Вхід

Боттічеллі: Інферно

Botticelli Inferno

Боттічеллі: Інферно 0+

Країна, рік:Німеччина, 2017

Жанр: документальний

Режисер:Ральф Луп

Сценарист:Ральф Луп

Продюсер:

Прем'єра в Україні:14.03.2018

Тривалість:1 год. 31 хв.PT1H31M

5,3
3 голоса
Оцінити:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Розкрий загадки на мапі пекла Данте та секрети найбільш бунтівного художника Ренесансу: чому "Інферно" Сандро Боттічеллі залишилася незавершеною, як була загублена, та як повернена до життя. Ця стрічка — захоплива історія, яка розкриває несподівану, темну сторону художника, відомого такими спокійними та ідеалістичними роботами, як "Народження Венери" і "Весна".

Боттічеллі оживив світ Данте в ста двадцяти прискіпливо виведених малюнках. У центрі композиції — "Мапа пекла", подоба путівника по його темним колам. Століттями мапа пекла Данте (італійською — "Inferno") зберігалася в кулуарах Ватикану. Заворожлива і одночасно страшна картина, що представляє нам грішників та їх покарання, страждання та спокуту. Що ж вона може розповісти? З якого боку її розкриє таємничий геній Боттічеллі, і що вона повідає нам про наші власні душі?

Сценарист і режисер Ральф Луп створив фільм, покликаний стати подорожжю в раніше не досліджені куточки творчості Боттічеллі та познайомити з його загадковою особистістю. Зйомки картини пройшли в Римі, Флоренції, Лондоні, Берліні та Шотландії. Спеціально для фільму картину Боттічеллі просканували сучасним потужним сканером, який дозволив побачити безліч деталей, раніше прихованих від неозброєного погляду.

Відгуки про фільм Боттічеллі: Інферно 0

255 символів залишилося

Відгуки відсутні

Очікувані фільми рейтинг очікування
всі очікувані прем'єри

Вхід через сервіси

Для входу на KINOafisha.ua ви можете використати
свої акаунти в наступних сервісах: