

Режисер: Ральф Луп

Сценарист: Ральф Луп

Прем'єра в Україні: 14.03.2018

Тривалість: 1 год. 31 хв.PT1H31M

Розкрий загадки на мапі пекла Данте та секрети найбільш бунтівного художника Ренесансу: чому "Інферно" Сандро Боттічеллі залишилася незавершеною, як була загублена, та як повернена до життя. Ця стрічка — захоплива історія, яка розкриває несподівану, темну сторону художника, відомого такими спокійними та ідеалістичними роботами, як "Народження Венери" і "Весна".

Боттічеллі оживив світ Данте в ста двадцяти прискіпливо виведених малюнках. У центрі композиції — "Мапа пекла", подоба путівника по його темним колам. Століттями мапа пекла Данте (італійською — "Inferno") зберігалася в кулуарах Ватикану. Заворожлива і одночасно страшна картина, що представляє нам грішників та їх покарання, страждання та спокуту. Що ж вона може розповісти? З якого боку її розкриє таємничий геній Боттічеллі, і що вона повідає нам про наші власні душі?

Сценарист і режисер Ральф Луп створив фільм, покликаний стати подорожжю в раніше не досліджені куточки творчості Боттічеллі та познайомити з його загадковою особистістю. Зйомки картини пройшли в Римі, Флоренції, Лондоні, Берліні та Шотландії. Спеціально для фільму картину Боттічеллі просканували сучасним потужним сканером, який дозволив побачити безліч деталей, раніше прихованих від неозброєного погляду.

Рецензії до фільму

всього - 0

На жаль, рецензій до фільму "Боттічеллі: Інферно" в даний момент ще немає. Але Ви можете бути першим користувачем, який її напише.

Для того щоб написати рецензію

Відгуки про фільм Боттічеллі: Інферно

всього - 0
255 символів залишилося
Додати свій відгук
Опублікувати від імені
Відгуки:

Відгуки відсутні

Дивіться також
Гора МІФ Земля: Один вражаючий день
документальний star 7,2
документальний star 7,2
документальний star 6,5

Використовуючи сайт kinoafisha.ua, Ви погоджуєтеся з умовами Угоди про конфіденційність

Детальніше